Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beyruth82


beyruth82
veterán

Mostanában sokat játszom vele kezdő multizóként, sőt a játék hatására a Halo:MCC-t is elkezdtem játszani az első resztől.Sajnos az Infinite multi rendszere egyenlőre még áttekinthetetlen számomra, nem értem a működését sem a kihívások felépítését, struktúráját, de a játékmenetet nagyon élvezem.Tegnapig elerhető volt egy olyan rész ahol minden respawn alkalmával más-más fegyverrel indulhattam a harcba, teljesen véletlenszerűen.Ez nagyon tetszett.Aztán kiléptem a játékból, hogy újra kapcsolodni tudjak a szerverhez és azóta nem talalom ezt a tipusú játékot.Ezt be lehet állítani valahol, vagy van egy ilyen tipusú kihívás?Esetleg ez az ami hétről hétre változik és véget ért, tehát már többé nem elérhető?

[ Szerkesztve ]

(#2) oriic válasza beyruth82 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a random fegyveres mód csak ideiglenes volt, egy hétig volt elérhető. Sajnos pont tegnap járt le az esemény, amivel jött.

Live-Die-Respawn

(#3) Döglött Róka válasza beyruth82 (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Moert nem olvasod el a hireket ingame meg ugy en bloc ami oda van irva?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#4) beyruth82 válasza Döglött Róka (#3) üzenetére


beyruth82
veterán

Természetesen elolvastam, de konkrétan erről semmit sem írnak sehol....
Remélem értelmezted amit írtam, hogy még nem látom át a rendszert ezért nem tudtam hogy ez egy állandó, beállítható/választható játékmód, vagy ideiglenes.Mostmár tudom a választ.

(#5) Döglött Róka válasza beyruth82 (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ertelmeztem, pont ezert kerdeztem. Miert nem olvasod el ami oda van irva? :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#6) beyruth82 válasza Döglött Róka (#5) üzenetére


beyruth82
veterán

Te most trollkodsz, ugye? :D
Az előző hsz-ben írtam hogy:" Természetesen elolvastam...." erre újra megkérdezed miért nem olvasom el...
Már kaptam választ oriictől, ezért a további hsz-ek értelmetlenek és szükségtelenek, főleg hogy nem segítő jellegűek. Kérlek ignorálj engem! Köszönöm! :R

(#7) Döglött Róka válasza beyruth82 (#6) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Képtelen vagyok rá :D Egyszerűen nem értem hogy ha valami le van írva a játék menüjébe, az emberek miért nem olvassák el. Akkor nem lennének ilyen kérdések.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.