Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Aryon87 válasza doooo (#98) üzenetére


Aryon87
félisten

Simán kinézem.
Ahogy engem képzelgősnek és hasonlóknak neveztek, én meg beállítalak titeket másodregnek. Ennyi. Befejezem ezt, nem ér annyit.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#102) Lewis4421 válasza Aryon87 (#101) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

A tervem az, hogy ezekkel a dolgokkal csinalok egy youtube videot, kozben eszembe jutott , az NFC is gyengebb mint a xiaomiban volt, sokszor masodjara, vagy harmadjara erzekeli a fizetest, az elobbit oda se kellet tartsam teljesen, es erzekelt mindig. De ezt is csak kitalalom biztosan, mindegy, tervben van egy video, ha egy heten belul nem javitanak ki mindent , amit nagyon ketlek, akkor lesz egy osszehasonlito video :D A gyengebb processzorrol ne is beszljunk, tele van a hires nemzetkozi szakportalok csatornaja, hogy a samsung europanak gyengebb es ehesebb procit ad, ok is csak kepzelodnek :R

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#103) Aryon87 válasza Lewis4421 (#102) üzenetére


Aryon87
félisten

Felesleges itt bizonygatnod barmit is. Latod a reakciot. De erdekes mod csak 2 tagot zavar a tema.
Keszitsd el a videokat, majd a szerviznek mutasd meg. Bar nem sok eselyt latok ra hogy barmi fog tortenni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#104) rdt89


rdt89
addikt

A legjobb mikor egy Huawei topikba úgy jössz kommenteket olvasni, hogy tudod szó se lesz a telefonról, de messze a legtöbb hozzászólást generálja :C :DD :C

(#105) Lewis4421 válasza Aryon87 (#103) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

Szerintem fizetve vannak, igy elkuldeni valakit a hoherhez, szanalmasozni meg szemelyeskedni , stb. egy targyert??? :(

[ Szerkesztve ]

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#106) #06658560 válasza rdt89 (#104) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért most különösen izgalmas, hogy szó sincs GMS-ről.

(#107) rdt89 válasza #06658560 (#106) üzenetére


rdt89
addikt

De a Huawei-ről sem nagyon. :D
Egyébként kíváncsi vagyok mit fog villantani a Huawei a Mate 40-el és milyen új funkciókat ad majd az Emui-hoz és az előző készülékekre mikor fognak eme okosságok frissítés formájában megérkezni. :)

(#108) Lewis4421 válasza rdt89 (#107) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

En tudok barati korbol aki megvette a p40prot, elegedetten hasznalja, Magyarorszagon, de nekem itt UKban a mobil bank, es sok allami app hianyaban, vagy kerdeses mukodese miatt kizart, fentebb felhoztak a Mate20 prot meg a p30prot, nos nem szivesen adok ki igy 2020 vege fele 600fontot egy mate20 prora ami 3 eves technika, masreszt meg azota tortent egy kis dizajn valtozas is ami nekem speciel jobban tetszik, a p szeriat meg eleve nem szeretem, a mate szeria volt mindig az amibe a Huawei mindent belepakolt kompromisszum nelkul.

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#109) m1lan válasza Lewis4421 (#82) üzenetére


m1lan
őstag

Lehet rosszat írni a Samsungra, csak amit ti műveltek, az mindennek az alja. Egy konkrét készüléken előforduló hibajelenséget levetítetek nem csak arra az adott szériára, hanem az egész gyártóra. Mindezt azért, hogy a Huawei védelmére kelhessetek, ami még annyira sem hibátlan, mint a Samsung. Tudom, mert én is használtam évekig, és nem véletlenül vettem Note9-et a Mate 20 Pro vagy a P30 Pro helyett.

