Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Nekem egyáltalán nem tetszik. Elég gáz.
Azért kicsivel szinvonalasabbra is megcsinalhattak volna, ha mar halonak nevezik. :D

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#2) ferencka


ferencka
tag

HÁÁÁT ez ÜBERGAGYIRA sikeredett!!!!!Az első SZ.......A.......R dolog amit a halo univerzum köré építettek.ezt nem kellett volna.hányok tőle!!!!!!!
ez olyan mint az új prince of persia és borderlands.az a grafikai megjelenítés is egy nagy rakás fostalicska!!!!!!

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#3) eddie17


eddie17
addikt

Tipikus japán stilus europai karakterekkel. Szerintem is elég gáz lett... :(
Szerintem a Halo univerzumhoz jobban illett volna egy jó minőségű animációs film. :K

[ Szerkesztve ]

(#4) iMaverick


iMaverick
addikt

Nekem tetszik! Bár jobban örültem volna én is egy normális renderelt (rajz)filmnek. Mint a Final Fantasy volt.

Viszont a Halo univerzumban csak a PC-re kijött 2 részt ismerem. Az előzetesben a Spartan egység maga Master Chief lenne?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#5) kokobe válasza eddie17 (#3) üzenetére


kokobe
senior tag

Nem tom kinek a pap kinek a paplan:D nekem nagyon bejön egyáltalán nem gagyi akinek meg nem jön be az anime stilus ez van...

<---AMD___ATi--->

(#6) eddie17 válasza kokobe (#5) üzenetére


eddie17
addikt

Nem azt írtam, hogy gagyi, csak gáz ez a stílus a halo-hoz.

(#7) Gregorg


Gregorg
tag

Animáció jobb lett volna szvsz, de azért a rajzolt stílussal is lehet maradandót alkotni. várjuk.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#8) tonerz


tonerz
aktív tag

Nekem ezzel a megjelenítéssel nagyon nem jön be :(((
Szvsz abszolút nem illik a Halo univerzumhoz.

(#9) Gergello


Gergello
addikt

Ez tulajdonképpen nem rossz, átlagos scifi animenak tűnik. Aki szarozza az valószínűleg nem látott még olyat, DE szerintem sem ilyet kellene legfőképp csinálni. Inkább csináljanak full cgi-t az ODST live action trailerből.

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Nekem bejön, sőt szívesen néztem volna még tovább is. Igaz én nem vagyok Halo fan, sőt kifejezetten nekem a játék nem jött be ezzel ellentétbe. Kicsit a régi idők anime stílusában készült, nem pedig a manapság divatos formavilággal és technikákkal. Egyedül abban reménykedem, hogy túl sok 3d-s jelenet nem lesz benne mert annál jobban semmit sem utáloka mikor az egyik fele 3D render a másik fele meg 2D-s egy rajzfilmnek...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Arena87


Arena87
aktív tag

Szerény véleményem szerint elég gáz, hogy 2009-ben ilyen grafikával csinálják ezt (úgy néz ki, mintha 1998 as lenne a film). Tök gáz -.-" :O :W :(((
Maga háló világát nem ismerem, arról véleményt nem tudok mondani. Bár személy szerint egy CG alapú grafika jobban illene ez alá, mint amilyen háló 3 Trailer-je. :)

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#12) bozont válasza Arena87 (#11) üzenetére


bozont
veterán

Miért lenne gáz? Én személy szerint örülnék ha nem mennének el ennyire a CG irányága, vagy legalább ne kevernék a kézzel rajzolt animációval (elvétve akad egy-két nagyon jó alkotás ilyen téren, de ez sajnos ritka).

Nekem kifejezetten tetszik ez a kis filmrészlet, kíváncsi leszek a továbbiakra is és látva a stúdiókat (Bones, Casio Entertainment, Production I.G., Studio4 C, Toei Animation) asszem lesz még itt jóság. :C És tuti lesz valami CG is, ebben biztos vagyok. Még annó a Mátrix idejében is jól sikerült az Animátrix, valami hasonlóra számítok (bár ha jól tudom ott nem csak japán stúdiók munkái szerepelnek).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.