Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

AsRock videókártya? Ez nekem új. :F

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) 5150


5150
aktív tag

A piaci start pontos dátumát, valamint a leendő fogyasztói árat meg eldeviálta a gaviál. De lehet, hogy egy taicica.

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3) yericho800 válasza Depression (#1) üzenetére


yericho800
aktív tag

mármint rx 500 asrock phantom szériáról se hallottál?

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#4) m1hy


m1hy
csendes tag

Kifejezetten tetszik, ha vga -t vennék lehet ezt venném, az 5700 -asok nagyrésze bűnronda.

"If everything in the universe is made up of atoms, and atoms are 99.9999% empty space, then most of the universe is empty."

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

Erre a Taichi kártyára kíváncsi leszek,főleg ha jön belőle 5700 -as is. :K

De hogy 5700 -am legyen annak két feltétele van. A Vega56 -nak be kellene dobni a törülközőt,és a RX 5700 -nak nem szabad 140.000 Ft fölött lennie. :)

(#3) yericho800 Arról jobb ha nem is hallott! ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) yericho800 válasza Televan74 (#5) üzenetére


yericho800
aktív tag

misi gaming x 1070 van. ha ledobja a láncot akkor fogok én is cserélni. full hd még kiszolgál bőven. egyenlőre... :/

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#7) Kolbi_30 válasza Televan74 (#5) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Ha jól emlékszem a pulse 5700 140 alatt van

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#8) green dude


green dude
tag

Kíváncsi leszek, kijött már pár nagyágyú. Eddig a Red Devil a legjobb custom RX 5700 XT.

(#9) Lacok válasza Depression (#1) üzenetére


Lacok
őstag

[link]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#10) vazzav13


vazzav13
csendes tag

Egész barátsagosan néz ki. A Red Devil Custom is jól nézki, robosztus dizájn tökéletes hűtéssel. Csak sajnos hamar elkapkodták és nem igazán lehet beszerezni pláne itthon! Remélem azért hamarosan ez megváltozik! Mert egy 5700xt lesz a jövendőbelim 😉😎

[ Szerkesztve ]

Minden aminek kezdte van véget is ér! by: Mátrix

(#11) Televan74 válasza Kolbi_30 (#7) üzenetére


Televan74
nagyúr

138.000 -ért ott van az Alzánál.A másik szempont nem fog teljesülni egy darabig. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) b.


b.
félisten

szerintem ez elég bazári,akkor már a Sapphire, elég jól fog kinézni.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) Depression válasza Lacok (#9) üzenetére


Depression
veterán

Egy éve, főleg Ázsia és Dél-Amerika. Nem csoda, hogy ez kimaradt nálam.

b. : Nálam, és a legtöbb embernél a bazári kinézet a ház alja felé van, és úgysem látszik. Szóval lehetne rajta barbie figura is, az sem érdekelne. :DDD
Egyébként ízlés terén nem tudom mi a különbség a kettő között, az egyik középen világít, sávokkal körülötte, a másik a két szélén, ugyanúgy sávokkal, ráadásul egészen a sarkokig. :F

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14) solfilo válasza Depression (#13) üzenetére


solfilo
veterán

Több mint egy éve kapható nálunk is, árgrafikon beszédes. :)
Mindegyik aktuális Polaris kapható ebben a verzióban.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#15) green dude válasza b. (#12) üzenetére


green dude
tag

Azon a képen, egy vega 64 nitro+ van.

(#16) b. válasza Depression (#13) üzenetére


b.
félisten

Hát ha összehasonlítod a középen lévő az asrock vetilátorra nem tudok mást mondani, csak hogy bazári , hozzá ez a fehér arany fekete hátlap,,, mindegy ízlések és pofonok.

green dude:

A cikk szerint egy 5700 XT lesz.Tudom, hogy az is ilyen , még ők is csak tippelik az oldalnézet alapján. nekem ez nagyon bejön.
[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) M107


M107
addikt

:R

[link]

RX 550-től gyárt az AMD részre VGA-t.

