Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) girátor


girátor
csendes tag

elromlik hama

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Találtak valahol elfekvöben egy logi fröccsszerszámot?

(#3) xmaas


xmaas
őstag

Hattervilagitas nelkul gagyesz muanyagbol nem lesz biza nagy jovoje de a lenyeg hogy probalkoznak

[ Szerkesztve ]

(#4) kovy79


kovy79
őstag

Játékos billentyűzet és hama egy mondatban? Bár fogalmazhatnék úgy is, hogy "Használható dolog és hama egy mondatban?" Kizárt...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#5) Szkita5


Szkita5
csendes tag

Ez nem anti-ghosting...:/
Az anti-ghosting ma ott kezdődik, hogy bármely 6 gombot érzékel egy időben (6 key rollover)
A 2000 forintos Genius billentyűzetem is érzékel 6 gombot egy időben, BIZONYOS KOMBINÁCIÓKNÁL, de a W+D+E itt se megy. Marketing bullshit, 20.000 forint alatt nem kapni anti-ghostingos billentyűzetet, ez a hama meg egy rakat kaki, csak kicseréltek pár gombot kékre és már "GÉMER"

If you think that fuck is funny, fuck yourself and take the money.

(#6) banhammer


banhammer
veterán

Szep, de draga.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) csibe1


csibe1
addikt

Dizájn center,de minek.Nekem már amiatt nem tetszik,hogy a kurzornyilaktól távolabb vannak a gombok,nem egyből felettük.A space-t meg nem tudom miért kellett annyira szélesre; a mellette lévőket meg keskenyebbre venni,amikor elfértek volna bőven.A kék ledek azok meg aztán kellettek,mindenáron.
Ezért még 10 Ft-ot se adnék.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8) Ghard


Ghard
őstag

Ránézésre valami 3-4 ezer forintra gondoltam,aztán elolvastam a cikk végét. :(((

(#9) banhammer válasza Ghard (#8) üzenetére


banhammer
veterán

Azért drága, mert gémer.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) nyunyu


nyunyu
félisten

Ez egyjátékos módban a szükséges minimum, jobbra előre haladva (W-t és D-t nyomva) ez E gombot már nem érzékelte

Ez akarhogyan szamolom, csak 2KRO.
Raadasul a jatek kozben gyakran hasznalt gombok blokkoljak egymast, igy erosen neveddmeg kategoria.

Pl. MS Ergo4000 is csak 2KRO, de ott siman megy egyszerre a W+E+kornyezo tetszoleges gomb, K+L+NumLockot blokkoljak, W+E+K meg eleg ritkan nyomando egyszerre :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) hengelhof


hengelhof
senior tag

Meg ez a wsda szinezési mánia. Én pl. Egész más kombinációt használok. Arról nem beszélve, hogy sötétben is odatalál a kezem.

(#12) WolfheartGR válasza Szkita5 (#5) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Akkor nézd meg mennyibe kerül egy Microsoft Sidewinder X4 a maga 18KRO képességével. ;)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#13) csibe1 válasza WolfheartGR (#12) üzenetére


csibe1
addikt

Nincs is olyan vészes árban.Inkább ezt a kettő közül,bár a kiosztása ennek se jön be igazán.
Itt azt írják,
hogy az X4-es "26 billentyű egyidejű leütését is képes kezelni", és "egyénileg beállítható háttérvilágítást használhat".
Köszi a tippet,eltöprengek rajta. :)

Jó lett az avatarod. :K

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#14) WolfheartGR válasza csibe1 (#13) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Uk angol vagy német kiosztással ami szintén 105 gombos tudod simán magyarként használni. Nekem az x6 ilyen. Csak macerás a beszerzés. A tippet szívesen. A dícséretet köff. :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#15) csibe1 válasza WolfheartGR (#14) üzenetére


csibe1
addikt

Az egyik billentyűzetem most is angol,egy idő után fel se tűnik. :)
akad pár helyen,valahol készleten is van.
Az Entert azt azért elég rendesen eltolták rajta; általában arra teszem a használat,ki-beszállás funkciót.

Honnan-miből van a farkas? Game of Thrones?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#16) WolfheartGR válasza csibe1 (#15) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Deviantart. Amúgy meg odavagyok értük. Mindenféle film nélkül.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17) csibe1 válasza WolfheartGR (#16) üzenetére


csibe1
addikt

Ismerem az oldalt. :)
Mostanában inkább nem megyek fel rá,mert legutóbb vagy fél napot lógtam fent;
mire körülnéztem este lett. :DDD

Találtam egy i-rocks K10-est,ezen van rendes Enter. :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18) Ghard válasza banhammer (#9) üzenetére


Ghard
őstag

De ez egy olcsó műanyag hama. Ennyi pénzért billentyűzetet is kapni [link]

(#19) kohai


kohai
tag

[link]

ezek 4 éve hibátlanul müködnek nálam

vicces mikor át szinezik a wasd-t és már gémer

(#20) _Smooth válasza nyunyu (#10) üzenetére


_Smooth
senior tag

PlayIT-en a BestByte standján ez volt rákötve az egyik gépükre. Nekem ott élőben elég szimpatikus volt és baromira nem problémázott még 4-5 gomb egyidejű lenyomásával sem.

Korábban volt egy 10k-s Geniusom (egy kedves fórumtárs sózta rám 8ért :P - valszeg tudhatott valamit). Na ez a fantasztikus selejt 2 gombot se nagyon szeretett egyszerre, nemhogy 3at. Durván 1 hónap használat/szenvedés/idegeskedés után falhoz vágtam, de előtte a biztonság kedvéért a térdemen is "megpihentettem". Akkora egy szeméthalmot még életemben nem láttam (és ez az egerükre is igaz volt).
A billt akkor egy PS2-es DeLUX "márkájú" basic csodára cseréltem, ami már lassan 8éve hibátlanul üzemel. A Genius sem az autós, sem az FPS játékokkal nem bírkózott meg. Ez meg a maga 990Ft-os vételáráért lenyűgözően teljesít :D (ennyit a gamer billekről)

Amúgy nekem ennek az uRage csodának csak a dizájnja nem jött be. De biztos akad, akinek ez a kék ledes, neonos, vízhűtéses, pörgő-forgó, zenélő masinájához tökéletesen passzol :)
A sarat már ránézésre is jobban állná, mint az a nyomorult hulladék. Nem igazán tudtam meghajlítani vagy tekergetni.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.