Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) meci77


meci77
tag

Típust valaki tudna írni? Előre is köszi!

ok, megvan, 50416

[ Szerkesztve ]

(#2) Old Cyborg válasza meci77 (#1) üzenetére


Old Cyborg
tag

Hama Brightly Coloured

(#3) Nikla


Nikla
tag

Nekem nem egészen a vidám volt az első szó ami eszembe jutott mikor megláttam :DD

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Érdekes egy színvilága van az egereknek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) cellpeti válasza banhammer (#4) üzenetére


cellpeti
veterán

meg sztem húzós az ára is

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6) sing1ep1ayer válasza cellpeti (#5) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ötezerért szerintem teljesen rendben van. Ha olyan szuper görgője lenne, mint a Logitech csúcsegereknek, akkor még vennék is belőle.

(#7) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Ebayen 3500,- a Logitech mx310 úgyhogy a hama vicc kategória...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#8) sing1ep1ayer válasza $p@rr0w (#7) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Az vezetékes egér. ;) Ráadásul ne ebay árat tessék nézni! Boltban 10k körül vesztegették.

[ Szerkesztve ]

(#9) klepto


klepto
addikt

Nekem tetszik, és a tudása is rendben lenne, csak az ára :(
Pedig édesanyám nagyon örülne egy ilyen egérkének (meg egy színben hozzá passzoló billentyűzetnek) :K

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#10) sing1ep1ayer válasza klepto (#9) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én nem tudom mi bajod neked is az árával. 5000 forint egy 7 gombos vezeték nélküli egérért ilyen icipici vevőegységgel abszolút baráti ár. Állítom hogy a Hardveraprón még használtan se adnak hasonlót ezért a pénzért. Persze ez nem éppen prémium márka, de rengeteg ótvarabbat láttam különböző üzletekben dupla ennyiért kiállítva.

(#11) klepto válasza sing1ep1ayer (#10) üzenetére


klepto
addikt

Első olvasatra picit sok.
Meg a vezeték nélküliség az, ami nem szimpatikus.
Persze meglehet, hogy azért vagyok előítéletes, mert nekem 1x volt vezeték nélküli egerem, ami egy márka nélküli, ormótlanul nagy, nehéz, pontatlan, 2 ceruzaelemmel működő vacak volt, aminek a kikapcsoló gombját a fenekére tették; és ez is megnehezítette a kezelését.
Nem volt sokáig használatban, nagyon megutáltam rövid idő alatt :F
Szóval mivel félek a vezeték nélküli megoldástól, lehet, ezért sokallom az árát.
Meg persze azért is, mert nemrég vettem 3k körül hasonló tudású, A4Tech vezetékes egeret :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#12) sing1ep1ayer válasza klepto (#11) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

A te egered vezetékes. Ott a 2 rongy különbség! És még csak nem is tiritarka! :DD

Hasonlítsd ehhez az árát és máris meglátod milyen olcsó a Hama 5-ért. Hogy jó-e, azt persze nem tudhatom (csak sejtem :DDD ), de az ára teljesen rendben van. Vezetékessel ne mérjük már össze! :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.