Viszont nagy oldal teszterek sőt magyar is panaszkodnak a ventikre, hogy hangjuk az van , csendes gépbe nem jó....

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#18) Z10N válasza Depression (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Pedig mar vagy egy eve a piacon vannak.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#19) Predatorr


Predatorr
őstag

„Deviált a referenciától” - eddig olvastam. Külföldiül hamarabb is olvashatok.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#20) ChME válasza b. (#16) üzenetére


ChME
tag

(#21) b. válasza ChME (#20) üzenetére


b.
félisten

:R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) Noukoum válasza Depression (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Pedig nem tegnap kezdtek.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#23) Synthwave válasza Predatorr (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#24) b. válasza Synthwave (#23) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) green dude válasza b. (#16) üzenetére


green dude
tag

Ahogy látom már a kolléga be is linkelte a leak-et felettem. Bejövős nagyon. Kiváncsi leszek a hőmérsékletekre és a zajszintre. Eddig a Red Devil viszi a prímet, de nem féltem a Sapphire-t. :) Az Mo.-s árra leszek kíváncsi. Sajnos a refhez képesti árkülönbözet itthon nem annyi lesz. :W

[ Szerkesztve ]

(#26) #90088192 válasza Synthwave (#23) üzenetére


#90088192
törölt tag

Szeretnék gratulálni a humor erzekedhez.

Nekem nagyon bejön

(#27) ballazol válasza Depression (#13) üzenetére


ballazol
senior tag

+1

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#28) biscuit válasza Synthwave (#23) üzenetére


biscuit
aktív tag

A morális egzisztenciára figyelve, kérlek, hogy a stlusodtól messze ne deviálj.... öröm ezeket olvasni! Meg sem kell néznem ki írta a cikket, ebből kiderül! :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#29) dannyl


dannyl
addikt

Az ASRock-hoz méltóan remélem ez is a jó minőség+jó árazás szellemében fog készülni.

(#30) Gibo


Gibo
senior tag

Ausztriában má be vannak árazva... ha azt nézem, hogy a 2070 Superek vhol 550€ körül indulnak, akkor nem is rossz a kezdöár...Persze én is örlülnék, ha már 380€ alá lecsordogálna mondjuk az XFX Radeon RX 5700 XT Thicc II :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#31) m1hy válasza Gibo (#30) üzenetére


m1hy
csendes tag

Én nem várnám annyira a Thicc II -őt:[link]

Hangos mint az állat.

[ Szerkesztve ]

"If everything in the universe is made up of atoms, and atoms are 99.9999% empty space, then most of the universe is empty."

(#32) Gibo válasza m1hy (#31) üzenetére


Gibo
senior tag

:O :O :O

Pedig design szepontjából magasan ez tetszett a legjobban, ileltve az XFX kártyákkal eddig teljesen meg vltam elégedve...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#33) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ha ár/értékben hasonlót tudna nyújtani, mint az alaplapoknál, akkor ez még akár érdekes is lehet.

(#34) Gibo válasza m1hy (#31) üzenetére


Gibo
senior tag

-közben olvastam a kártyáól és szoftveres gond lesz a hütéssel...Egy srác írta, hoyg beállítota normálisan a hütési görbét, és azóta teljesen rendben van a hangerö. Egyébként az általad is linkelt cikk végén is megjegyzik, hogy várják a szoftveres updatet, ami arra vall, hoyg szerintük is inkább a beállításokkal van a a gond

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#35) Synthwave válasza Gibo (#32) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Radeonból szerintem mindig érdemes megvárni a Sapphire Nitro+-t.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36) Televan74 válasza Synthwave (#35) üzenetére


Televan74
nagyúr

És így szólt az Úr! Legyen áldott a te neved! Ámen! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#37) Synthwave válasza Televan74 (#36) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ennyi.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#38) Gibo válasza Synthwave (#35) üzenetére


Gibo
senior tag

500 € - val még a lélektani határ fölött van, de remélhetöleg gyorsan megy majd lejjebb...Computerbase szerint a legjobban sikerült design :)) :R

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.