Tavaly május óta van meg a Note9-em, soha nem akadt meg rajta a névjegyzék, pedig hardveresen és szoftveresen is elég közel áll az S9+-hoz. A másodtelefonom egy S7 Edge, ugyanaz a névjegyzék (Google fiókból szinkronizálva) azon sem akad meg, pedig 8-as Android és Experience UI fut rajta. Meg lehet akasztani a One UI-t (pl. a Samsung Dailyre lapozás nálam hajlamos megakadni), de az hazugság, hogy a névjegyzék kollektíven minden One UI-os Samsungon akad. Írta valaki, hogy 20% alatt elkezd akadozni a P9-e. Akkor ilyen alapon kijelenthetjük azt is, hogy az EMUI 20% alatt lagtengerré változik, nem? Lehet, hogy egy másik P9 3%-on sem csinál ilyet, de ha egynél előfordult, akkor ez minden bizonnyal az összes Huawei telefonra igaz. :U

Nem vagy hajlandó kikapcsolni egy funkciót, hogy megszűnjön a hibajelenség, amíg ki nem javítják, de az EMUI-ban szívesen állítgatod az engedélyeket, hogy az alkalmazásaidat engedje néhanapján a háttérben futni, szinkronizálni, értesítést küldeni... érdekes egy figura vagy te is.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#110) Lewis4421 válasza m1lan (#109) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

Sehol nem irtam olyat , hogy akad, nem megyek bele ujra, neked az a tapasztalatod nekem meg mas. Nfc fura mukodese fizetesnel, google keresoben vibral a kepernyom, ha linkre bokok a keresobol, pl amazon nem nyitja meg, csak a kepernyo tetejen lesz egy amazon feliratos csik, facebook appbol es messengerbol naponta 2x 3x ki kell lepni hogy ujra mukodjon. De mindegy is, masreszt meg leoltasz minket mit muvelunk, erre te is elkezded :(

'Nem vagy hajlandó kikapcsolni egy funkciót, hogy megszűnjön a hibajelenség, amíg ki nem javítják, de az EMUI-ban szívesen állítgatod az engedélyeket, hogy az alkalmazásaidat engedje néhanapján a háttérben futni, szinkronizálni, értesítést küldeni... érdekes egy figura vagy te is'

egyszeruen a drk modot szoktam meg mar nagyon regota, es kiegeti a retinam a teljes feher kep? miert nehez ezt elfogadni, hogy nem vagyunk egyformak? te inkabb kikapcsolsz egy funkciot egy 200-250ezres telon csak hogy tudd rendesen hasznalni, en meg inkabb veszek olyat amelyik majd tudja . Es valamit engedelyezni egyszer egy appban nem ugyanaz , mint teljesen mas beallitassal, szinnel hasznalni a telodat csak hogy hasznalni tudd, szoval ez a pelda nem allja meg a helyet, de nagyon nem. :N

[ Szerkesztve ]

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#111) m1lan válasza Lewis4421 (#110) üzenetére


m1lan
őstag

Azt valóban nem te írtad, de idézlek:
"Csak megosztani akartam a problemat, es igazolni az egyik kollegat aki ugyan igy panaszkodott, mert sokan le fujjoljak, pedig valos problemakat kozol."

Tehát nálad nem is akad a névjegyzék, de Aryon valós problémákat közöl azzal, hogy a OneUI-on elég megnyitni a névjegyzéket ahhoz, hogy laggolni kezdjen. Mindent értek.

"De mindegy is, masreszt meg leoltasz minket mit muvelunk, erre te is elkezded :( "
Szeretném, ha idéznéd azt a részt, ami a ti fröcsögésetekkel egyenértékű. Remélem a P9-es irónia nem jött át. ;]

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#112) Lewis4421 válasza m1lan (#111) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

Bocsanat rosszul fogalmaztam, az akadassal nem ertek egyet, hogy nevjegyzekben akad, de nekem sok a problemam vele, sajnos, mert azert azt is le irtam a HW az nagyon bejon, az akksit kiveve.
Nem foglak idezni, mert te is tudod mire ertettem.
Nem haboruzni jottem ide, de engedjetek meg, hogy ezeket a problemakat kozoljem es , magam reszerol meg haragudjak a Samsungra, mert lehetne ezt sokkal jobban, csak el van kenyelmesedve a poziciojaban, a Huaweiel a versenges meg sarkallhatta volna fejlesztesre stb. de ennek vege lett.

[ Szerkesztve ]

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#113) Mercel válasza Bici (#31) üzenetére


Mercel
senior tag

Mert kiderülne, hogy az egész csak egy csilivili trójai faló?

