Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

baromi drága és egyáltalán nem tetszik :(

nothing is true everything is permitted..

(#2) tdd587 válasza Sicilian (#1) üzenetére


tdd587
őstag

Ez a megtört előlap nagyon bazári hatást kölcsönöz neki.

Viszont a trendek jól látszanak, a fél év múlva esedékes modell frissítés után már 7 HDMI csatlakozó lesz rajta...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#3) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Az ára mire ideér horror lesz. Tudásban nem rossz valóban, de pont lényeg mondjuk, hogy a DLNA szerverről hogyan is játszik le, milyen a menüje, gyakorlatilag az újdonságról nem lehet semmit tudni. Elvégre ezzel simán agyon lehet verni a használhatóságot.

De az a trend szépen látszik, hogy minden hálózatosodik.

(#4) tdd587 válasza osztraksajt (#3) üzenetére


tdd587
őstag

Egy erősítő, aminek nem a hangjáról, hanem a szolgáltatásairól beszélünk...?

Tudom, öregszem.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#5) Mappa


Mappa
addikt

igazi nagy batár szép darab ..nekem tetszik :K

nem kötelező megadni

(#6) #09634560


#09634560
törölt tag

Jó lenne tudni analóg vagy digitális erősitője van?

(#7) osztraksajt válasza tdd587 (#4) üzenetére


osztraksajt
őstag

Beszélhetsz a hangzásáról, de ebben az árkategóriában nagyon szubjektív már (mind elég jó) illetve egy hangfal kb 10X jelentősebben belepiszkál a hangképbe mint bármely erősítő.

Másrészt meg szerintem senki sem hallotta még, nemhogy Magyarországon, de még Európában sem igazán.

Most Harman Kardon AVR-255 van otthon, előtte hallgattam Onkyot, Yamahát, Pioneert ugyanazokon a hangfalakon, és végül a szolgáltatáskínálat döntött, annyira hasonlóan szóltak. Persze kis különbségek voltak, az Onkyo volt a legdinamikusabb, a Pioneer a legszinezettebb, a Yamaha a loudnesesebb, a HK a a leghervatagabb. De vakteszten már bajban lettem volna.

Biztos van olyan vájtfülű (azért az enyém sem húszezres T*scos házimozihoz szokott, hanem inkább Vega Lynx-hez) aki nagy különbségeket hall közte, azoknak úgyis meg kell hallgatnia, amit itt a beszélünk róla, az úgysem lehet mérvadó.

(#8) Duree


Duree
veterán

Ajaj az ára az brutális,mire elér hozzánk lesz a drágábbik vagy 450 ezer forint,azért már sokkal jobb hangú erösítöt is lehetne venni,igaz a cikkben csak a szolgáltatások mennyiségét mutatták be,de a hangminöségröl egy szó sem esett,igaz a Sony sohasem tartozott a jóhangú erösítök táborába.Ezért a pénzért már Marantz-ot veszek,vagy Harman Kardont,és ezek ugye hangilag rendben vannak

duree54

(#9) osztraksajt válasza Duree (#8) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nos ez azért elég bulvárosan hangzik, hogy sosem tartotzott a jóhangú erősítők táborába. Egy-két ES osztályú erősítéje mind a mai napig szószerint aranyáron cserél gazdát, és elég sok THX minősítésű erősítője van.

Én elég sok jó hangú Sony erősítőt hallottam mondjuk személy szerint én is.

(#10) hétalvó válasza osztraksajt (#9) üzenetére


hétalvó
addikt

Jaja, egyébként az összes új ES digitális végfokos. Nem rosszak ezk csak marha drágák,dehát Sony és ES ez sose volt olcsó, Sony TV-hez viszont csak ez megy ;]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#11) Sicilian válasza tdd587 (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

Remélem ezt a megtört előlap design-t nem fogják átvenni a többiek, mert nagyon gáz :O

nothing is true everything is permitted..

(#12) nismoka


nismoka
addikt

Élőben sokkal szebb, és jól áll neki ez a "megtört" design, az ES sorozat már jó ideje ilyen. Igazi méretes és súlyos darab. Az ES sorozat mindig is az igényes megépítésükrről és a jó hangjukról volt híres, sőt zenei hangzásukra is sok dicséretet kapnak, aki nem hiszi járjon utánna! Komolyan úgylátom most trend lett, hogy amire nem onkyo van írva az már nem lehet jó?! Ezzel persze nem az onkyo minőségét vitatom...

(#13) talpalavalo válasza Sicilian (#11) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Ez is csak ízlés kérdése, mert nekem például kifejezetten bejön ;)

(#14) tdd587 válasza osztraksajt (#9) üzenetére


tdd587
őstag

100e forintos PC-s hangfalszett is kapott már THX minősítést. Erről ennyit.

Szerk: szerintem ebben az árkategóriában még mind csörömpöl... de ezt már csak halkan írom, mert ez nem az a fórum. Ezek valójában olcsó erősítők. Számoljunk csak utána, hogy mekkora összeg jut egy-egy végfokra benne, a procira, a multicsatornás előfokra és a rengeteg plecsnire, ami mind pénzbe is kerül. Olcsó cucc ez még.

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#15) Vidala


Vidala
senior tag

Tény, hogy telepakolták mindenféle izgalmas nyalánksággal. Én kíváncsian várom, hogy csak ezzel akarják majd eladni, vagy legalább ennyire odafigyeltek a hang- és a képminőségre is. Ez persze nem lesz "könnyű", mert tényleg sokat elvisznek az árából a feature-ök, és mivel ezek még nem is "drága" erősítők, szép feladat.

CoVboy Forever!

(#16) nismoka


nismoka
addikt

Itt egy teszt a kissebbikről. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.