Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) waithEard válasza atidzsiforc (#27) üzenetére


waithEard
őstag

Nem kell megtanulnod. Létezik egér\bill. átalakító box-hoz.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#52) atidzsiforc válasza waithEard (#51) üzenetére


atidzsiforc
őstag

De akkor meg elveszik a hatradolve fotelbol jatszos feeling, amiert meg pont csipem amugy a gamepadet, csak az iranyitast nehez megszoknom.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#53) Raysen623


Raysen623
addikt

Igazság szerint én lezsarom hogy lesz e PC-re vagy sem....soha nem venném meg ezt a ratyit...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#54) Silenzio


Silenzio
addikt

Ennek az egész nyomorult topiknak semmi értelme. A cikknek még volt. A megrögzött, régi motoros PC-sek fikázzák, mert fel nem bírják fogni a Halo-féle játékmenet dinamikáját. Ők azok, akiknek annyira nincs "kanaluk" a játékmenet-béli finomságokhoz, csak a témához meg statisztikai adatokhoz, hogy baromira nem fogják felfogni, mitől lehet jó egy űrbéli árkád lövölde. A helyzetet súlyosbítja, hogy a Halo első pályája valóban nem volt nagy szám, sokak kedvét elvette. Köztük haveromét, aki kikapta a kezemből az egeret és sűrű káromkodások közt uninstallálta a játékot. Most X360-on csorgó nyállal nyomatja a 4-et. Ennyit erről.

A megrögzött konzolosok nem értik, mit nem lehet NEM szeretni rajta, de ők meg sosem ülnének le egy Arma vagy egy korai Rainbow 6 elé. Ők türelmetlen átlaguserek, noncore gamerek, nem szeretnek sokáig belemélyedni egy címbe, kimerítő és intenzív játékélményre vágynak, nem pöcslohasztó pepecselésre, mint a Heroes-ban vagy az Imerium Galacticában.

Aztán ott vannak a vérbeli bölcsészek, akik izmusokban, meg struktúrákban gondolkodnak, mint én, levezetik, miben volt újító és a ma trendjeiben nem csak úttörő, de még a mai napig is meghatározó cím a Halo. Igyekeznek nem elfogultak lenni, pusztán helyi értékükben meghatározni a címet.
De őket meg el se olvassa senki, maradnak a kis érzelemittas gondolatok és kommentek: fikázzák vagy istenítik a játékot, de mindkettőt reflektálatlanul. Mert csak gémerek, fogyasztók, következésképp csak a személyes ízlésük és tapasztalataik beszélhetnek belőlük.

Nincs ezzel semmi gond, nektek vagy pont NEM nektek készült a játék, használjátok, vagy mesze ívben kerüljétek el, de mivel nincs értelme a meddő véleménynyilvánításoknak és kissé off topik is lett a dolog:
Hagyjuk ezt abba.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#55) Integra válasza Silenzio (#54) üzenetére


Integra
titán

hogy egy klasszikust idézzek: te nyaltad hegyesre a piramisokat?
semmi baj a halo-val, jó az konzolra, oda való. ahogy azzal sincs baj, hogy pc-re nem készül el. labdába se tudna rúgni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56) MasterMark válasza Silenzio (#54) üzenetére


MasterMark
titán

Ha valaki konzolon játszik, akkor miért kell rögtön leminősíteni kazuárnak, és azt mondani nem szeret belemélyedni a játékba?

Switch Tax

(#57) keIdor


keIdor
titán

Nagyon is jó lett a Halo 4, pedig nem vagyok nagy Halo-s, sokkal jobb univerzumokat találtam már meg játékokban, de ez se rossz, sőt!
Mostanában megint csak konzolon játszom, mert arra minden sokkal előbb jön, vagy csak arra.
PC-re idén eddig kijött vagy 3-4 cím, ami érdekelt, konzolon duplája, úgyhogy nem csak kazuálok vannak konzolon, én azért szeretem, mert egyszerű, meg ott minden elérhető hamarabb, vagy csak oda jön.

Jó unatkozást kívánok a PC-seknek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#58) Cifu válasza Silenzio (#49) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azt írtad, hogy a Halo kitűnt a PC-s játékok közül. Aztán felsorolod, hogy igazából semmi olyan újdonságot nem nyújtott, amit más PC-s játékokban akár 5 évvel korábban ne láttunk volna. A szabadságfok viszonylagos volt (gyakorlatilag ugyanúgy A-ból B-be kellett jutni, és terelt a játék), az AI-ról nekem nem rémlik semmi rendkívüli (már a Rainbow Six-ben láttunk visszavonuló ellenfeleket), grandiózus is szerintem csak annak, akinek bejött a játék világa, mert játékmenetre semmi rendkívülit nem nyújtott.

Egy apróságot elárulnék., a Halo is scriptelt volt...

Szumma szummárium, a Halo PC-n nem lett sikeres. Én személy szerint azt mondom azért, mert semmi olyat nem kapott a játékos, ami tényleg annyira magával ragadta volna, hogy beszippantsa a Halo világába.

Én az OFP-t minden bugja ellenére is imádtam, mert sok téren a mai napig etalon (dinamikusan változó időjárás, a hang sebességének lemodellezése, a gigászi játéktér, stb.), de sose vitattam el, hogy egy rétegjáték.

