Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) devast


devast
addikt

A microSD formátumú Ultra kártyák 8, 16, 32 és 64 GB-os tárkapacitással érhetőek el rendre 4490, 7990, 16 990, illetve 29 990 forintos áron

15k a 64gb-osra az artisjus adó? Mert EU-ban 15k a 64-es ultra...

[ Szerkesztve ]

(#2) ablack


ablack
senior tag

(#1) devast

Nem tudom, de pl. itt már 20ezer Ft-tól van a 64GB-os : [link]

[ Szerkesztve ]

(#3) Gerasz válasza devast (#1) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Jogdíjak

3533 Ft (+áfa)

(#4) raziel01 válasza devast (#1) üzenetére


raziel01
veterán

Nevetséges árak.
5k-ért már ebay-ről 32 GB-os Class10-es kártyát kap az ember.

(#5) retexis


retexis
tag

Nem semmi ez a "jogdíj" adó mértéke. Számomra érthetetlen.

(#6) raziel01 válasza retexis (#5) üzenetére


raziel01
veterán

A pénzbeszedésről szól az egész. Anno azzal magyarázták, hogy úgyis jogvédett tartalom lesz rajta tárolva, így legalább a szerzőknek visszajön valamennyi pénz.

(#7) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Itthon tilos memkártyát venni boltból, inkább rendelek a mymemory-tól. Nem a legolcsóbb, de megbízható, és messze az itthoni árak alatt vannak.

(#8) Armagedown


Armagedown
őstag

Nagyon drágább, Romániában sokkal olcsóbb a 64 gigás Kingston kártya, ami egy kicsit nevesebb mint a Hama .Itt van, kb 13600 forint

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#9) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem estem hanyatt a sebessegtol , az artol annal inkabb.

14k-ert vettem a 64gb-s sdxc kartyat, ami boven hozza a 11mb/s irast.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Elég gyenge az írási sebesség...

Én 10K-ért vettem 32GB-es Samsungot ami elvileg 40/80-at tud.
Amint lesz USB 3.0-ás kártyaolvasóm, le is tesztelem.
DSLR-be még ez se elég az a baj. Videóhoz igen, RAW sorozathoz nem.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11) winhate


winhate
őstag

30k ert a 64gb-ost senki sem fogja megvenni.
Gyorsabb olcsobb kartyakat is lehet venni.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#12) h_and


h_and
tag

a legtöbb webáruházban 16 gigás class 10-es kártyát 4000-ért utánad dobnak, köztük ezt a Sandisket is

(#13) zetor2000


zetor2000
senior tag

Nincs egy hónapja, erzsébeti Teszkóban vettem 16gb-s sandisket 5900 ért... az eladó csávó is nézett, hogy ez most hogy, mert a kingston 8gigás volt 6900 ra árazva. De ideadta,
Sebesség annyira nem volt lényeg, inkább a kapacitás/ár.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#14) captain81


captain81
csendes tag

Ez az ebay store megbízható számomra és eredeti termékeket árul. Többször több terméket rendeltem innen (több mint 10 vásárlás) és nem volt gond.
A 64GB-os sandisk mai dollár árfolyammal 11500 Ft.

(#15) Hauptmann válasza captain81 (#14) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi, ez az infó aranyat ér. :C

(#16) Zsiguli válasza raziel01 (#4) üzenetére


Zsiguli
tag

Csak annyit mondanék: Jó volt ez a hét a vásárlásra.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#17) djculture


djculture
félisten

Embertelen árazás...szlovák webshopokban is fele ennyi úgy hogy kihozza a futár ..Ja mert ott nem 27% az áfa se meg jogdíj sincs érdekesen, saját használtra meg eu-n belül azt rendel az ember amit akar.

[ Szerkesztve ]

(#18) bteebi


bteebi
veterán

Az árukat figyelembe véve nem valami lenyűgöző a teljesítményük. Nem rosszak, de vannak jóval jobb ár/érték arányúak a gyorsabb modellek között is.

Mondjuk egy Class10-es (és nem UHS-I) microSD kártyától nem rossz ez a tempó, de az ára elrontja az egészet.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#19) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nagyon jó cuccok, de akinek van lehetősége, inkább külföldről szerezze be. Mi össze szoktunk állni többen, akkor nagyon jó árakat kapunk a kinti cégektől. Ez a magyar árazás horror számba megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.