Marcel

(#114) doooo válasza m1lan (#109) üzenetére


doooo
veterán

Kiélvezik, hogy két-három (vagy hát ha már egy reg mind, akkor egy) emberen kívül senki a füle botját sem mozgatja egy Mate40-es hírnél/pletykánál. És akkor itt lehet bármit írni... hát jó látni, hogy nem lehet. Ja most látom, még az sem esett le nekik, hogy miért ilyen kihalt ez a topic... szerintük az egész fórumnak itt kell malmoznia egész nap, csak azért, hogy rácáfoljon a névjegyzékes marhaságaikra, amikor váratlan pillanatokban bedobják őket (tojva az off-topicra persze, mert ezt nekik probléma nélkül szabad, másnak még véletlenül sem).

(#115) doooo válasza Aryon87 (#101) üzenetére


doooo
veterán

Micsoda érett megoldás.

Majd amikor bizonyítod végre, hogy az S9/S10/S20-akon laggol a névjegyzék, akkor majd nem nevez senki sem képzelgősnek. Nagyon egyszerű a dolog. Sokkal könnyebb, mint zavarodottat játszani állandóan, meg úgy tenni, mintha semmi probléma nem lenne a kijelentéseiddel. Csinálj te is videót róla, mint Lewis. Látod, hogy hittem neki, és még segíteni is akartam (még ha naivan is).

(#116) rdt89 válasza Lewis4421 (#108) üzenetére


rdt89
addikt

Én is megvettem a P40 Pro-t és bátran jelenthetem, mot a P széria is az lett a Huawei-nél amibe mindent is belepakolt! :)

(#117) Lewis4421 válasza rdt89 (#116) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

Végig mentem újra a speckón a p40pronak, azt kell, hogy mondjam, szép, nagyon szép :C, a méret is elfogadható.
Használd egészséggel :R Kíváncsi vagyok mit guritanak a mate40proval, aztán, hogy mi lesz a jövője kínán kívül a cégnek.

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#118) rdt89 válasza Lewis4421 (#117) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, eddig én is Mate rajongó voktam de a p40 nagyon meggyőzött. ☺️

[ Szerkesztve ]

(#119) jzsolt11


jzsolt11
tag

Hát ha a néhány megmondóembert nem számítom, akik eltévesztették az s10 topicot és valamiért kényszeresen ide írnak, tényleg teljesen kihalt ez a topic. Kár a Huaweiért, mert jó telefonjaik voltak - én is egy p10-et nyúztam több mint 2 évig - de a Google nélküli emui nekem nagyon nem pálya, úgyhogy én is Samsungra váltottam (ami egyébként a lehúzós hsz-ek ellenére teljesen jól működik, de tudom, biztos én vagyok a hülye, hogy ugyanolyan megelégedettséggel használok egy samsungot mint egy huaweit)

Samsung Galaxy S20 / Samsung Galaxy Tab S5e / Galaxy Watch4 LTE / Asus Vivobook S15

(#120) atike


atike
nagyúr

....hogy mi megy itt... :U Furcsa (vagy épp szokatlan?), hogy nincs moderálva...

Részemről továbbra is várom a Mate40-et is, és azt is, hogy van-e és milyen jövője a Huaweinek.

(#121) Lami66 válasza atike (#120) üzenetére


Lami66
őstag

Gondolom az megy, mint bármelyik másik Huawei cikknél. Mert ugyanazok a témaidegenek írogatnak ...
Persze ezek csak azóta vannak, mióta egy usabeli trampli kikiáltotta ellenségnek a Huaweit. El is neveztem őket PH üdvhadseregnek. Bárhol feltűnik a Huawei a Prohardveren, azonnal támadnak 😀

[ Szerkesztve ]

(#122) Aryon87 válasza Lami66 (#121) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Találó név.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#123) Lewis4421 válasza jzsolt11 (#119) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

Azért a p10 nem mai csirke, a samsung telod, meg gondolom egy mai készülék... Nekem a mate10 prom gyorsabb volt mint az s10, az s10 eléggé darabos, es hibak is elofordulnak rendesen a rendszerben.

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#124) Lewis4421 válasza Lami66 (#121) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

Szerintem ez nem vicces. Nem volt igazságos kinyirni a huaweit. Te is ugyanúgy majd megiszod a levét, de úgy beszélsz mintha te valami kívülálló ufo lennél. Mind fogyasztók vagyunk a Huawei hiánya igy vagy ugy mindenkit erinteni fog valamilyen formában. Dehat a karorom a legjobb öröm. :(

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#125) Lami66 válasza Lewis4421 (#124) üzenetére


Lami66
őstag

Látszik, hogy a témában nem nagyon olvasgattál itt a fórumon az utóbbi egy évben, különben tudnád, hogy mi a véleményem az egészről, politikai, gazdasági, és felhasználói szemszögből.

