Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Tetszik mindkettő. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#2) LordX


LordX
veterán

Mennyire csendes? Összehasonlítva egy ilyennel?

(#3) lujó55


lujó55
őstag

Szép dizájn, de azt figyelembe véve, hogy alap tudásúak, max. 4000-t érnek.

(#4) FRENK1988 válasza lujó55 (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

kb nekem is ez a véleményem...

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) .mf


.mf
veterán

Lehetne vezetékes és olcsóbb. Csendes egerekből tényleg nem ártana több.
Várom, hogy mikor perelik be őket a forma miatt. Ja bocs, ez nem az a cég ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) ^Clown válasza lujó55 (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Iszonyúan túl vannak árazva. Tény, hogy jól sikerült a dizájn, a fehér szín még mindig divatban van, úgyhogy ennyiért is venni fogják majd. Pedig 8K-ért már Logi vagy MS egeret is találni, ami más kategória.

(#7) Televan74 válasza ^Clown (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam a 6000 Ft -os Microsoft bill. sem bírta tovább mint a 2500 Ft -os Hama.
A Microsoft egér meg 2,5 hónap után ment a kukába, mert minden bekapcsolás után állandóan újra kelet felismertetnem a op. rendszerrel. Nem minden a név.
Ettől még lehetne olcsóbb.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) wolfman


wolfman
veterán

Nekem tetszenek ezek az egerek. Ritka a szép dizájn, igaz akkor drága (mint most is).

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) socialkiller


socialkiller
tag

Elvannak még ezek maradva az én egeremhez képest: :W

Üdv, Patrik

(#10) jézusom


jézusom
addikt

Legyen kábeles, ne wireless, és akkor 4000ért viszem :) ja meg inkább 5000dpi

(#11) _Smooth válasza LordX (#2) üzenetére


_Smooth
senior tag

Teljesen néma... nem halk, mint az általad linkelt, hanem ténylegesen néma. Semmi kattanás. Ami elsőre akár zavaró lehet, aki már megszokta, mert így ugye semmi visszajelzés nincs. Viszont tényleg 0 zaj.
Minőség meg... simán összehasonlíthatóak a felvetett konkurens gyártók termékeivel. Fogjátok kézbe és érzitek Ti is. Márkahűek, sznobok meg sosem fognak mást venni, mint amit favorizálnak, vagy amit mások nagyra tartanak.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#12) LordX válasza _Smooth (#11) üzenetére


LordX
veterán

Amit linkeltem, az sem halk, hanem tökéletesen néma, hangosabban veszek levegőt.. A marketingvideón iszonyatosan fel lett húzva a hangerő felvételkor.

(#13) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Jó az érzékenysége és az ára. :)

(#14) dontpanic válasza _Smooth (#11) üzenetére


dontpanic
tag

Neked minden gomb néma?
Az egér oldalán lévő az annyira nem is lenne fontos, de a jobb és baloldali gomboknál azt vártam, hogy néma legyen, ezért rendeltem is egyet.
Amit viszont kaptam azzal 2 problémám van.
- a bal oldali gomb az valóban néma, de jobb oldali nem. (ha megrázom az egeret, olyan mintha valami kis műanyag darab "lötyögne" benne)
- a bal oldali gombot, olyan mint ha nem érzékelné minden esetben. (bár még csak a gyári elemek vannak benne, lehet, hogy rendesen feltöltött aksival megjavulnia ? )

[ Szerkesztve ]

(#15) honda 1993


honda 1993
senior tag

helló.
nem tudom hogy hova kellene kiírni ezt: neilmullen nevű felhasználó,folyamatosan zaklat emailben,mert nem akarom neki eladni az egyik "termékemet" már szóltam neki ,hogy legyen szíves hagyja abba,de nem veszi az adást. :(

XD alias IKSZDé

(#16) Egon válasza LordX (#12) üzenetére


Egon
nagyúr

Már bocs, de akkor nagyon hangosan kapkodod a levegőt... ;]
Tegnap a Saturnban levő MM-ben nyomkodtam az egereket, és kezembe akadt egy ilyen Hama rágcsáló (a kisebbik). Csak a bal klikket próbáltam (majd legközelebb megtapizom a többi gombot is: legalább kiderül, hogy a panaszkodó fórumtárs egere egyedi hibás volt-e), de az szenzációsan néma.
Nincs az az éles, magas hangú kattanás, ami a mikrokapcsolók sajátja (és a tesztvideó alapján, az általad linkelt egéré is), hanem egy tompa, mélyebb hang hallható (az áruház zajos környezetében csak akkor, ha 10 cm-re volt a fülem az egértől). Össze sem hasonlítható semmilyen, általam ismert megoldással: tényleg néma (elég érzékeny vagyok a zajra).
Persze kérdéses a tartóssága: ha nem mikrokapcsolós, akkor ki tudja mikor mondja be az unalmast...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#17) vasikka


vasikka
csendes tag

Jó régi topik, de megpróbálom, hátha :) Az volna a kérdésem, hogy a kerék jobbra-balra döntéséhez hozzá lehet-e rendelni a copy-paste funkciót? Mert, hogy a gombok programozhatóak, ha minden igaz.

(#18) Pistapapa07


Pistapapa07
csendes tag

Sziasztok!
Most vásároltam egy Hama Mirano egeret.A DPI átállításánál a gombot megnyomva tapasztalom, hogy gyorsabb illetve lassabb a kurzor, de ezt nem kellene kijeleznie ha átváltom?Illetve a másik gomb amiről sehol nem találtam leírást egy wifi jel van mellette, az mire szolgál?(connect-újrakapcsolódás gomb,ezt mikor,mire kell használni?)
Köszi

(#19) kozi001


kozi001
csendes tag

Sziasztok,
Csendes egeret keresek pici játékra is. Talán a Hama Roma jó is lett volna ha még forgalmazzák, nincs tippetek mivel lehetne kiváltani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.