Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) Joxy20

Joxy20
(csendes tag)

Hát ha a minősége ugyanolyan ramaty szar mint az elsőé, akkor halálra van ítélve.

(#2) zzola válasza Joxy20 (#1) üzenetére

zzola
(félisten)

Pár hónapig használtam az első szériát, nekem nem volt gondom vele..lehet megúsztam!

(#3) Menslee

Menslee
(tag)

Nekem első generációs Exodusom van (mert hogy Hamáéknál divat lett ez a második kiadásosdi) és semmi bajom nincs vele hála istennek.

(#4) h-yle válasza Menslee (#3) üzenetére

h-yle
(őstag)

Logitech K400 for life! :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) atike

atike
(nagyúr)

Nem is rossz. És ezt tényleg nem rossz ár... :R

(#6) XtremLor válasza h-yle (#4) üzenetére

XtremLor
(őstag)

A k400-bol egyetlen egy valamit hianyolok, jo lenne egy kapcsolhato hattervilagitas, akkor valoban minden szempontbol tokeletes lenne! :K A K830 joval dragabb ennyit nem er.....

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7) Goose-T válasza XtremLor (#6) üzenetére

Goose-T
(veterán)

Hú, király cucc ez a K830! Ha megadja magát a K400-am, akkor majd ilyet veszek helyette. Egyelőre nagyon jól bírja, pedig megvan már három éve, és a most majdnem másfél éves kisfiam is nyúzza már egy ideje, ami pedig elég komoly igénybevételt jelent. :D

Banyóhoz: https://gsfanatic.com/hu/hirdetes/479788/elado-korg-basszusgitar-multieffekt

(#8) Joxy20 válasza XtremLor (#6) üzenetére

Joxy20
(csendes tag)

Hát ha a k400-ba háttérvilágítás lenne, akkor a 830ast nem tudná eladni a logitech. Vagy a k400 sokkal drágább lenne. Alacsonyabb ár kevesebb tudás. Ez mindenben így van, nem kell csodálkozni, hogy nincs benne világítás ennyi pénzért.

(#9) Duree

Duree
(veterán)

Nagyon bejön a fazonja,kis helyen elfér,sokat tud.Azt hiszem kell nekem.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#10) creation

creation
(senior tag)

Hogy bírja a hanyatt egér a koszolódást?

Számomra ez a legfőbb kitétel...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#11) MaUser válasza Joxy20 (#8) üzenetére

MaUser
(addikt)

Nem hiszem, hogy az a tíz led olyan sokat dobna az áron. :)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#12) frenetik

frenetik
(tag)

hát ez jó szarul néz ki. :D
nekem két rapoo e2700-am van, elégedett vagyok velük. android nem 100%-os vele, de minimális kompromisszumokkal teljesen használható.

(#13) jazzkutya

jazzkutya
(újonc)

Butítás ez, nem haladás:
az elsőn a görgő alatt is megvan a két egérgomb, nem csak a felső sarkokban.
Az újon takarítható a golyó?

jazzkutya on ircnet

(#14) Jacek válasza creation (#10) üzenetére

Jacek
(senior tag)

Nálam jól:)) a Régi van 5 másodperc megpucolni kb fél évente:)

(#15) jazzkutya válasza Jacek (#14) üzenetére

jazzkutya
(újonc)

Ki tudod venni a golyót? Én nem láttok erre lehetőséget.

jazzkutya on ircnet

(#16) creation válasza jazzkutya (#15) üzenetére

creation
(senior tag)

Ő a régi verzióról beszélt :)

(#17) creation válasza Jacek (#14) üzenetére

creation
(senior tag)

Köszi az infót... Feltalálhatnának már valami önpuceváló verziót :DDD

(#18) Tigi

Tigi
(őstag)

Nekem az első verziós Uzzano van és nagyon szeretem, jobban mint a gyerek K400-asát.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#19) jazzkutya válasza creation (#16) üzenetére

jazzkutya
(újonc)

Én is arról beszélek, a régi verzió van nekem, csak lehet nem jól fogalmaztam :)

jazzkutya on ircnet

(#20) creation válasza jazzkutya (#19) üzenetére

creation
(senior tag)

#13-as hozzászólásod volt a válaszom alapja :) Azt meg, hogy neked milyen van, azt ugye nem tudhattam :DDD

:R

(#21) TK36

TK36
(aktív tag)

"Most pedig itt a másik generáció" - második lenne az szerintem.

Mekkora távolságig hatásos ez ill. az első generáció, milyen elem kell bele (kikapcsolható ha nem használjuk...)?

