Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65577472


#65577472
törölt tag

Várós. Vagy ez, vagy egy dögös Cubot lesz a következő telefonom.

(#2) atike


atike
nagyúr

Na vajon mit fog villantani az összelopott csalt és hazudott és lassú (és valószínűleg utolsó) Kirin proci...? :U

:P

(#3) Hzi válasza #65577472 (#1) üzenetére


Hzi
aktív tag

Az én megítélésemben elég messze van ez a 2 márka egymástól. :U
Ha nem lenne az amcsi- csájna mizéria, én is a Mate 40-re gyúrnék, így kivárok, még csak bő 1 éves a Mate 20-am, végül is ráérek. :U

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#4) Luck Dragon válasza #65577472 (#1) üzenetére

Melyik Cubotra gondolsz :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) #65577472 válasza Hzi (#3) üzenetére


#65577472
törölt tag

Elephone is benne van a pakliban. Az már nagyjából Huawei kategória szerintem.

Luck Dragon Note 20 Pro pl.

[ Szerkesztve ]

(#6) INGJOKE válasza #65577472 (#5) üzenetére


INGJOKE
veterán

És még én vagyok troll :DDD :DDD :DDD

(#7) #65577472 válasza INGJOKE (#6) üzenetére


#65577472
törölt tag

:P

(#8) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

nagyon királyul néz ki, főleg újra gombokkal az oldalán. isten nyugosztalja

Sony A6000 | iPhone 12

(#9) rigoberto válasza #65577472 (#1) üzenetére


rigoberto
őstag

Egy kategória a 2 teló? :F ;]

(#10) Hzi válasza INGJOKE (#6) üzenetére


Hzi
aktív tag

:C

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#11) #24536576 válasza #65577472 (#1) üzenetére


#24536576
törölt tag

Meglepően magas labda volt ez pár embernek.

(#12) kbyte1024 válasza #65577472 (#5) üzenetére


kbyte1024
addikt

Esetleg egy jó Gionne? :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) Gubu0101 válasza atike (#2) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem lepődnék meg, ha nem lenne az Apple keze a dolgoban, vagy csak a hattérből irányitanak?! .Ha már felmerült a neve... :U :P

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#14) #65577472 válasza kbyte1024 (#12) üzenetére


#65577472
törölt tag

Maradok a fostos Samunál. :B

(#15) jUUh válasza #65577472 (#1) üzenetére


jUUh
addikt

Ajánlhatok esetleg egy Elephone-t mellé, vagy az már flagship territory? ;]

Samsung Galaxy S23+

(#16) #65577472 válasza jUUh (#15) üzenetére


#65577472
törölt tag

Jöhet, itt írtam is, hogy nagyon vágyom rá. :)

(#17) doooo


doooo
veterán

Egyáltalán minek szenvednek a nemzetközi piaccal? Adják el belföldön a maradék készletet, és kész. Ott legalább tovább kihúzzák vele, külföldön meg úgysem venné senki sem.

(#18) jUUh válasza #65577472 (#16) üzenetére


jUUh
addikt

Vak is vagyok.... :U

Samsung Galaxy S23+

(#19) mjani1172 válasza #24536576 (#11) üzenetére


mjani1172
addikt

Csak annak aki ritkán van itt.
A többieknek viszont már rohadt unalmas.

(#20) hemaka


hemaka
nagyúr

De minek, ki fogja megvenni pl itt az euban? :U

(#21) #65577472 válasza mjani1172 (#19) üzenetére


#65577472
törölt tag

Sajnálom Jancsi, hogy ennyire irritáló vagyok számodra.

(#22) Gubu0101 válasza hemaka (#20) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én is megvettem a P40-et,más is,akinek nem számít a google az megveszi ezt is ugyan úgy.
Legalább ez se lesz egy “nép” telefon..

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#23) evR


evR
aktív tag

Kellene mar valamit villantani a Kirin fostalicska resztvevoivel. En tuti nem mennek ra, belakod a rendszert (foto,video,alkalmazas) es elkezd laggolni. Aztan keresheted a nevjegyzekedben az embakat fel eveig kilyukad a szemed. Kuka

''...trend a lelke mindennek...''

(#24) mjani1172 válasza #65577472 (#21) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem irritáló, hanem unalmas.

