Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Összesen 46 fő? :Y

(#2) kovy79


kovy79
őstag

A jókívánságokhoz még hozzá lehetne tenni, hogy a saját márkás termékeik minősége érje el legalább a kínai gagyik szintjét. Jó a kép a forgalmazott márkákról. Legalább tudom, mit nem szabad vennem...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#3) Dr. Romano válasza kovy79 (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én egyszer vettem valami Hama márkájú cuccot, de már fogalmam sincs mi volt az. Nagyjából ennyit tudok hozzászólni a témához :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) tixem


tixem
addikt

sanDisk cumókkal mi a baj?

nekem van egy ősrégi 1000 forintos hama egerem, igazi low end teszkó színvonal, de még mindig működik, bf3-at azzal szoktam tolni :) kábeleket, átalakítókat, meg fogyó eszközöket nyugodtan lehet venni tőlük, annyira nem gázok. És viszonylag olcsók is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#5) _Oscar válasza kovy79 (#2) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Látszik, hogy a forgalmazott márkák nagy részét nem ismered.
(Sandisk, Metz, Monster, Marshall...)

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#6) leviske


leviske
veterán

Kívánom nekik, hogy tudjanak kiépíteni egy rendes support részleget és kezdjenek tudni foglalkozni az eszközökkel, amiket sokszor használható termékek árában adnak (ala uRage széria). :)

(#7) bteebi


bteebi
veterán

Gratula, és sok sikert a jövőre nézve! :K

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) kovy79 válasza _Oscar (#5) üzenetére


kovy79
őstag

Hogy is következtetted ezt ki?? :U Egyébként ha hiszed, ha nem, az általad felsoroltak nélkül is lehet élni (sőt, egy Mecablitz 36 C-2-vel is szívtam pár éve)...
Ez nálam elvi kérdés. 3 hama termékkel jártam meg. Egy mezei RCA kábel -amin baromi sok elb@szni való van ám- mozgatásra "elvesztette a fonalat". Két autós töltő, ami rohadt fontos/sürgős lett volna, naná, hogy kontakthibás volt mindkettő. Ez utóbbi után megfogadtam, hogy soha senkinek nem veszek ilyen hulladék márkát, de még azt is kerülöm, amit ők forgalmaznak. Ismerősöknek inkább kipótolok saját zsebből egy másik márkát.

(#4) tixem, szerintem ők egy fogpiszkálót is képesek lennének hulladékként legyártatni...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9) fi:zi'k válasza _Oscar (#5) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A Marshall (Headphones) pont nem jó példa.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.