[ Szerkesztve ]

(#22) creation válasza TK36 (#21) üzenetére

creation
(senior tag)

Rapoo-ból kiindulva kb 2db AAA és kikapcsolható...

De itt egy másik teszt: [link]

Kapcsolót nem látok ezen képek alapján :U :(((

[ Szerkesztve ]

(#23) creation válasza jazzkutya (#19) üzenetére

creation
(senior tag)

Szerintem (lehet a kollega is gy csinálta), mivel külön erre utaló jelölés nincs a hanyattegér környékén induljunk ki abból, hogy ez egy régi egér csak megfordítva... Szóval próbáld meg a golyót környékező 1. díszítő karikát finoman lefelé nyomva óramutató járásával ellentétes irányban elforgatni :U

(#24) TK36 válasza creation (#22) üzenetére

TK36
(aktív tag)

Köszönöm. Átnézem.

(#25) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

Örülök hogy bővül a választék, de eddig K400-ról elég jó véleményeket olvastam kapcsolat-stabilitás és kényelem szempontjából, azt fogom választani.

(#26) _Smooth válasza Duracellm... (#25) üzenetére

_Smooth
(senior tag)

Nekem is K400 van. Szerintem ilyen felhasználásra (HTPC kanapéról történő vezérlése) feleslegesen nagy. Akkor inkább E2700 rapoo. De multimedia gombok azon sincsenek. Ráadásul engem idegesít a K400 esetén ez a lágy műanyag, amit használtak. Nyeklik-nyaklik, kicsit ropog is. Ha most vennék, mást keresnék - de csak ezért nem fogom lecserélni.

Amint lesz elég pénzem, én is veszek egy Subarut. Addig is; kérsz sültkrumplit a hamburgerhez?

(#27) creation

creation
(senior tag)

No igen a rapoo féle fém ház... Egy hibát véltem én csak a saját rapoomban felfedezni... nem volt hajlandó kommunikációra, csak ha "látta" a vevőt... Pedig elvileg ilyet nem szabadott volna csinálnia. :U

(#28) Duracellm... válasza _Smooth (#26) üzenetére

Duracellm...
(veterán)

E2700-on nagyon közel van a touchpad a billentyűkhöz.

(#29) Jacek válasza jazzkutya (#15) üzenetére

Jacek
(senior tag)

Igen ki, megnéztem az újról a képet az alapján abból is:) Az a műanyag karika a golyó mellett tarja bent ki lehet pattintani.

(#30) Jacek válasza creation (#23) üzenetére

Jacek
(senior tag)

Nem kell forgatni:) Megfogod a billt, fordítva és a tenyeredhez ütöd, golyó súlyától megindul a karika. Kipucc és vissza rak, de tényleg nem sűrűn kell, persze ha nem ganajos kézzel használja az ember:DD

(#31) _Smooth válasza creation (#27) üzenetére

_Smooth
(senior tag)

Na ezt nekem is csinálja a Logitech... a gép hátuljába dugva még kicsit közelebbről sem hajlandó észlelni.
Előlapra kellett csatlakoztatnom (de egy HTPC esetén, aminek a csatlakozóit kis ajtó fedi, elég sután nézett ki), most meg egy USB hosszabbítóval hoztam előre, és a polc alján rejtettem el a gép alatt.

ja és mindezt alig 3m távolságból -.-

[ Szerkesztve ]

Amint lesz elég pénzem, én is veszek egy Subarut. Addig is; kérsz sültkrumplit a hamburgerhez?

(#32) XtremLor válasza _Smooth (#31) üzenetére

XtremLor
(őstag)

Ohh az ex110-nel meg az se volt mindegy a vevo milyen szogben van :DDD a tv elott sokszor szivoztam vele... ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#33) Duracellm... válasza Duracellm... (#25) üzenetére

Duracellm...
(veterán)

Már meg is tudom erősíteni ezeket a tapasztalatokat. Nagyon kényelmes a használata, az Enter kis mérete és az egér késése az amit negatívumként fel tudok hozni.

[ Szerkesztve ]

(#34) idegen lény

idegen lény
(őstag)

A Trust Adura nem jobb ennêl? Ugyanigy nêz ki, az 1. verziơ meg a kiköpött măsa.

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#35) idegen lény

idegen lény
(őstag)

Androidon lehet ezzel az oldalakat nagyítani, mint a touchpadosokkal?

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#36) papa807

papa807
(csendes tag)

Hol van a nullás gomb?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.