Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

Ez kifejezetten rondának tűnik pedig a LeTV Le Max-om gyönyörű.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

"Líkelö" :U
Nem, továbbra sem megy nekik a névadás. Sem a telóknak, sem a cégnek. Igen, tudom miért LeEco, de hogy ezt megspékelik azzal hogy Le-nek nevezik el a telót is... :W Ez olyan, mint amikor a begombázott szülők mondjuk a Havasi vezetéknevű kölyküket Gyopárnak nevezik el :U

Kinézetre tucatfon. Ha normális support lesz mögötte (amit erősen kétlek - igen, tudom mekkora cég, pont ez a baj hogy mosógéptől kezdve a kistraktorig minden szirszart brandelnek, gyártanak) még jó is lehet....

[ Szerkesztve ]

(#3) Gymnova81


Gymnova81
tag

Szerintem ez fake...

(#4) Freddycom válasza Segal (#1) üzenetére


Freddycom
őstag

Szerintem te vagy gyönyörű.

(#5) Graphics válasza blueMerle (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A neve mindegy, LeEco a Likelő nem is jön ki :D

Supportra nincs panasz állítólag, meg nem is szirszar kategóriás :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) akooos válasza Graphics (#5) üzenetére


akooos
veterán

Van benne logika pedig:

LeE - Lí
Co - ko
Le - lö

Tehát líkolő inkább :D

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Valószínü ennek a képnek semmi köze nem lesz az eredeti kinézethez.

(#8) Graphics válasza akooos (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De mivel a Le es az Eco is tagolodik, igy nem hinnem hogy helytallo a dolog :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

LeSzarom :D

(#10) akooos válasza Graphics (#8) üzenetére


akooos
veterán

Nyilván, biztos vagyok benne, hogy le ekó a megnevezés, csak leírtam, miért lenne "jogos" :D

(#12) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Kár a kinézeten pörögni. Előről sok fantáziát nem lehet/ kell belevinni, hátra meg az emberek 90%-a tokot rak. Akkor meg nem mindegy hogy néz ki hátulról? Vagy ide csak a tok nélkül használók 10%-a jár?
A név meg pláne mellékes, hívhatnák tőlem krumplibogárnak is, ha rendes hardware alatt jó rendszer és rendszeres support van!
Hiába jó név a Samsung meg az S6 se egy régi, alsókategóriás cucc, a feleségem telójára pár napja jött a frissítés MM-re, na ez a gáz....Ez ám a support.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.