Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na jó, vállalom a kövezést
Én PC-re megjelentekkel játszottam.
Engem egyik rész sem fogott meg.
Számomra annyira ingerszegény és monoton volt, mind a graf, mind a "történet", hogy inkább hagytam a búsba a felénél mindkettőt (azt hiszem kettő volt PC-re.).
A zene viszont mindig tetszett.

mod.: lehet, hogy az elsőt mégis végigjátszottam.. nem tudom, régen volt

[ Szerkesztve ]

(#2) UnSkilleD válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

ezzel én is így voltam, sosem értettem a halo körüli felhajtást...

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#3) csenger41 válasza UnSkilleD (#2) üzenetére


csenger41
tag

Sajnos én csak PC-n tudtam az első résszel játszani, de valamiért engem nagyon megfogott a játék atmoszférája és története. Igaz, venni kell a fáradtságot hogy az ember végigülje és -figyelje az átvezető videókat, illetve angoltudás is kell.
Olyan, aki csak skippeli az átvezetőket, vagy addig elmegy WC-re, stb. ne várja hogy megérti a történetet. És e nélkül a játék sem annyira élvezhető. Szerintem.

Google a barátod, Wiki a barátnőd! :)

(#4) a2d2 válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


a2d2
addikt

+1

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#5) Necroman_Mk2 válasza UnSkilleD (#2) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Először én sem értettem: még 2004-ben próbáltam ki ismerősnél az első pályát, de az túl Doom-os volt, nem tetszett.
Aztán évekkel később elkezdtem otthon újra: az első pályán ugyanaz fogott el, de a második második felétől elkapott a hangulata, és meg sem álltam a végéig. Hangulatilag 10-es, játékmenetében is, egyedül az egeres kanyarodás nem tetszett.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#6) aram01


aram01
nagyúr

nekem tetszett bár fan nem lettem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) Dominó85


Dominó85
veterán

Ezt ki fogom próbálni, de a régi nekem is iszonyatosan monoton volt. Király volt, de monoton na... :D

* Péter - 06302461862 *

(#8) mistixx


mistixx
tag

A Halo első része nekem nagyon tetszett Pc-n és nagyon sajnálom, hogy Xbox360 exkluzív cím lett a legtöbb része. A hangulata nagyon elkapott anno. Nem bánnám, ha valaki átportolná Pc-re, még akár controllerrel is hajlandó lennék játszani, de azárt Xbox-ot nem vennék csak ezért.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 1,2,3,ODST,Wars, Reach.

Számomra a valaha készült legjobb játékok. :R

Live-Die-Respawn

(#10) Geller72


Geller72
veterán

Az első rész nagyon ütött, kevés gammának volt olyan jó A.I. mint ennek az első részének..mondom ezt...akkor. Sajnos a második rész only vista plecsnije és a későbbi only xbox felbaxta a cukrot bennem, és innen abszolút nem érdekelt a dolog. Egy potenciális vevőt buktak el..és még sok másikat, úgy gondolom. Ettől függetlenül az első rész előtt meghajlok. :R.

(#11) doncortio válasza Geller72 (#10) üzenetére


doncortio
senior tag

Szerintem meg egyszerű üzleti érdekek vannak a háttérben: a Combat Evolved szó szerint elvitte a hátán az Xboxot, a Halo 2 pedig ott újított ahol kell (multi) és 360-at is sokan a Halo 3 miatt vettek. Nyílvánvalóan azért nem jött a sorozat többé PC-re, mert nem érné meg (az első kettő rész is kb. megbukott). A Halo az Xbox legnagyobb ütőkártyája, szerintem maradhat exkluzívnak.

A cikk az hova tűnt? Copy-paste volt ez is? megvan, de valamiért nem hozta ki a Gamepod elsőre...

