Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

hogy miii?

(#2) flashpointer válasza TaS1kaaa (#1) üzenetére


flashpointer
őstag

Szerintem érthető volt, van oylan üzemmódja amiben az érintőképernyőn megszokott mozdulatokkal dolgozhatunk az egérrel.
Más kérdés hogy nagyítani és kicsinyíteni egy FHD kijelzőn nem olyan sűrűn kell mint egy 4"-es mobilon, a lapozásra meg ott van a görgetés.
A csendes kattogás viszont nagyon jó, nem is értem az egerek 95%-a miért kattogós hangú és nem néma. Már persze azon túl hogy 1 forinttal többe kerül az alkatrész. Fél éve vásároltam egy microsoft bluetrack egeret 8k-ért és nem tudom hogy direkt erősítő (messze a leghangosabb egér amivel találkoztam) van rajta de a ház másik végéből hallani hogy kattog, no comment

(#3) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Szép egér. Suná... moddolnám :D

(#4) alcsa válasza flashpointer (#2) üzenetére


alcsa
senior tag

Azert kattognak az egerek, hogy tudassak a hasznalojukkal, hogy kattintottak. Ez igy leirva abszurdnak tunhet, de ez a magyarazat, amennyire en tudom.

(#5) szab.tam


szab.tam
nagyúr

értem én, de amikor elolvstam a címet, csak elröhögtem magam.

ezután jön majd a 3d képernyőn megjelenő 3d tartalomhoz olyan szemüveg, ami visszakonvertálja az egészet 2d-be.
fából vaskarika, avagy a könnyűfafelnis gőzszekér.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6) Garada válasza szab.tam (#5) üzenetére


Garada
őstag

Ez a hasonlat jól illet ide szerintem :D

(#7) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Már várom a billentyűzetet, ami kiváltaná a képernyőn lévőt. Kurzorbillentyűkkel, ami kiváltja a giroszkópot.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) BatchMan


BatchMan
senior tag

Ez így gyenge. A lényeget, a kétujjas nagyítást, forgatást nem tudja. Ennél még egy kétujjas tapipad is jobb megoldás.
Nekem egy kesztyű tetszene, aminek az ujjak végén lehetne szenzor. Bár viselni, fel- levenni macerás.
Áh, maradjon az egér egér, a tapi meg tapi. Az oprendszer meg tudja kezelni mindkettőt!
Megj: a 40 gombos turbóegér sem volt életképes!

(#9) ivana válasza flashpointer (#2) üzenetére


ivana
Ármester

Az igazi billentyűzetek is kattognak, jó az :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) VaniliásRönk válasza alcsa (#4) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Van akit nem érdekel, hogy van-e visszajelzés, szerintem ez személyiség függő. Én pl. szeretem tudni, hogy minden rendben működik. Őrületbe is kerget a szutyok Toshiba notim amiről lespórolták a HDD indikátor LED-et is.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#11) KYZRR


KYZRR
őstag

Istenem, milyen szep ez a voros arnyalat.. :))

You can only die once, make sure it is worth it...

(#12) nyunyu


nyunyu
félisten

Jol ertem, hogy egy alapvetoen egeret emulalo eszkozt emulal az eger?
Ennek meg mi ertelme van?

[szerk:]Ja, hogy mar masok is irtak, csak szokas szerint elobb nyomtam a hozzaszolas gombra, mintsem vegigolvastam volna a kommenteket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) nyunyu válasza flashpointer (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem tudom miert cserelte le a Microsoft a jol bevalt Omron kapcsolokat arra a bazihangos Panasonicra, de az teny, hogy rettento idegesito az a gomb.

Ja, hogy annak 52Ft darabja nagy tetelben?
Mig a kedvenc japan Omronomnak meg 194.

Hmm, MX Revoban a gorgo kornyeken hasznalt nema gombok alig 40Ft-ba kerulnek, es adatlapjuk alapjan szinten kibirnak 2M kattot.
Tudnam miert nem birjak ezt tenni az uj egereikbe, tuti lenne ra vevo.

Perf MX gorgojenel az MS egerekbol ismert hangos Panasonic van...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14) ivana válasza nyunyu (#13) üzenetére


ivana
Ármester

Én vagyok az egyetlen akit nem izgat ez :F Végre sikerült szereznem egy dell microswitch-es billentyűzetet kemény 500Ft-ért :D Kattog mint a fene, de gépelni sokkal jobb rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) remington2 válasza szab.tam (#5) üzenetére


remington2
senior tag

Not bad, not bad!

5D tévé, amely alapból 3D, és kapsz hozzá szemüveget, amely segítségével 2D-ben látod --> ez már 5D!

KOPIRÁJT!

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#16) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Érdekes kütyü.

(#17) kromatika válasza Lomha 8V (#16) üzenetére


kromatika
veterán

Igen szerintem ennyi rá a megfelelő jelző.

(#18) bakagaijin válasza BatchMan (#8) üzenetére


bakagaijin
tag

Van ilyen egér? Mármint ami tud forgatást, zoom-olást is. A Logitech-nek van touch egere, több is, a T630-nak az egész felülete touchpad, de kétujjas dolgokat nem tud. (Illetve a scroll-t lehet két ujjal végezni rajta.) Mint ahogy a Microsoft Touch egere sem.

[ Szerkesztve ]

(#19) BatchMan válasza bakagaijin (#18) üzenetére


BatchMan
senior tag

ASUS TF101 androidos tablet dokkolóján a tapiegér kétujjas. Mivel az Android támogatja tudom használni. Nem tudom van-e win támogatás ilyen hardverhez. Azt gondolom a hardverek tudják, de win támogatás hijján nem lehet kihasználni.

(#20) _Smooth válasza szab.tam (#5) üzenetére


_Smooth
senior tag

A 3D Sharp TV-m gyári szemüvegei megcsinálják ezt Neked :)
Ha én pl 3D-ben akarom nézni a tartalmat, de párom nem, akkor fogja és átkapcsolja a szemüveget.
Nem akkora ördöngősség, csak nem mindent FAP szemmel kell nézni :D

Itt meg, ha nem akarod összetapogatni az érintőkijelződ, vagy nincs olyanod, de tologatnád meg zoomolgatnád a képernyő tartalmát, akkor van rá lehetőség. Én spec a fullnéma gombokban nagyobb fantáziát látok :) (de szerencsére nem is kellene választanom - max nem használom ezt a virtuális tapicskolós funkciót)

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#21) _Smooth válasza BatchMan (#8) üzenetére


_Smooth
senior tag

Miért is ne tudná?
kb 2:30 környékén

# I got bored one day and put everything on a bagel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.