Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Na, tök jó, már csak felesleges 150 dollár meg 1 Xbox360 hiányzik nekem :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem akarok gonosz lenni,de az a koponyás sisakos spártai nem kicsit akart szerintem hajazni a cod6 beli Ghostra.

Én olvastam a regényeket és ott nem volt szó koponyafestésről (sőt,a halo legends rajzfilmben sem volt)..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) jookomak


jookomak
őstag

Azt hiszem az alapból drága árazást megköszönhetjük az activision-nek a cod6-tal. :Y
Lehet rájön a többi fejlesztő is, hogy az AAA játékokat lehet lazán 10$-ral drágábban is árulni. Tiltakozom.

(#4) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Elég húzós kezdő ára van :( De ha 15$-val lejjebb megy az ára, valszeg megveszem, mert nagyon jól néz ki.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5) P00By válasza szabogabor10 (#4) üzenetére


P00By
nagyúr

Ennél a játéknál (is) megtehetik a magas árat. Nem igazán foglya befolyásolni az eladásokat!

(#6) Peat;) válasza jookomak (#3) üzenetére


Peat;)
veterán

Az alapkiadásnál én nem tapasztaltam magasabb árat a cod6-nál(11000 volt), itt majd kiderül. Én igazából a pc-s árakra irigykedem, az kellemes lenne. Csak konzoloknál a konzolgyártó is leveszi a maga részét a játék eladásából és a fejlesztő is rárakja a hasznát. Pc-nél csak a fejlesztő van, meg még zsét is kapnak innen onnan egy két logóért.

ODST megvan, így béta alapján eldönthető lesz, hogy kell-e vagy sem. ODST-nek a grafikája azért már mosolyogtató. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Blaise válasza P00By (#5) üzenetére


Blaise
veterán

foglya != fogja

(#8) lolller válasza Peat;) (#6) üzenetére


lolller
tag

Na talán ezért érdemesnek találom vissza buheráltatni a boxom. :)
Ha a multi büntetni fog.Akkor újból original. :)

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.