Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem FPS Halo engem annyira nem érdekel, de ettől függetlenül remélem, hogy sikeres lesz.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2) alevan


alevan
őstag

Személy szerint nekem nagyon bejött Win8 alatt (főleg Xbox kontrollerrel). Remélem több hasonló igényes cím jelenik majd meg a közeljövőben (természetesen nem a Halo univerzumra gondolok, hanem a játékmenetre).

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig érdemes kipróbálni, nekem nagyon bejött. :)

Live-Die-Respawn

(#4) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Ez most akkor olyan mint régen pl az Operation: Carnage volt?! Tiszta nosztalgia! :D

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#5) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jó, de Te a Prohardver lapcsalád legnagyobb Halo rajongója vagy, és mint ilyen: elfogult. :)
Nem vitatom egyébként, biztosan jó játék, de engem nem hoz lázba.

Szerk.: Hátha odaadják majd egyszer Games for Gold keretében. ;)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) Def26 válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


Def26
félisten

"engem nem hoz lázba."

Engem sem. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.