Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha jól számolom, a legoptimistább esetben is 7 éves játék(ok)ról beszélünk. Minek ettől ennyire hanyatt esni?! :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Még az lesz kérdés, hogy lesz-e külön PC-s GamePass...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) .LnB válasza l.skywalker (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Külön? Ezt hogy érted?
Mert Game Pass az van most is PC-re, miért kellene külön lennie? Egyébként vélhetően nem, ha a Play Everywhere programból indulunk ki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) l.skywalker válasza .LnB (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, nincs. A GP az hivatalosan Xbox platformer. Vannak címek amik Play Anywhere címek, de a Halo MCC nem lesz az, ahogy a cikkben is írva van. Így kérdés, hogy lesz-e majd később külön.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) .LnB válasza l.skywalker (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valóban. Most látom, hogy jön steam-re is. Hát most nem teljesen értem a Microsoft-tot akkor. Vagyis a nagyobb közösség miatt csinálják nyilván.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) l.skywalker válasza .LnB (#5) üzenetére


l.skywalker
félisten

De lehet abban ráció, hogy a GamePass-t kiadják PC-re is. Meglátjuk.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7) .LnB válasza l.skywalker (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a Forza Horizon 3-at GamePass-szal játszottam PC-n. Szóval ezt a részét nem értem, hogy mire gondolsz.
Persze Xbox-on több játék van a GP-ben, de PC-re is fizethető most is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) oriic válasza .LnB (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Game Pass Xboxra van csak. Play anywhere jatek is van benne az igaz, de az csak extra.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát lehet , hogy baromira érthetetlen vagyok, de mi a különbség? :D
Nyilván az X360-os játékok futtatását nem is vártam el PC-n, mert nem arra írták. De mint gamepass előfizetés, elérhetővé tesz egy csomó játékot PC-n. Play anywhere-t és nem Play anywhere-t is. Szóval az előfizetés, a szolgáltatás elérhető és működik. Csak konzolon több játék van benne. Nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Dilikutya válasza .LnB (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Talán mert PC-n korábban csak az 1-2. rész jelent meg? Sokan a Final Fantasy szériától is hasraestek...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) l.skywalker válasza .LnB (#7) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Play Anywhere címek a GamePass kínálatában csak a hab a tortán, de hivatalosan nincs PC-re GP.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12) oriic válasza .LnB (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"De mint gamepass előfizetés, elérhetővé tesz egy csomó játékot PC-n. Play anywhere-t és nem Play anywhere-t is."

Nem. Csak Play Anywhere jatekokat tolhatsz PC-n Game Pass elofizetessel. Az meg nem sok van. (10-15kb.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) .LnB válasza oriic (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ne bassz!? Mondjuk én tényleg csak a FH3-at nyomtam vele mindig. De ott volt a Fallout 4 a store-ban, meg mondjuk a Tomb Raider, és én azt hittem, hogy ha akarnék, akkor azokkal is játszhatnék. :D Így már értem akkor. Nehezen ment.. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) l.skywalker válasza .LnB (#13) üzenetére


l.skywalker
félisten

A teljesség igénye nélkül:

Gears of War 4
Halo Wars 2
Halo Wars: Definitive Edition
ReCore
Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection
Super Lucky's Tale
Sea of Thieves
State of Decay 2
Disneyland Adventures
Ruiner
Rush: A Disney Pixar Adventure Achievements
Snake Pass
Forza Horizon 4
Hello Neighbor
ARK: Survival Evolved
We Happy Few
Crackdown 3

Te nem az FH4-et toltad inkább? :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15) rodrigez válasza .LnB (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Mert játékmenetben, élményben, sztoriban még mindig erőset ad annak aki alapból szerette. Szerintem kevés ilyen játék van ami ennyire jól viseli a kort. Senkit nem érdekel a csilli-villi grafika egy öregebb játék esetében, de szerintem a Reach-nek nincs most sem szégyenkeznivalója, főleg ha felújítják. Residet Evil 2 milyen öreg már, mégis mekkora hype és siker övezte a megjelenését. A Crash Bandicoot trilógiát sem volt érdemes kiadni gondolom, mert 20+ éves.

Ja és a Mass Effect 1-et simán 1-2 évente előkapom, pedig az egyidős a Halo 3-al. De ugyanaz igaz arra is. Erős atmoszféra, baromi jó sztori, stb. Sőt még mindig vállalhatóan néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#16) iMaverick válasza .LnB (#1) üzenetére


iMaverick
addikt

Teljesen egyet értek Dilikutya-val! Ezek (pláne így egyben) PC-n nem voltak elérhetőek... Ez a "nagy szám".

