Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

az szép!
elég nagy húzónév a halo :K

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Volt bundle is? Mert pl. ha csomagban is árulják, ilyenkor a megjelenés előtti eladások pont csökkennek a kivárás miatt - ha tudom, hogy akarok venni xboxot, akkor azt az egy hetet már inkább megvárom, és egyszerre veszem meg - gondolkodás miatt. Így a közvetlen megjelenés előtti eladáshoz viszonyítva persze, hogy nagyobb növekedést lehet produkálni.
Persze ez semmit nem von le abból, hogy igen, jó játékkal lehet növelni a gép eladásait is.

(#3) Morden24 válasza BiP (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Volt, van, ráadásul egész pofás darab (bár számomra az all time best of bundle a sárkányos pléjsztésön).

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#4) talpalavalo válasza Tituka (#1) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

és most mi lesz, hogy befejezik? Mi lesz az új húzónév?
(én a kinekt fénye alatt gondolok valami újra, vagy maga a kinekt ami húzza majd a népet :) )

(#5) Morden24 válasza talpalavalo (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

A Reach a Bungie által csinált utsó Halo.
A Halo franchise-nak ettől még nincs vége :)

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Tituka válasza talpalavalo (#4) üzenetére


Tituka
senior tag

a kinect-ben rengeteg pénz van...
csak kérdés hogy az ilyen nagy nevek mikor hódolnak be a kinect-nek :F

majd meglátjuk :U

Skizofrén vagyok, és én is...

(#7) Torry válasza Tituka (#6) üzenetére


Torry
addikt

Szerintem a Halo fanok 70%-a nem fog a konzol előtt ugrálni, más lesz a közönség, más játékokkal.
Énszerintem.

(#8) baliii válasza talpalavalo (#4) üzenetére


baliii
senior tag

Azért vannak még itt olyanok, mint a Gears of War 3 ;) meg csak kitalálnak valamit, értenek hozzá...

(#9) #08052480 válasza Torry (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

miért kellene ugrálni? a kinectet rengetegféle képpen ki lehet használni, és ugye a kontroller használata ezt nem zárja ki - pl néhány gombot, mondjuk az újratöltést egy mozdulat helyettesítene.

(#10) Morden24 válasza Torry (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ahogyan Prézli is mondja, a legvalószínűbb, hogy a Kinect nem helyettesíteni fogja a kontrollert, hanem kiegészíteni, pl. gesztusokkal, hangparancsokkal.

Sectumsempra - For Enemies

(#11) Torry válasza Morden24 (#10) üzenetére


Torry
addikt

Nem vágtam, hogy ilyesmire is jó lehet. Viszont akkor nem értem, hogy miért ne használnák ki a nagyobb nevek, mint ahogy előttem felvetették.

(#12) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Nem vettem meg, nem is tervezem. ennyi. :DDD

(#13) Bird válasza Tituka (#1) üzenetére


Bird
addikt

Igen húzó név... DE ne felejtsük el, hogy végre végre végre... Itt az F1 2010 és a nyakunkon van a Call of Duty: Black Ops :C Framekben gazdag lesz az idei karácsony... :C :DD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.