Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armagedown


Armagedown
őstag

Remélem nem fog szétesni ettől a hatalmas sebességtől :))

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elfelejthetnék már az USB 2.0-t. :(((

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) djculture válasza pusszycat (#2) üzenetére


djculture
félisten

Ja sokkal jobb az usb3-as 5 megával írható ezermillió féle társa :P Még mindig annyi usb3 pen van a piacon ami még az usb2 tempóját se használja ki írásban hogy a tipusokat 10 perc alatt nem lehetne átfutni...

[ Szerkesztve ]

(#4) pusszycat válasza djculture (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sok csak az olvasásban jeleskedik igaz, de tudni kell válogatni köztük. Én kifogtam egy ADATA s102 Pro-t 32 GB csak ajánlani tudom mindenkinek. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

20 ruppo?
Mèg mindíg nem vettem, de HyperX 3k 64 GB ès supergyors Usb 3.0, 24 körül nèztem. Iszonyatosan jo ár èrte. Ami szerintem, sokkal jobb vétel.
Igaz hogy az egy kicsit nagyobb, meg nem fém.
De hàt azèrt na! :DD

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#6) ledgeri válasza pusszycat (#4) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az pont nem az a kategória amiről az előbb szó esett..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) KaiotEch válasza ViiiiktorOC (#5) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mach Xtreme FX 64GB, 24eFt és 120/80-as tempót diktál, és még fém is, igaz kicsit széles, mert SSD alapúnak mondják. Bár annyiból az ember már 120-as SSD-t vesz!

Ilyen ronda pendrive-ot amúgy még nem láttam, mint ez!

[ Szerkesztve ]

(#8) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Amúgy tényleg bírja a strapát? Szóval ha ezt én felakasztom a kulcscsomómra, 20 másik kulcs mellé, akkor nem fog atomjaira hullani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.