(#25) Lami66 válasza mjani1172 (#19) üzenetére


Lami66
őstag

Egyel több a virtuális listánon akiknek már rá se nézek a posztjaira. Prémiumosként le is tilthatnám a 10-12 hasonlóval együtt, de a saját szelekcióm már egész jól működik, szóval ahogy itt mondani szokták: kuka

[ Szerkesztve ]

(#26) joey04 válasza hemaka (#20) üzenetére


joey04
titán

nem sokan

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) snorbi82 válasza evR (#23) üzenetére


snorbi82
senior tag

Rossz topikban vagy te is! :W

Mate 40et én is meg venném. :C

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#28) Masooo


Masooo
aktív tag

A huaweinek igazából az a gondja szerintem, hogy komoly márkává nőtte ki magát.
Megoldás lenne pl a hms terjesztésére is, hogy a szokott minőséget kellemesen olcsón adja, mondjuk mate 40 - 200 körül. Haszonban nem lenne acélos / db, de az árérzékeny piacokon, ahol csúcs telót akarnak, és a google szolgáltatásokat vagy kiváltják, vagy tudják nélkülözni, fogyna. A tábor pedig növekszik, végül pedig megszokja a nép. Szerintem.
Ezzel szemben már otthon sem az olcsó széria, azt nem teheti meg hogy otthon drágán adja, itt errefelé meg olcsón, hogy terjedjen.Ezzel már meg is van bénítva, mert nem lépheti meg.
Ez az út nem járható. A kirin lapka üde színfolt szerintem, én örültem, hogy volt verseny a piacon ezen a téren, persze mivel a kirin csak huaeit termékben volt, igazából nem, de nem voltak annyira rossz lapkák. Talán majd az Nvidia villant ezen a téren valamit idővel.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#29) #06658560 válasza evR (#23) üzenetére


#06658560
törölt tag

Melyik Huawei művel ilyet? Kettő van a háztartásban, egyik sem mutat hasonlót sem.

(#30) #06658560 válasza Masooo (#28) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szép ez az adja olcsóbban, töredék áron, de akkor ki fizesse a veszteséget?

(#31) Bici


Bici
félisten

Valakinek van ötlete arra, hogy miért nem teszi a Huawei nyithatóvá a bootloadert?
Úgy lehetne rá könnyen rakni Play-t, meg alternatív szoftvert. Utóbbit segíthegné is a cég nyílt forrással.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#32) Lami66 válasza Masooo (#28) üzenetére


Lami66
őstag

(Ez csak saját konteó,) az Nvidia csak egy eszköz volt az Usának ahhoz, hogy az arm is Usa kézbe kerüljön. És van rá húsz forintom, hogy amint befejeződik az adásvétel, a Huaweit azonnal eltiltják az arm platformtól is. Tehát ha valami módon mégis tudnának Kínában procit gyártani, az arm alapok kilőve.

(#33) deka10 válasza evR (#23) üzenetére


deka10
senior tag

Szia! Ezt melyik készüléknél tapasztaltad, mert az eddigi legstabilabb készüléket használom immár 2 és fél éve a Huawei Mate 10 pro személyében. Nem mondom, hogy a kezelő felület az EMUI 10 a legjobb de, nem hogy belakás után, de ennyi idejű használat után sem tapasztalom a lassulását, tökéletesen kiszolgál akkut is cseréltettem benne a további használatra, ami remélem lesz még ugyanennyi.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#34) Masooo válasza #06658560 (#30) üzenetére


Masooo
aktív tag

Részvényes nincs.
A kormány pedig el tudja viselni ezt a terhet azért, hogy végül jól jöjjenek ki a dologból, több user a hmsnek, kínai fricska az usanak, konkurencia a googlenek és talponmaradás.

Persze mivel az arm az usa tulajdona, ezen lehet fölös okoskodni, mert azzal kivéreztethető lesz teljesen.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#35) Inkvizitor1 válasza Lami66 (#32) üzenetére


Inkvizitor1
tag

Ezt már egy-két hírportál is felvetette, végülis technológiai háború van, ugyan arról szól ez mint az űr verseny.
A Huawei szerintem pár évre kénytelen lesz kiszállni a flagship kategóriából, mert nem tudnak majd hozzá chipet gyártani. Ugyan ez volt a kínai gyártókkal 6-7 éve, ott voltak, csak nem a toppon. De az alsó és közép kategóriát tartani fogják, utána majd meglátjuk.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#36) joey04 válasza #06658560 (#30) üzenetére


joey04
titán

Az állam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) rdt89


rdt89
addikt

Érdekel mit fognak villantani újdonságok terén. A Mate 9 pro ott pihen a fiókba, a kis kirin 960 még a P40Pro mellett se érződik lassúnak. :)

(#38) Masooo


Masooo
aktív tag

nálunk van egy p7 és egy mate10pro is, 7 már inaktív, de azon látszik azért, hogy már lassú kicsit.

a mate viszont használatban van a családban és aktív használatban, semmi lassulás nincs laggolás sem és semmi. Tökéletes, még mindíg mutatós darab mindennapi használathoz pedig ideális. Kirines de nem lehet rá rossz szó. Én azért sajnálom a kirint továbbra is.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#39) Aryon87 válasza evR (#23) üzenetére


Aryon87
félisten

Melyik korszakban élsz? One UI előbb laggol be mint az EMUI. És elég egy telefonkönyv ehhez..
Egy Y szériásból meg ne indulj ki..

