Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Reméljük nem lesz bughalmaz már a béta sem. Xiaominál egész használható volt a dev rom.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) realist


realist
őstag

S21 esetében is négygenerációnyi az android frissités.

(#3) sagit


sagit
addikt

Rá is fér az s22-re. Eddig nem a legkedvencebb telefonom. Bőven alulteljesitett nálam. Sok a lagg...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4) leslien


leslien
nagyúr

Hamarabb befuthat a One UI 5.0, mint várnánk

aha akkor én tortát sütök...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5) Noukoum válasza realist (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

S21: android 11 + 3 főverzió
S22: android 12 + 4 főverzió

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) GreatL válasza sagit (#3) üzenetére


GreatL
őstag

Mondjuk a lag egy g, de én még nem találkoztam vele a készüléken.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#7) sagit válasza GreatL (#6) üzenetére


sagit
addikt

Örülök, ha benezel a topikban azert elofordul a siras

Ugy lagggggggol a kamera hogy az siralmas, mondjuk

Legutolso ilyen tre samsungom az s8+ volt, utana a note10em elegedetten hasznaltam majd 3 eves koraig

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#8) MadMancs válasza Noukoum (#5) üzenetére


MadMancs
veterán

Téves.
Idén tavasszal módosított Samsung.

A négygenerációs One UI és Android frissítések és az öt éven át tartó biztonsági frissítések jelenleg az alábbi Galaxy eszközöket érintik:

Galaxy S22, S22+, S22 Ultra
Galaxy S21, S21+, S21 Ultra, S21 FE
Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3
Galaxy Tab S8, Tab S8+, Tab S8 Ultra

Azaz S22 Android 12 vel jött és Android 16 al zár, S21 Android 11 el jött, és Android 15 el zár.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#9) Elit3Zotya válasza sagit (#7) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nálam Note 20 Ultrán android 12 és one ui 4.1, és egy mikro röccenés sincs, igaz ez snapsdragon változat. :) Gondolom a 13 és one ui5.0 is szépen fog rajta futni. :K

Oppo Find X7 Ultra Black

(#10) sagit válasza Elit3Zotya (#9) üzenetére


sagit
addikt

Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy anyum snapis s20fe je simabban hasít mint az én s22-m ,vagy feleségem s22+ telefonja.

Pedig nincsenek nagy igényeim, ne laggoljon netezés,navi es fotozas/videózás közben. Van hogy indítom a videót és az első pár másodperc laggol a felvételen.gratulalok.

Volt már fr ,persze hogy elcsesztem rá 1 délutánt. Utána jó volt kb 1,5 hétig,de már megint kezdi... note10rol költöztem at,ugyan azok az Appok. Ott se mondom hogy nem volt akadas, de ott a korára tekintettel elnezobb voltam.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11) MarciKING24


MarciKING24
tag

Igen. A kedvencem, hogy spec ebben a melegben, mobilneten (5g) + töltőn játszva a Diablo immortalt mintegy 5, azaz öt (!) perc alatt melegszik el a telefon úgy, hogy jön a throttling, azaz szaggat/laggol, majdnem játszahatatlan módon fogja vissza a teljesítményt annak érdekében, hogy mondjuk ne FOLYJON bele a tenyerembe a melegtől. Ja ki van kapcsolva minden ilyen teljesítmény csökkentő funkció. Meglehetősen szomorú produkció egy szolgáltatónál még mindig 569ezerbe kerülő S22U 512gb esetében :( igen, még mielőtt bárki megszólna, fr volt, szoftverfrissítés mind volt, stb stb, fogadjam el, ez ezt tudja :) azt hiszem megvárom mostmár az iPhone 14promaxot....

Straight outta Compton

(#12) #95462144 válasza sagit (#10) üzenetére


#95462144
törölt tag

Ha fr vagy wipe cash után másfél hétig jó, akkor ott egy telepített appal lesz a gond...

#11MarciKING24:

Csajomat is meg kellett arra tanítani, hogy ha Diablozik a telefonon azt 4g-n tegye illetve, ha töltőn van a telefon nincs játék. Ilyen kombo mellett teljesen természetes a throttling. Nincs az a telefon (maximum valami aktív hűtéses gamer), ami sokáig bírná így, hogy ne venne vissza!!!

Azt hittem ez a mantra már elmúlt mint, amikor José csodálkozik, hogy töltés közben, ha játszik nincs gyorstöltés és csepegtet a telefon. Vajon miért? :W

[ Szerkesztve ]

(#13) Noukoum válasza MadMancs (#8) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor elnézést, elavultak voltak az információim. Korrekt dolog a Samsungtól.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) sagit válasza #95462144 (#12) üzenetére


sagit
addikt

Jo lenne tudni mi az az app ami a note10 nek nem okozott gondot de az s22nek gondot okozott mert nincs új appom

Mi az ami a kamerát laggoltatja nekem sunyiba egy csúcs telon. Ez a nagy kerdes

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#15) #95462144 válasza sagit (#14) üzenetére


#95462144
törölt tag

Könnyen ki lehet deríteni. Smart Switchel régi droidról simán át lehet cuccoltatni olyan töredékfájlokat, amik okozhatják ezt. (jártam már így Iclouddal is). Mivel nálad nem azonnal jelentkezik, hanem miután "belakták" magukat az appok így teljesen egyértelmű, hogy valami alkalmazás lesz az.
Barátnőmnek az ilyen anomáliák miatt repült a Face a telefonjáról, és voilá semmi gond nincs azóta böngészőből jól működik minden nem merül nem melegszik... Ha egyből jelentkezne azt mondanám oké, de ez így egyértelműsíti a dolgokat.

(#16) sagit válasza #95462144 (#15) üzenetére


sagit
addikt

Mivel már volt fr ,és manuálisan raktam fel az appokat újra én tanácstalan vagyok

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#17) ddaydome válasza sagit (#16) üzenetére


ddaydome
senior tag

Ezek azok a dolgok, amiken nem kellene gondolkodni a felhasználónak egy 4-500e ft-os telefonnál. Lassan újra kellene írni az Androidot, mert annyi régi rossz maradvány lehet benne, amit nem tudom, hogy ki lehet-e szedni.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#18) Noukoum válasza ddaydome (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Ebben az exynos processzor a ludas, nem az android.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) sagit válasza ddaydome (#17) üzenetére


sagit
addikt

engem nem érdekel minek a hibája, úgy ahogy mondod örülnék ha működne ennyi pénzért
a gyári smart switch pedig ne ajánlkozzon nekem első bekapcsoláskor ha szar

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.