Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

Ennek adunk egy esélyt, nagyon jól néz ki, a srác videója alapján pedig bőven van benne munka is! :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) oriic válasza KaitouP (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Hónapok óta nézegetem, kíváncsi vagyok hogy mennyi tartalom lesz benne. (Főleg hogy mobilokra is jön)

Live-Die-Respawn

(#3) KaitouP válasza oriic (#2) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez esetben én pozitív vagyok, és szintén a videó alapján úgy gondolom, hogy tonnányi. :D Hogy mennyire lesz repetitív, az persze kérdéses, de elképesztő nagy a térkép, a karakterek vagányak és nagyon aranyosak, remek az art, a grafika, ráadásul bár nem volt egyértelmű, de ha lesz cross-platform is, akkor szerintem minden adott egy fantasztikus JRPG-hez. Nem ismerem a streamer arcot, nem is nagyon követek streamereket, de ha ez nem fizetett hirdetés, és tényleg ennyire tetszett a tagnak, mondván "nem nyűgözte le még JRPG ennyire" akkor nincs félnivalónk. :D

Ráadásul nagyon free-to-play friendly a játék, értem ezalatt hogy akkor is jól el vagy és haladhatsz, ha nem veszed a mikrotranzakciós dolgokat. Honkai Impact 3rd-t próbáltam tőlük mobilon egyébként, bár túl sokáig nem kötött le, de technikailag, grafikailag remek munka volt.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.