Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Apollyon válasza vicze (#35) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Úgy gondolom, csak mert nem birtokoltam az összes szériából gépet évekig még lehet róla véleményem.
Nekem nem csak látszatra, hanem tapintásra, kézbevételre sem jönnek be ezek a design only gépek.

Azért mert neked az összes gépből van/volt, még nem feltétlenül közelíted meg jól a helyzetet. Te úgy gondolod, nem romlott a minőség, én úgy gondolom igen.
A régi gépek még ma is működőképesek (az elavult hw most egy dolog), van egy halvány tippem, hogy az új, érkező X1 tíz év múlva már nem fog menni. Aztán lehet, hogy tévedek.

Az viszont fix hogy a régi TP-ket szerették valamiért, megfogta az embereket. Egy X60 vagy T60-nak van egyénisége, egyedi kinézete, felépítése, nem véletlenül van rajongótábora ezeknek a mai napig – még akkor is, ha már használhatatlanok hw szempontjából munkára vagy csak böngészésre, max valami GUI nélküli feladatra kb.

Ezeknek az új TP-knek pedig garantált, hogy nem lesz rajongótábora. Csak egy mekbúk kópia már az összes, és 10 év múlva már senki sem fog rájuk emlékezni, nem hogy bármire használni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.