Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Rendesen megkerik az arat!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) vittorio7


vittorio7
őstag

JAJ. :DDD Ha Hama blog, akkor szokás szerint jön egy túlárazott termék.

(#3) orbano


orbano
félisten

Nem rossz. Kinézetben (és sajnos árban is) elég rendesen odapörkölnek ezzel a Logitech sz*rjainak :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) Steve1207


Steve1207
veterán

Jó ez a beépített akku dolog, viszont tényleg szépen megszaladt az ára.

.

(#5) beef


beef
őstag

Nekem egy E2700 van. A két legnagyobb hibája, hogy a kétujjas görgetés túl sokat mozdul, de ezzel még együtt lehetne élni. A másik viszont, hogy nincs fizikai bal egér gomb, na az elég rendesen lekorlátozza a használhatóságát. Inkább áttértem a Logitech hasonló kütyüjére, igaz az kicsit nagyobb, de minden jól működik rajta.

(#6) cabal válasza Steve1207 (#4) üzenetére


cabal
tag

Szerintem meg nem jó!
Egyszerűbb a kis ceruza aksikat tölteni, vagy elővenni 1-2 elemet, mint figyelni még a billentyűzet töltöttségi állapotára is. De a legnagyobb gond az, ha elöregszik a beépített akkumulátor, akkor kukázhatod a cuccot, míg ha egy ceruzaelem hal el, kicseréled.
(Szigorúan szerintem! :) )

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#7) vittorio7 válasza cabal (#6) üzenetére


vittorio7
őstag

Igazad van a beépített aksival kapcsolatban.

(#8) Steve1207 válasza cabal (#6) üzenetére


Steve1207
veterán

Egyetértek, viszont én nem szoktam elemezni sűrűn és otthon is ritkán van. Anno meglepett a Logi billem, hogy a gyári elemmel egy jó évig nyüstöltem, pedig rengeteget használtam, így ha fél évet számolunk rossz esetben is, akkor 5-10 évig ki kell bírnia, de addigra már úgyis kuka a bill.
Mobilitást nézve tetszik, lemerül, rádugod a gépre kicsit, aztán megvan oldva, nem kell vacakolni.

Ha viszont olyan szintű akkukat raknak bele, mint manapság a kompakt fényképezőkbe, hogy pár kép után lemerüljön akkor elmehetnek... :D

.

(#9) direwolf válasza beef (#5) üzenetére


direwolf
őstag

Nekem is E2700 van. A jobb egérgombra gondolsz, ami a duplaujjas érintés. Szerintem csak szokás kérdése, engem nem zavar. A gyors scroll viszont igen.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#10) rii


rii
nagyúr

mivan?
ez hama?

ez a rapoo is az a rapoo ami a cikkben van?
bár az ára a fele ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11) zone válasza rii (#10) üzenetére


zone
őstag

Ennek a neve négyezerrel több, biztosan ezért a felár. :D
Egyébként nem túl friss a hír, már két hónapja lehetett erről máshol olvasni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#12) rudi válasza rii (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

A Rapoo egy különálló márka, a Hama ugyanúgy forgalmazza a termékeit, mint a SanDisk vagy a Sigma és a Metz termékeit. A linkedben szereplő Rapoo billentyűzet száma pedig E2700 másik, korábbi modell, bár tény, hogy hasonló funkciókkal és alacsonyabb árral.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) beef válasza direwolf (#9) üzenetére


beef
őstag

Nem, konkrétan a bal gomb nyomva tartására nincs opció (vagy eddig én nem találtam).
Tehát pl. meg akarok fogni egy ikont az asztalon és arrébb akarok rakni.

[ Szerkesztve ]

(#14) zdanee


zdanee
őstag

Ha lenne külön Home-End-PgUp-PgDown gomb, akkor még meg is fontolnám, de azt nagyon nem komálom, amikor ezek másodlagos funkciók a nyilakon.

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15) _Smooth válasza vittorio7 (#2) üzenetére


_Smooth
senior tag

JAJ, ha bármilyen blog, akkor szokás szerint jön egy árhisztis :D
Nem személyeskedés, csak az egységsugarúak kedvéért:
a cikkben javasolt fogyasztói ár szerepel, amit ráadásul a gyártó (jelen esetben a Rapoo) határoz meg, nem a forgalmazó. ;)

Kicsit körülnéznél, máris nem kellene, hogy sírjon a szád.
[link]
Tehát kb pont annyi, mint az amazonon (ahol $75-80 körül szórják)... csak ez magyar layouttal megy csodás hazai áfa mellett.

Remélem, nem törik le a hozzád hasonlók a forgalmazó kedvét és lesz majd zöldben is...
Bár biztos többen szavaznak az unalmas feketére, vagy a horrorisztikus árra (azért valaki mutasson ilyen méretes touchpad-del hasonló dizájnban olcsóbb verziót) - vagy valaki végre egy touchpad-et és golyót mellőző, (IBM által használthoz hasonló) stickes verziót.

