Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bodz


Bodz
nagyúr

A Plattan egy hulladék. Tipikus csak a dizájn számít, semmi más típusú fejhallgató.

[ Szerkesztve ]

(#2) Phvhun válasza Bodz (#1) üzenetére


Phvhun
őstag

Ezt külön ki kell írni? Szerintem a hama név önmagában is kifejezi ezt a tényt. :DDD

(#3) rudi válasza Phvhun (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem meg többszörös tévedésben vagy. Mert egyrészt távolról sem igaz, hogy minden Hama termék hulladék, másrészt - és ez a fontosabb - a Hama csak forgalmazza (értsd viszonteladója) az Urbanears termékeknek, azok minőségéhez nem sok köze van akár csak az általa forgalmazott, SanDisk, Metz, Sigma, Golla vagy éppen Monster termékek minőségéhez.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Phvhun válasza rudi (#3) üzenetére


Phvhun
őstag

Nekem csak rossz tapasztalatom van a márkával.
Szerintem teljesen mindegy, hogy ők gyártják vagy csak viszonteladók, akkoris az ő felelősségük, hogy ne áruljanak hulladékot a saját nevük alatt.
És az egy dolog, hogy vannak jó cuccaik vagy nem, van valami ehhez hasonló mondás: egy rohadt barack elrontja az egész vödör barackot.

(#5) dragon1993 válasza Phvhun (#4) üzenetére


dragon1993
őstag

Phvhun +1

Hama = Hama(r) dobd el.

Amit eddig tőlük vettem mind sz@r volt.
Kb. hozza a Trust szintjét.
Persze lehet ,hogy én vagyok szerencsétlen.

[ Szerkesztve ]

(#6) ronroli válasza dragon1993 (#5) üzenetére


ronroli
tag

hama és trust közül gondolkodás nélkül soha nem a hamát választanám
valami oka azért csak van, hogy minden hama bejegyzés a márka fikázásához vezet. még az acer általános leszólása is csendesedett (mert tényleg javultak)
persze el kell fogadni, hogy valamiből meg kell élni a prohardvernek is... az olvasók véleményét is el kell fogadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.