Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

na, jó hír :D igaz, hogy ártámogatás nincs a telókra, de legalább lehet majd kapni ott is a Magic-et. illetve azért ez sem egy rossz darab. csak kár, hogy ennyire szifonos menüt csinálnak neki :U remélem cserélhető lesz.

(#2) vehement69


vehement69
senior tag

hmm engem most ez az 'OPhone' elnevezés elgondolkodtat, hogy ez ápr. 1, vagy mi? :DDD

I am cancer in your bones

(#3) fateless válasza vehement69 (#2) üzenetére


fateless
veterán

csak egy link a sok közül, amik régebbiek. nem ápr 1.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) Lirion


Lirion
addikt

Szerencse, hogy ez a cucc nem jön hozzánk, mert most bajban lennék, hogy vegyem meg. :DDD

(#5) #16820480


#16820480
törölt tag

most néztem az eredeti hír(eke)t, hogy áprilisban kerül forgalomba elvileg. egész gyorsan! fél éve röppent fel nagyjából a dolog először, és már a boltokba is kerülhet. úgy tűnik komolyan gondolják.

(#6) Depression


Depression
veterán

Kínai telefonok Androiddal? De szép elképzelés.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) #16820480


#16820480
törölt tag

a hírek szerint már készen van a telefon, meg a kezelőfelület, csak arra várnak, hogy a Cupcake féle cucc beekerüljön a frissítésekbe, és mehet is.

amúgy 624MHz-es proci lesz benne, 5mpx-es kamera (AF, villanó, videófelvétel), illetve úgy néz ki, hogy lesz benne wifi is. illetve van widget támogatás, és digitális tévé (sajna nem dvb-h, hanem a China Mobile sajátja: cmmb)

[ Szerkesztve ]

(#8) runner 125 válasza #16820480 (#7) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hmm, nem rossz ez.
Bár a HD még mindig viszi a prímet nálam design-ban.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9)



aktív tag

gyönyörű a teló + elvileg minden van benne ( GPS? ) + Android rendszer. igen :))

Már 16 éve itt :)

(#10) runner 125 válasza (#9) üzenetére


runner 125
nagyúr

Biztosan van. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11) #16820480 válasza runner 125 (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem vagyok benne teljesen biztos, de elképzelhető. eddig nem nagyon láttam megemlítve az "adatlapon" (persze olyan adatlap sincs, csak inkább minden cikkben jellemzően felsorolják, hogy mit tudni róla).
mondjuk googlemaps anélkül is biztos megy rajta. nekem gps nélkül is kéne :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.