(#126) judas13 válasza Lami66 (#125) üzenetére


judas13
addikt

:K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#127) m1lan válasza Lewis4421 (#124) üzenetére


m1lan
őstag

Nem semmi, hogy ennyire nem bírsz leakadni a témáról, hogy még hajnalban is képes vagy olyan kommentet keresni, amibe bele tudsz kötni. Az előző kolléga is leírta, hogy P10-ről váltott Samsungra és szerinte ugyanolyan jó mind a kettő. Erre mi a te reakciód? Megpróbálod belemagyarázni, hogy a Samsung egy szar, mert a P10 amúgy régi telefon, és nálad a Mate 10 Pro is sokkal jobb volt, mint az S10. Beteges, hogy még arra is ráugrasz, aki nem fikázza a Huaweit, csak szimplán nem ócsárolja a Samsungot veled együtt. :U

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#128) Lewis4421 válasza m1lan (#127) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

Sehol nem írtam, hogy szar a Samsung, csak több a butasága mint a huaweinek es xiaominak. Inkább az a beteges, ahogy néhány ember veled az élen védeni próbálja. Miért baj az ha elmondom, hogy nem fair egy 2017es p10et egy 2020as telefonhoz hasonlítani :F

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#129) Schuler888 válasza Lewis4421 (#128) üzenetére


Schuler888
senior tag

"több a butasága mint a huaweinek es xiaominak"
:DDD :DDD :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#130) m1lan válasza Lewis4421 (#128) üzenetére


m1lan
őstag

Azt írta, hogy ő ugyanolyan megelégedéssel használja az új Samsungját, mint a régi Huaweit. Nem volt ebben semmi negatív egyik oldalra nézve sem, de gondolom pont az volt a probléma, hogy nem szidta a Samsungot.

(#129) Schuler888
Na igen, ez az év vicce. ;]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#131) Lewis4421 válasza m1lan (#130) üzenetére


Lewis4421
csendes tag

'Azt írta, hogy ő ugyanolyan megelégedéssel használja az új Samsungját, mint a régi Huaweit.'
Ugyanolyan megelegedessel hasznal egy uj Samsungot, mint egy 3 eves Huaweit. Jo hogy egy szinten tud lenni egy uj Samsung egy 3 eves Huaweiiel, vegulis egyet ertek, az uj Samuk kb. a P10 szintjen vannak. :))

[ Szerkesztve ]

Az élet epikuroszi értelmezése elutasítja a halhatatlanságot és misztikumot; van a lélek, de ugyanúgy mint a test, halandó. Nincs halál utáni élet, így nem kell félni a haláltól sem, mivel „a halál nem jelent semmit számunkra; ami felbomlik, érzékelése megszűnik, és amit nem érzünk, semmit nem jelen

(#132) snorbi82


snorbi82
senior tag

 [link] Snapdragon chip kerülhet a Huawei mobilokba

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#133) Lami66 válasza snorbi82 (#132) üzenetére


Lami66
őstag

Hát, hat-het.
Gugli is visszakerülHET a Huawei telefonokba, ha megkapja az engedélyt. A Snapi is engedélyre vár ami vagy lesz vagy nem.
Érdekes módon az Intel kapott engedélyt.... [link]
Azokat vagy nem érinti a nemzetbiztonsági kockázat, vagy nagyon erős backdoorjuk van.

(#134) snorbi82 válasza Lami66 (#133) üzenetére


snorbi82
senior tag

Van olyan érzésem, hogy AMD is megfogja kapni,hiszen Windowsos Matebook van AMD és Intel is náluk, erről is láttam valami külföldi cikket. Ha megkapja Snapit, lehet gugli is lesz. És mehetnek az 5G Huawei tornyokba Q. termék.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#135) k-adi válasza snorbi82 (#132) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez érdekes fordulat lenne, a gms visszakapás meg duplán..

(#136) Schuler888 válasza snorbi82 (#134) üzenetére


Schuler888
senior tag

a matebook erdekes kerdes, ha a memoriagyartoktol el lett vagva a huawei, akkor egy ido utan a laptopjaiba se tud tenni..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.