Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Szerintetek a torrent is mennifog rajta?
Viszont mibefog ez kerülni?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) Symbio


Symbio
senior tag

Ez mind szép és jó, van benne minden, de az ára is gondolom ehhez lesz mérve. Nem hiszem, hogy házi használatra lesz beárazva :(

(#3) shtml válasza zsolt501 (#1) üzenetére


shtml
őstag

Az ismertető írója biztos említette volna. Az ára meg... hát nem lesz olcsó, annyi biztos.
Én arra lennék kíváncsi, vajon külső hálózati adapterrel megy vagy van beépített tápja. Utóbbi lenne nyerő, egy kanóccal kevesebb.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#4) sanzi89


sanzi89
addikt

Egyáltalán nem nyerő a beépített táp. Csak nyomja a gépházba a meleget, amiért általában betesznek egy kis süvítős 4 cm-es ventit, zaj lesz és a vinyóházban meleg. Külsö táp meg melegszik az asztal alatt, el van ott magában. Tapasztalat...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#5) kaktusztea válasza zsolt501 (#1) üzenetére


kaktusztea
tag

Az ára engem is érdekelne.
Csak azt nem értem, hogy egy nyamvadt eSATA csatlakozót miért nem tudtak rátenni.
[Ezen] van eSATA is, csak hát szintén igen drága.

(#6) WaterLo válasza kaktusztea (#5) üzenetére


WaterLo
aktív tag

hy.
bocs a zavarásért,egy olyan ember segitségére volna szükségem aki röviden le tudná irni vagy segiteni akár egy link-el ahol találhatok arrol leirást hogy hogyan lehet létrehozni saját ftp servert egy NAS-on.Tudom röhelyes,de nekem nem sikerül sehogyan sem.
Röviden,ip kamera képeit szertném feltölteni Nas-ra helyi hálozaton,de nem tudok még egy sima pcn sem létrehozni ftp servert,nem hogy még egy Nas-on....
Ha tudnál segiteni azt nagyon kezdö szinten tegyed,mert ezt tökre nem vágom...köszönöm
Bocs a zavarásért...(WD,MBWE500GB)

[ Szerkesztve ]

....What's up!....

(#7) kaktusztea válasza WaterLo (#6) üzenetére


kaktusztea
tag

Hát köszi a bizalmat, de sajnos én még csak a szemezés fázisban vagyok a NAS cuccokkal :) így nem nagyon tudom. Ha képes FTP szerverként is működni, az tuti benne van a manuáljában (papír, vagy pdf file). Ennyit tudok csak tanácsolni.

(#8) Geller72


Geller72
veterán

Külső tápos.
210 x 125 x 75 mm a mérete
Itt van jónéhány NAS
Így néz ki hátulról:

[ Szerkesztve ]

(#9) Geller72


Geller72
veterán

(#10) Geller72


Geller72
veterán

(#11) PPeter válasza Geller72 (#10) üzenetére


PPeter
addikt

Lehet, hogy ugyanaz a termék. A Plextor mostanában külsősökkel gyártat, feliratoztat.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.