Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Akkor már sokkal inkább YT Music (PH cikk erre) ugyanennyi pénzért, és a Google Home-val is integrálható, valamint telefonon is használható (lezárt készülékkel lehet Youtube zenéket hallgatni, a videó letöltése nélkül).

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Mink 9 millióan tudjuk, hogy a magyar világnyelv. Amíg a másik 6,99 milliárd ezt elhiszi nekünk, ott a Siri. Ja, nem. :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4) Hieronymus válasza #20749568 (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az Amazon Music Unlimited für Echo & Fire TV, ami hasonlóan működik. A havi előfizetés 3,99 €.
Offline zenehallgatás nincs. AAC 256Kb a hangminőség. Tehát nincs HD, Atmos, ... Csak egy regisztrált eszközön vehető igénybe a szolgáltatás.Illetve útközben körülményes lehetne használni, :D

Gondolom erre a szolgáltatásra adott válaszlépés.

Amúgy nem túl bonyolult a használata. Bemondod, hogy kit, mit akarsz hallgatni. És néhány mágikus szó ami sokat lendít a felhasználói élményen. Mint például, stop.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) joey04


joey04
titán

ez baromság így.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Sanraith válasza #20749568 (#6) üzenetére


Sanraith
aktív tag

A homepodhoz csinálták. Anno nekem is érv volt a spotify előfizetés mellett, hogy tudjak a google home-tól számot kérni. Itt is hasonló az elmélet.

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Spotify jó lesz nekem még mindig, ha nagyon sirizni akarok, az is megy vele már egy ideje.

(#9) nozs23 válasza Fecogame (#1) üzenetére


nozs23
addikt

Fuggetlenul attol, hogy ez az uj Apple Music csomag egy vicc, a YT Music egy katasztrofa. Probaltam, ket honapig szenvedtem vele, visitva rohantam vissza Spotifyra. Azt elveztem, hogy nincsenek YT reklamok, de maga a zenei alkalmazas egy remalom.

(#10) Hieronymus válasza #20749568 (#6) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem is neked kell látni az értelmét.
Annak kell hallania az értelmét, aki megrendeli.a szolgáltatást. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#12) Hieronymus válasza #20749568 (#11) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Én az Amazon M. Unlimited szolgáltatását használom. Felár nélkül érhető el az audió HD, Ultra HD, Atmos térhatású zenék (és mostanában a videók). A Magyarországra történő terjeszkedésre készülvén gyorsan gyarapodnak a magyar zenék. Ami hiányzik arra jó az ingyenes Spoti.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#14) Sinesol


Sinesol
veterán

Szerintem egeszen ötletes megoldas. Gyakran hasznalom a Siri-t, de hiaba hasznalhato lassan szinte mindenre, valahogy még mindig nem annyira termeszetes folyamat. Szerintem sokan vagyunk ezzel igy, ez az előfizetesi modell pedig segithet, hogy jobban hozzaszokjunk, rutinná váljon a hasznalata. Szerintem nagyon jo, ötletes megoldas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.