(#20) hemaka: simán megvenném, ha nem lenne itt a P40Pro-m. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40) Lami66 válasza Inkvizitor1 (#35) üzenetére


Lami66
őstag

Már majdnem mindent megkaparintott az Usa a kommunikációs szektorban. Még egy ütős hálózatfejlesztő-építő céget kell venniük ([link]), hogy teljes legyen a bódottságuk, azaz végre ne legyenek kiszolgáltatva a világ kénye-kedvének (hanem fordítva)
Hardveresen lassan kivégzik a Huaweit. Nézzük, miben erős még a Huawei? Hálózatfejlesztés. Egy rakás 5G szabadalmuk van. A következő amcsi lépések a Huawei hálózati fejlesztő részlegét fogják valami módon ellehetetleníteni. A kezükben levő tech gigacégek egyszerűen csak amcsi fejlesztéseket fognak használni, elterjeszteni. Csak egymással lesznek kompatibilisek. Ó, hát ez nem is olyan új találmány, ilyen vótmá a történelemben: még emlékszem a Secam/Pal, RCA/Din, keleti urh/nyugati urh stb. megosztottságra.

(#41) Schuler888 válasza Aryon87 (#39) üzenetére


Schuler888
senior tag

"One UI előbb laggol be mint az EMUI. És elég egy telefonkönyv ehhez.."
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#42) doooo válasza Schuler888 (#41) üzenetére


doooo
veterán

Remélem nem szokott fedett épületekben tartózkodni miközben ilyen kijelentéseket ír épp a P40 Pro-n... mert plafon legyen a tartófalain, ami károsodás nélkül elbír ilyesmiket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) Schuler888 válasza doooo (#42) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hasonlo jutott eszembe, ekkora kamuzasokat azert mar a fansag sem indokol :U persze az is hulyeseg hogy az emui beakad, amire reagalt, de ilyen ovodas reakcioval?! Really?! :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#44) Aryon87 válasza Schuler888 (#43) üzenetére


Aryon87
félisten

Kamuzás ja..
S9+-on szaggatott a névjegyzéklista, P30Pro-n és P40Pron folyékonyan megy. Csak egy példa.
De veletek felesleges is a kommunikáció...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45) Schuler888 válasza Aryon87 (#44) üzenetére


Schuler888
senior tag

"S9+-on szaggatott a névjegyzéklista"
S8+om volt ami kozvetlen az elodje, azon nem szaggatott, igy nem erzem valosnak az allitasod, de majd megkerdezem a topikjaban hogy a telefonkonyv szaggat-e, kivancsiva tettel! ;)
"De veletek felesleges is a kommunikáció..."
Mondja ezt a forum legelvakultabb huawei fanja, aki ennek elfajult folyomanyakent sajnos mar nem songoku, vicces :))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#46) snorbi82


snorbi82
senior tag

Mind a két félnek igaza van. De már annyira nevetséges szapulni a Huaweit... Samsung s20 Ultra 5G, azért van hibája és nem az olcsó készülékek között van, és ott is képes mikro laggokra.
Aryon: tessék hagyni a..... Nem érdemes.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#47) k-adi


k-adi
nagyúr

nekem csak kis pici P9-em van, (idén váltottam volna, de inkább várok még jobb kínálatra) és 20% akku alatt laggol a telefonkönyv, de afelett nem. Lehet a többieknél is hasonló a szitu

(#48) Bici válasza k-adi (#47) üzenetére


Bici
félisten

Nem lehet, hogy be van kapcsolva valami akksi kímélő mód, és azért laggol? :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#49) k-adi válasza Bici (#48) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem, direkt megnéztem. nincs "energia takarékos mód" benyomva

egyszerűen leszabályozza saját magát ha beesik 20% akku alá, 10% alatt fb, insta kb. minden szaggat (3 éves teló kb., ha nem emui a ludas akkor ennyire gyengül az aksi? mondjuk a gyári gyorstöltővel töltöm ;] )

(#50) Aryon87 válasza k-adi (#49) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem a rendszer próbál takarékoskodni a megfelelő energiaelosztásról, és ez okozhatja a laggolást. 3 évesen azért még jól bírja. Nálunk már nincs meg, Honor20Pro váltotta.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.