Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Most akkó a beopa árulja?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2) ROBERTOH válasza Kapanyél (#1) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Nagyon úgy néz ki: "Ezért a megfelelő darab kiválasztásához célszerű szakemberhez fordulni, például a Beo-Pa Kft.-hez, melynek a XII. kerületben bemutatóterme is van."

ez a kedvenc aláírásom

(#3) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Amatőrcsillagász koromban én is álmodoztam egy Schmidt-Cassegrain távcsőről, de végül egy házi készítésű Cassegrain lett belőle.
Örülök a cikknek :)

⭐ Stella

(#4) Bitorlo


Bitorlo
csendes tag

Nekem Celestron EQ90 masinám van. Tökéletes.

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Párszor már eljátszottam a gondolattal, hogy veszek távcsövet, de mivel egy rendes követős állvány és a motoros vezérlés se épp olcsó, így letettem róla. Első körben nekem elég lenne csak az állvány fotózáshoz távcső nélkül, de sajnos ritka erre a tiszta égbolt és nagy a fényszennyezés is, így csak megbánnám.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a belépő modell nem "több 10k", hanem 11-12. én 5-ért adtam el...
konkrétan a Celestron PowerSeeker 50AZ.

***

igaz, nekem nem az asztali, hanem a "hosszú lábas" verzióm volt...

ami fontos:
ezek valóban csillagásztra valók, nem a "szembeszomszéd" leányzó bugyijának nézegetésére.
(kis perspektívát fognak be.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7) Z10N válasza radi8tor (#3) üzenetére


Z10N
veterán

Szinten csillagaszkodsz? :) Csinalhatnal egy logout cikket a DIY tavcsorol. :K

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#8) csongi


csongi
veterán

Nekem EQ 130 van, de a skywatcher 130 as kifinomultabb muszer. De azert nem rossz:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.