:R

[ Szerkesztve ]

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#16) orbano válasza zdanee (#14) üzenetére


orbano
félisten

nekem a logitech-féle bal felső sarokban lévő balegérgomb hiányzik róla, az überkényelmes dolog

A vér nem válik VAZZE!™

(#17) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akko` már inkább ez a logitech-töl picurkát drágábban... ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) orbano válasza pusszycat (#17) üzenetére


orbano
félisten

ez melyik? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#19) pusszycat válasza orbano (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mégsem logitech hanem FAVI Entertainment Wireless Keyboard. [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) zone válasza _Smooth (#15) üzenetére


zone
őstag

[link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21) orbano válasza zone (#20) üzenetére


orbano
félisten

wow

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#22) orbano válasza orbano (#21) üzenetére


orbano
félisten

ez van egyébként már US-en kívül másmilyen kiosztással is? egy UK english jól jönne, vagy akár egy magyar :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) pusszycat válasza zone (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

ez mitől bluetooth-os :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#24) zone válasza pusszycat (#23) üzenetére


zone
őstag

Hogy-hogy mitől? Így tervezték. [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#25) pusszycat válasza zone (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez igen. Csak a másikból lógott a kábel. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#26) zdanee válasza pusszycat (#25) üzenetére


zdanee
őstag

Hát igen, de ez már az az elfarkalt Tx30 szériás kiosztás. Akkor már inkább ez, ezeket még az öröklétnek tervezték

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#27) Khaal


Khaal
őstag

Ez leginkább az E9080 utódjának mondható, kb annyi a különbség hogy az nem bluetoothos és elemmel megy, nem beépített akksis.

Az E2700 kisebb gombokkal és touchpaddel operál, cserébe jóval olcsóbb.

A Logitech TK820-hoz képest egyébként ennek sincs rossz ára. Ráadásul ha jól emlékszem az nem is bluetoothos.

zdanee:

Szvsz ez lett volna az igazi, csak kábel nélkül:

Saajnos mire végre kijött vezetéknélküliben is, már teljesen elcseszték a kiosztást.

[ Szerkesztve ]

(#28) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Nekem tetszik, lehet, hogy beruházok egyre a tévémhez. Az ára miatt sem rinyálnék, hajlandó vagyok felárat fizetni a kinézetért, egy nappaliba a dohányzó asztalra kitett billentyűzet azért nézzen ki valahogy.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#29) pusszycat válasza Gadgetfan_ (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is a tv-hez vennék, de szerintem ahhoz jobb egy kisebb és főleg legyen háttérfény rajta. Az egész okostv rendszer használhatatlan bill. nélkül. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#30) vittorio7 válasza _Smooth (#15) üzenetére


vittorio7
őstag

:DDD árhisztis még nem voltam. Az jobb mint a troll? Bár még trollnak se hívtak.

Minden nagyon jó, minden tökéletes a HAMA árképzésével. Már mosolyog a szám, nem sír... :P Így jó? :R

(#31) orbano válasza Khaal (#27) üzenetére


orbano
félisten

num- és touchpad nélkül kívánatos lett volna, valóban :) Lenovo valahogy mostanában nem érzi...

A vér nem válik VAZZE!™

(#32) Baggins86 válasza beef (#13) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Én ezt úgy oldom meg ezzel a billentyűvel, hogy dupla érintés az ikonon és viszem. Mint egy notebook touchpadjén. Nem túl kényelmes, de működik.

(#33) rii válasza rudi (#12) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm az info-t!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#34) _Smooth válasza zone (#20) üzenetére


_Smooth
senior tag

Köszi, ezt ismerem. Erre a stickre gondoltam egyébként, de valami ilyen, kicsit ergonómikusabb verzióban kéne.
Ez pont jó HTPC-hez, csak a golyó suta egy kicsit (bár a touchpad-nél egy fokkal jobb). Ha valaki lecserélné a csapágygolyót egy stickre, ez lenne a legnyerőbb billzet (számomra legalábbis mindenképp).

(#30) vittorio7
Csudás :)
de alapvetően nem csak Neked szólt. Múltkor egy hasonló Logitech alatt ment ugyanez. Igaz, azt 30e környékére taksálták, de még ott is csak találgatás volt, meg javasolt fogyár.
Egyszerűen már nem találni olyan blogbejegyzést, tesztet, hírt, ahol valaki valamit (jellemzően az árát - akármennyi is az) ne fikázna... legalábbis itt a PHn.

Ilyenkor meg mindig kíváncsi vagyok, mi lenne a jó ár... és ha annyin jelenne meg, nem lenne-e ugyanez, és nem még annak a felét sírná a nép. Ha meg túl jó az ár, akkor biztos szar is :D

[ Szerkesztve ]

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#35) Pantok


Pantok
aktív tag

Hát én remélem valami kínai gyárt lassan egy DualShock 4 billentyűzet kiegészítőt és onnantól valoszin nincs több szükségem ilyesmire - már amikor megoldják hogy a PC is használhassa.

(#36) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Megkerestem ezt a blogot ,hogy megnézzem mennyi az ára a billentyűzetnek.
Megtudtam,huh...
Léptem is! :)

(#37) #65510400


#65510400
törölt tag

Ha valakinek van ilyen,hogy lehet Androidhoz kapcsolva zoomolni?A csiptetős mozdulat csak Windowshoz kapcsolva működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.