Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Várjuk! :)

(#2) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Meglepődnék, ha még idén megkapnánk a nem-béta Oreót.

(#3) <Lacy85> válasza Mr.Silkó (#2) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Amilyen "brutális újítások" lesznek az Oreo-ban, én azt sem bánnám, ha nem jönne ki rá. :D

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ebből valami talán jövő tavaszra, többire meg nyár :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem idén megkapják még
december kb

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Vicces, hogy a tavaszi Oreo beta óta, még csak most jutottak el oda, hogy S8 Oreo beta. Úgy csinàlnak, mintha kötelező lenne megvàrni a hivatalos bejelentést :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) aelod válasza <Lacy85> (#3) üzenetére


aelod
veterán

Nem hoz semmi eget rengető újítást a 7.x.x-ről a 8.x.x re váltás.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8) ollie válasza Wesder (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a vicces ebben? Meg kellett várni a végleges oreo-t, hogy el tudjanak rajta kezdeni dolgozni. Vagy te egy beta szoftver betáját szeretnéd a telefonodra?

(#2) Mr.Silkó: tavaly ha jól emlékszem, kb 4 hónappal a beta program kezdete után jött ki a végleges, szóval tényleg kicsi az esélye, hogy idén még lesz belőle valami.

[ Szerkesztve ]

***

(#9) Wesder válasza ollie (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, de a build akkor is elérhető volt, így tudtàk volna eddig is tesztelni szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) zzola válasza ollie (#8) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem még idén megkapják a készülékek. HA októberben kiküldik a bétát, lehet decemberi megjelenés is akár...

(#11) ollie válasza Wesder (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, aztán kezdhették volna elölről az egészet, ahogy kijön a végleges oreo, vagyis feleslegesen dolgoztak volna.

(#10) zzola: reméljük. De még jobb lenne, ha előtte, mondjuk jövő hónapban, még megkapnánk a 7.1.1-et is.

[ Szerkesztve ]

***

(#12) MikeWazowski válasza Mr.Silkó (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor meg fogsz lepődni, mert ez bizony idén biztosan érkezni fog a két S8-ra, meg note 8-ra. November közepét tippelném.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13) BeastMode


BeastMode
őstag

Akik használták az S7/S7E pároson annó a Nougat bétát, azoktól kérdezném, hogy mennyire volt stabil és jó a szoftver?
Nexuson mindig bétáztam és lehet, hogy a Samsungon is kipróbálnám:)

(#14) twollah1976


twollah1976
őstag

Mire a Samsung dinoszaurusz kiadja a vegleges Oreojat addigra mar a Google reg el is felejtette, hogy letezik olyan, hogy Oreo.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) leslien


leslien
nagyúr

tavaly nov. 11 én indult BTU 7.0 béta ... idén is talán akkora lehet számítani...

twollah1976 : csak nehogy ott figyeljen majd a D betű a homlokodon...tavaly is az elsők közt volt... ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16) Mr.Silkó válasza ollie (#8) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én január végére számítok, ami meg a magyar szolgáltatós telefonokat illeti, talán márciusra kijöhet.

(#17) Mr.Silkó válasza MikeWazowski (#12) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Úgy legyen, de nem hiszem.

(#18) kengyel válasza Mr.Silkó (#16) üzenetére


kengyel
nagyúr

Reméljük majd a szolgáltatók is iparkodnak, nem lessz belőle március. :)

kengyel

(#19) Mr.Silkó válasza kengyel (#18) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Racionálisan nézem a dolgokat, plusz tudjuk, mennyire nem kapkodják el a frissítéseket idehaza a szolgáltatók, szóval tartom a véleményem az időpontról. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) MikeWazowski válasza Mr.Silkó (#17) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Egyébként kár is várni már ezeket a frissítéseket. Szinte alig változtattak rajta. Inkább csak csiszoltak a nugáton egy kicsit. Amit egy átlag felhasználó tapasztalni fog az egy nagy nulla, sztem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#21) leslien válasza kengyel (#18) üzenetére


leslien
nagyúr

miért várnál te a szolgáltatóra?! tavaly sem volt nagy probléma a bétával és jöttek is ki rá a frissítések...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22) Mr.Silkó válasza MikeWazowski (#20) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ebben valószínűleg igazad van, de azért illene időben kiadják, de ez csak részben múlik ugye a gyártón.

(#23) <Lacy85> válasza MikeWazowski (#20) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Kb. ezért sem értem sokszor, miért hánynak tüzet az emberek, ha késik 1-1 frissítés.
Ha egyszer kifogástalanul működik a telefon a mostani rendszerrel is, akkor nem mindegy, mikor jön rá az új?

(#24) Vikooo válasza <Lacy85> (#23) üzenetére


Vikooo
addikt

Nem a kifogástalan működésről van szó hanem az újdonságokról. Ezt várja mindenki. Csak a GUI- t érintő újdonság az újdonság?

(#25) <Lacy85> válasza Vikooo (#24) üzenetére


<Lacy85>
addikt

De pont az a vicc, hogy az újítások nagy részét észre sem veszed, mert a rendszerben csiszolnak ezt-azt.
A samu meg nem valószínű, hogy ezt a kinézetet meg fogja változtatni, mert ez most egész jó lett.
Szóval nagyjából annyi különbséget fogsz látni, hogy nem 7.x-et ír majd a szoftver infóknál, hanem 8-at.