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#12) Silenzio


Silenzio
addikt

Az a helyzet, hogy a Halo-ban a legjobbak a tűzharcok. Tán ezért is lett ennyire sikeres. Egyszerűen nem érzem monotonnal, erőltetettnek, mint más játékokban. Elsőre megy minden, mint a karikacsapás. El lehet ugrálni a lövedékek elől, lehet taktikázni, dinamikus, mégsem könnyű. Lehet elő is veszem a PC-s portot, rég volt már a gépemen. :) Nekem annak a grafikája is megfelel. Viszont a Halo 3-tól fölfelé szerintem sajnos ki fog maradni az életemből. Kipróbáltam X360-on kontrollerrel, és olyan érzés volt, mintha a fogamat húznák. Nem való az nekem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13) Blyan


Blyan
félisten

Nekem a best of, örökre. Engem ez játékban ugyanúgy elvarázsol, mint a Star Wars a filmeken, egyszerűen imádom.
Nincs Boxom, csak az első kettővel játszottam (az első rész úgy odavágott nekem 2004-ben, hogy ennyi év után is előveszem, tulajdonképpen ez az egyetlen játék, amely mindig fent van az aktuális gépemen), de az utána jött részek trailerei is borzongást okoznak. Olvastam a könyveket is.
Most veszek egy Xboxot, alig várom, hogy ezt újra játsza, illetve belekóstoljak a folytatásokba (meg a kontrolleres agytépésbe, mert azt tuti szoknom kell majd :DDD).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) Wolverine


Wolverine
félisten

A Halo azon kevés fps-ek egyike, amit képes voltam tovább játszani, mint fél óra; és ez a kiadás olyasmi, ami miatt Xboxot is vennék szívesen...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) ViZion válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


ViZion
félisten

Most egy hegyet hajítottam feléd ;]
Amúgy kinek mi tetszik, szerencsére nem vagyunk egyformák.
Nekem mindig nagy kedvenceim voltak a Sci-fi FPS-ek (Halo, Unreal, stb.).

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) Geller72


Geller72
veterán

Most elkapott egy kis nosztalgia, így lehet, hogy megpróbálkozom feltolni a notimra a második részt. Talán, már azon is elmegy, így nem fogok unatkozni a kiküldetésben a héten..:D. (Nabammeg, ismét álmatlan éjszakák..ilyen is rég volt már..:DDD.)

(#17) kovsol válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


kovsol
titán

cooperatívban pedig az egyik legjobb fps gamek a halok

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18) Silenzio


Silenzio
addikt

Elég jó a cikk de pár mondat javításra szorul. Ráférne egy korrektúra, rögtön az elején, a PC-re már nem megjelent epizódoknál van egy durva egyeztetési hiba. Amúgy Halo foreva! Én elhittem, hogy jó játék, bizakodtam az első - igen szar- pályán, és lám: a második pályától tényleg veszett jó játék volt. 2003-ra már kissé megkopott PC-n, de bőven volt benne olyan effekt, ami számítógépen is ritkaság számba ment. A tűzharc pedig mindent visz, egyszerűen nincs játék, amiben ennél jobban rá lehetne érezni a ticsung-fílingre. A CoD messze elbújhat a Halo tűzharcai mögött. De még a HL2 is.

Most látom, már bekommenteltem egyszer. Sebaj, most a cikkről is szó esett. :) Box vásárlása - többek közt- emiatt nekem is tervben van.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19) ufocsalad


ufocsalad
tag

Halál egyszerű a multis része sajnos csak trialom volt belőle,
de bármikor megvenném az első részét PC-re, remélem
vannak még szerverek.

(#20) Kr/\toS válasza oriic (#9) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

:R

(#21) ufocsalad


ufocsalad
tag

Szóval van valaki aki megunta PC-re az első rést?

(#23) Tarkov


Tarkov
csendes tag

Engem megfogott a játék konzolon, bár nem mondanám magam rajongónak, de ettől független szerintem anno az ODST Action Trailer-e nagyon jó lett (ja meg nálunk is forgatták)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.