Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Nem jöttem lázba a hírtől.

duree54

(#2) cinemazealot válasza Duree (#1) üzenetére


cinemazealot
addikt

Újabban esténként a 2000-es évek elejéről nézünk filmeket a párommal és kifejezetten üdítő dolog látni, ahogy a szereplők az apró bar és flip kialakítású telefonokat vágják zsebre. Azokra még nem kellett annyira vigyázni, ez a Fold/Flip (meg igazából bármelyik mai üvegtepsi) pedig nem elég hogy méregdrága, még törékeny is. Szerintem ez nagyon gáz. :N

(#3) Silεncε


Silεncε
őstag

De minek...

(#4) Segal


Segal
veterán

Így folytatják idén még az S22 bemutatása is megtörténhet. :DDD (Meg a Z Fold 4 ;] :P )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) Duree válasza cinemazealot (#2) üzenetére


Duree
veterán

Tökéletesen igazad van.

duree54

(#6) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Még mindig tartom, hogy ideális mobiltelefon csak egykezes lehet, könnyű és viszonylag strapabíró. Ezek a modellek nem olyanok.

(#7) Juhaszatti válasza Rodi 4.80 (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Még mindig tartom, hogy ideális mobiltelefon csak egykezes lehet, könnyű és viszonylag strapabíró."

Viszont ma már inkább okostelefonokat használnak az emberek. Lassan akár a telefon szó is elmaradhatna a nevükből, olyan kicsi százalékát teszi az ki a felhasználási körnek. Ezek már évek óta inkább "kéziszámítógépek", mintsem telefonok.
Persze aki telefont keres, telefonálásra, arra is akad még alternatíva. De ennek nem az az elsődleges felhasználási módja.

(#8) Segal válasza Juhaszatti (#7) üzenetére


Segal
veterán

Ezek már nem kéziszámítógépek, hanem a legtöbb embernél élettársak ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) francz'70 válasza cinemazealot (#2) üzenetére


francz'70
aktív tag

Bocs, de szerintem az is gáz, hogy a kettőt hasonlítgatod.
Lehet nosztalgiázni, de a régi nyomógombos és a mai "kézi számítógépek" köszönőviszonyban sincsenek egymással.
Amúgy meg most is lehet nyomógombost kapni, de szerintem azon kívül, hogy örömet szerezne a zsebrerakása, nem cserélnéd le rá a mostani telód ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) cinemazealot válasza francz'70 (#9) üzenetére


cinemazealot
addikt

Azért azt a köszönőviszonyt szerintem elég jól megközelítette az Xperia mini és mini pro. Ha ezeket 2011-ben képesek voltak legyártani, akkor 10 évvel később még jobbat is képesek lennének összerakni legalább ilyen jó ergonómiával... épp csak nincs rá akkora piaci kereslet, amiért a gyártónak megérné. És tévedsz, mert simán lecserélném a mostani telóm, ha lehetne ilyet kapni értelmes áron (bár a mostani is egy relatíve kisebb darab). Ha hiszed, ha nem, másfél évvel ezelőttig a mini prót aktívan használtam. :K

[ Szerkesztve ]

(#11) Segal válasza cinemazealot (#10) üzenetére


Segal
veterán

Itt a neked való mobil :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12) francz'70 válasza cinemazealot (#10) üzenetére


francz'70
aktív tag

Mivel a tartalomfogyasztás a mai telók lényege, ezért "nincs rá akkora piaci kereslet,"
Nálam ilyen kicsi kijelzők már rég nem játszanak, vannak helyzetek mikor elég csak az elérhetőség, olyankor a fél kilós N10+ helyett ott a Galaxy Watch ;]

(#13) cinemazealot válasza Segal (#11) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ó, ne aggódj, gondolkodtam rajta egy darabig. :D De azért a piciségnek is van határa. No meg az a QWERTY billentyűzet sem hátrány ha van, a cserélhető akksiról már nem is beszélve. ;)

(#14) Joachim21


Joachim21
senior tag

Én várom már a Z Fold 3-at nagyon. Az ára rémisztő, de remélem tanultak a MateX2-től és nagy lesz az előrelépés a ZF2-höz képest hardveresen és szoftveresen is.
Ha valakinek kell, megvan még a régi Motorola Razr-jaim közül 3 is, 600 €-ért odaadom darabját, csak akkut kell bennük cserélni. ;] :DDD :U

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#15) rigoberto


rigoberto
őstag

Mi ez nagy sietség. :D

(#16) Mobilking válasza Silεncε (#3) üzenetére


Mobilking
csendes tag

Semminek kíváncsi leszek hogy mi lesz ebben ami a régiben nincs.....

(#17) Mobilking válasza Segal (#4) üzenetére


Mobilking
csendes tag

Aztán majd elfogynak :U

(#18) Aryon87


Aryon87
félisten

Harmonikazni mikor lehet vele? :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19) SyMbioTe válasza cinemazealot (#13) üzenetére

Esetleg az új Zenfone 8?
Nyilván nem egy Mini Pro, de azért viszonylag kompakt :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.