(#26) aprokaroka87 válasza <Lacy85> (#25) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát pl itt van mindjárt a Notification Dot.

Ha esetleg ez ott lesz majd az s8 féle Oreo-ban az mitől lesz ott?

(#27) <Lacy85> válasza aprokaroka87 (#26) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ja igen, ezt el is felejtettem. Ezután nem számmal írja oda, hogy hány darab olvasatlan üzim van, hanem majd pöttyözi. Remélem hamar jön az Oreo, mert enélkül élni nem tudnék. :D

(#28) aprokaroka87 válasza <Lacy85> (#27) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Itt van egy lista kb miben változott az Android Oreo

link

(#29) kengyel válasza leslien (#21) üzenetére


kengyel
nagyúr

Milyen romot kell felrakni a bétához ?

(#19) Mr.Silkó

Én csak reménykedem a hamarabbi kiadásban, de a szolgáltatók, szeretnek rajta csámcsogni. :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#30) leslien válasza kengyel (#29) üzenetére


leslien
nagyúr

majd kiderül, csak figyelni kell a topikot mert hirtelen lesz több száz hsz.. :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#31) kengyel válasza leslien (#30) üzenetére


kengyel
nagyúr

Oké, ahogy időm engedi, rajta leszek :D

kengyel

(#32) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Van itt valakinek amúgy Telenoros S8-a? Állítólag már legalább augusztusi update van a telókon, de nekem még csak a júliusi jött meg.
Telóm nem akar frissítést találni, vagy a telenor ül rajta?

(#33) Keem1 válasza kengyel (#29) üzenetére


Keem1
addikt

Nem feltétlenül, van hogy s7re is hamarabb jön Telekomos frissítés, mint független.

(#34) Mr.Silkó válasza kengyel (#29) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:K

(#35) Mr.Silkó válasza Keem1 (#33) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

S8-nál egyelőre nem ez a tapasztalat. :)

(#36) Soleco


Soleco
tag

Az előrelépés lett volna ha egy Oreo frissítés nem telne szinte egy fél évbe még a legnagyobb gyártó legtámogatottabb készülékére is... Persze, a Samsung sem sieti el, de aránytalanul sok a munka vele ahhoz képest hogy mennyi újítást hoz.

Arra is kiváncsi lennék hogy ennek a néhány változásnak hány olyan felhasználója van, aki rendszeresen ki is használja őket? A szolgáltatásért amit egy ilyen frissítéssel ad a felhasználóknak az android nem nagyon van arányban a belefektetett munkával.

(#37) Róby válasza <Lacy85> (#32) üzenetére


Róby
csendes tag

Mekem is telenoros van.
Mikor megvettem a telót pár hét alatt kaptam több frissítést is most meg hónapok óta semmi :/

A telefonom erősebb mint a laptopom.. mi lesz itt tíz év múlva?!?! Mikor a galaxy nexus volt a legerősebb mobil, nem gondoltam volna hogy ennyire gyors lesz a fejlődés! :D (Iphone Xs)

(#38) <Lacy85> válasza Róby (#37) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor nem nálam van a gond. Júliusig minden hónapban jöttek az update-ek, de azóta csend és hullaszag. :D
Elég könnyen meg tudom mondani, mikor jött utoljára frissítés, mert mióta megvan a teló, csak akkor lett újraindítva, amikor a frissítés újraindította.
Jelenleg 51 napja megy a teló. :D

(#39) Juhaszatti válasza Mr.Silkó (#35) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Nougat is előbb jött a Telekomos S7-re mint a függetlenre. Igaz csak pár nappal, de előbb.

(#40) Kasya válasza MikeWazowski (#12) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elozo evek tapasztalatai alapjan, ez nem valoszinu.

(#41) szupermacs


szupermacs
veterán

Itt is lesz majd sírás a nem működő funkciók és egyéb problémák miatt, mint az iOS11 bétánál?

(#42) ollie válasza <Lacy85> (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de pont ez az, egy csomó minden változik, ami nem a látható kategóriába tartozik, és hasznos. Pl. a javul a stand by üzemidő, natívan támogatja az android a különféle BT-s audio HD codeceket, a notification dots is jó dolog (ez már látható), és még lehetne sorolni.

***

(#43) GeryFlash válasza szupermacs (#41) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem, itt működni fognak a dolgok.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#44) kengyel válasza Keem1 (#33) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen, ebben is van igazság, én is kaptam már hamarabb szolgáltatói frissítést.

kengyel

(#45) <Lacy85> válasza ollie (#42) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Persze, minden verziónál vannak újdonságok, de egyik sem olyan, ami nélkül nem lehet +2-3 hónapig élni.

"Pl. a javul a stand by üzemidő"

Akkor ezentúl töltődni fog stand by üzemmódban? :DDD
Mert merülni már most sem nagyon akar.

(#46) BeastMode válasza ollie (#42) üzenetére


BeastMode
őstag

Azért a stand by üzemidő növekedésére nem vennék mérget.
Nexuson pont rosszabb volt, mint a Nougat alatt.

(#47) zzola válasza ollie (#42) üzenetére


zzola
félisten

Üzemidő javulást minden évben beharangoznak, aztán egyre fosabb lesz úgy, hogy az akku méretek növekednek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.