Én az árazásra leszek majd kíváncsi...

szerk: oké, az 1 rész volt, a 2 meg csak Vista-ra volt megcsinálva. (Emlékszem volt valami moddolás, hogy menjen XP alatt is... Régi szép idők...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#17) oriic válasza iMaverick (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Durva tipp, de szerintem nem lesz azonos aru mindegyik resz. Reach mondjuk max 25 euro, a maradek 5 jatek meg mondjuk 5-15 euro kozott. Bundle csomag jovore a legvegen meg mondjuk 60 euro+Halo Infinite beta hozzaferes.

Live-Die-Respawn

(#18) .LnB válasza l.skywalker (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja de. :) A néggyel.

(#15) rodrigez & (#16) iMaverick: Kíváncsi leszek az eladásokra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) dtej


dtej
csendes tag

MOD support gondolom csak Steamen lesz, vagy a Windows store-os programokra is van már ilyen lehetőség?

(#20) oriic válasza dtej (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elsosorban Steam nyilvan, de van mar mod tamogatas WinStore jatekokhoz is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21) l.skywalker válasza dtej (#19) üzenetére


l.skywalker
félisten

Már oda is jelennek meg. A Paradox pl. az Xbox-os Mars Surviving-ra hozott Mod supportot.

Illetve most csinálták meg a Game Stack-et ami szerintem pont az ilyenekre nagy hatással lesz [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22) AxBattler válasza oriic (#17) üzenetére


AxBattler
félisten

Jól hangzik, a technikai fejlesztések tetszenek (21:9, stb.).

Ha valaki korábban megvette XBOX-ra a Collection-t, akkor utólag automatikusan megkapja a Reach-et?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#23) oriic válasza AxBattler (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, Reachet mindenkinek meg kell vennie. Legalabbis az egyjatekos modot.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24) l.skywalker válasza AxBattler (#22) üzenetére


l.skywalker
félisten

A multiplayer ingyen a része lesz
A a campaign és a Firefight mint fizetős add-on lesz, de a GamePass-al elérhető lesz a havidíj ellenében

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25) [Prolixus] válasza .LnB (#1) üzenetére


[Prolixus]
addikt

4 Betű.

HALO!

Van még kérdés? :DDD

Amúgy nemtom, mai szemmel már lehet nem akkora korszakalkotó játék egyik sem. De a Halo is olyan mint a Star Wars...elindult valahogy, aztán olyan jelentős és élvezetes univerzum épült köré ami miatt ünnep ha kijön egy új SW film vagy Halo shooter. Én a Reach regénnyel szerettem bele a világba...aztán félelmetes hogy mennyit Halo-s dolgot láttam már vagy olvastam. Mindezt úgy, hogy Halo játékkal személy szerint sohasem játszottam. :B

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#26) oriic válasza [Prolixus] (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Epp itt lesz az ideje. :)

Live-Die-Respawn

(#27) lmno válasza rodrigez (#15) üzenetére


lmno
őstag

Szerintem pont a játékmenet nagyon elavult már, főleg az első 3 rész single része, tele van repetitív dögunalmas pályákkal.
(A RE 2 meg amúgy remake, ott azért nem ugyanazt a játékot kapod.)

(#28) oriic válasza lmno (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Futas hianya kivancsi vagyok hany usert borit majd ki. :D

Live-Die-Respawn

(#29) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Fov + 21:9 ;] :R

Kérdés, ha nekem megvan XONE-ra dobozosan akkor buktam?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#30) Giovan! válasza lmno (#27) üzenetére


Giovan!
addikt

Halo CE-ot most felraktam megint nosztalgiázni. A rakétavetős ugrózombikat igazából azóta sem űberelte semmi nálam, már ami az érthetetlenül op ellenfeleket illeti :DDD
+ az elite-ek is meglehetősen ügyesen mozognak és keresnek fedezéket legnehezebb fokozaton (és mennyivel jobban néznek ki mint a 343 új elefántdesignja)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#31) CocooN-z


CocooN-z
őstag

all pc halo fans now

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#32) Šolaire válasza oriic (#28) üzenetére


Šolaire
veterán

Meg ugye vállhoz se lehet emelni a fegyót. :D
Én akkor is nagyon várom, már csak nosztalgiából is.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.