A Halo szerintem ugyanúgy rétegjáték PC-n. Egyszerű, könnyen játszható, egy (akkor még) valamennyire kidolgozott háttérvilággal. Van akinek bejön, van akinek nem. Viszont kiemelkedő? Akkor az eladások terén is ütött volna, és a mai napig emlegetnék a PC-s játékosok. De én úgy tudom, hogy valahogy erre nem került sor, sose került a PC-s folklórban a Half-Life vagy a Deus Ex mellé. Van egy szűk rajongói tábora, de ennyi...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#59) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem fogok Dunának menni,mert nem jön PC-re, de azért szívesen kipróbálnám a multit PC-n 60 fps-sel,1080p-ban.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#60) kutga


kutga
nagyúr

Ki gondolta volna. Utoljára talán a 2 jött még ki PC-re. :(

Let the Zone take me if I am.

(#61) Youri


Youri
veterán

Jajajaj... minő tragédia

RTX ON

(#62) kutga válasza kutga (#60) üzenetére


kutga
nagyúr

Viccet félretéve szívesen kipróbálnám a Halot, de csak boxon, lehet be is ruházok egyre. :)

Let the Zone take me if I am.

(#63) Dr. Romano válasza Silenzio (#54) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Ők türelmetlen átlaguserek, noncore gamerek, nem szeretnek sokáig belemélyedni egy címbe..."

-...egyesített hatalmatokból megszületett, Általánosítás kapitány!
-Éljen a kapitány!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#64) zseko válasza Polllen (#33) üzenetére


zseko
veterán

Boxon a Crysis 2 is ocsmány, meg se közelíti a pc-s szintet (a játékélmény az most másodlagos...). Az eddigi egyetlen játék amit sajnálok hogy nincs pc-re csak konzolra az az Uncharted. Jah, de az meg PS3-as nem boxos.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#65) Chapel


Chapel
addikt

össze vissza 2 játék van amit sajnálok nagyon hogy nincs pc-re:

Red Dead Redemption, Uncharted.

Egyéb árkád játékokkal nem tolom, ez a kettő fáj, de kárpótól pl. C2 dx11 ultra+hd textura pack.
Persze a graf nem minden, ez egyértelmű, inkább tolnám a fent említett 2 játékot cserébe a brutál látványért.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#66) Agyzuzo válasza Chapel (#65) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én azért ezt kiegészíteném a Heavy Rain-nel, ami PS3 only cím. Emiatt kértem kölcsön haver PS3-át egy hétre. :)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#67) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Tok vicces amugy hogy mindenki azt mondja hogy nem lett sikeres kozben meg ma is tele vannak a halo ce multi szerverek. :U

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#68) MasterMark válasza Dr. Romano (#63) üzenetére


MasterMark
titán

De ugye. :C

Switch Tax

(#69) Chapel válasza Agyzuzo (#66) üzenetére


Chapel
addikt

Ja tényleg, azt mutatta haver ps3-on, az kb. egy interaktív film ugye? Érdekes volt, de lázba nem hozott, persze lehet csak tolni kéne :U

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#70) Def26 válasza UnSkilleD (#5) üzenetére


Def26
félisten

Savanyú a szőlő mi? ;] :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#71) Polllen válasza Dr. Romano (#63) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hát ezen besírtam... :C


zseko

Én azért, ha egyszer veszek 360-t tuti a Halo és Gears of War széria miatt lesz. Mindkettőnek nagyon jó története van és jól tálalták. (De ettől még egyik sem lesz szebb, meg jobb.)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#72) BalaNce87 válasza Chapel (#50) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezzel én is így vagyok, mivel nagyon sokan mondták hogy baromi jó játék, ezért pár éve megnéztem az első részt pc-n, és azt kell hogy mondjam hogy nem értem a rajongást, a fő probléma ami miatt nem bírtam vele többet játszani az az hogy iszonyat mód monoton, végig darálni kell a kemény 2 fajta ellenfél közül, gyakorlatilag ez egy cod más helyszínnel/történettel. Az eleje jól indult, az egész atmoszféra tetszett, de ez a percenkénti darálás baromi unalmas. Tegnap bele is néztem kíváncsiságból a halo 4 kampányába és echte ugyanarról szól az egész... én azt a következtetést tudnám levonni ebből, hogy a története miatt szerethetik ennyire.

[ Szerkesztve ]

(#73) kovsol válasza Silenzio (#54) üzenetére


kovsol
titán

Én pl a forza játékokban hosszú órákat töltöttem azzal, hogy megcsináljam a számomra tökéletes autókat és azok beállításait. Ez szerintem elég pepecselős dolognak számít.

May the Force be with you!

(#74) Def26 válasza BalaNce87 (#72) üzenetére


Def26
félisten

Az első rész a fizikája miatt volt akkora szenzáció. [link] Nem volt akkoriban még egy ilyen játék. Ez húzta be a halo motort.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#75) hugo chávez válasza Cifu (#58) üzenetére


hugo chávez
aktív tag

"az AI-ról nekem nem rémlik semmi rendkívüli..."

A Halo CE-ben szerintem akkoriban nagyon komolynak számító AI volt (általában "Heroic"-on vittem), marhára nem ugyanúgy viselkedtek mindig az ellenfelek az adott pálya adott részén, gyakran nem ott voltak, mint előzőleg, stb. Pl. volt olyan, hogy egy Elite néhányszor utánam jött a hídról a folyosókra, miközben üldözött, máskor meg megállt az első ajtónál, aztán néha masszívan támadtak, más alkalommal meg inkább bujkáltak és fedezékből tüzeltek ugyanazon a pályarészen, ilyesmik. Na meg amikor egymásnak esett a Covenant és a Flood, akkor is történtek érdekes események, nem mindig ugyanolyan arányban nyerték meg a csatákat egymással szemben, volt, hogy az egyik fél nyert, néha meg a másik és ezért nem is mindig ugyanazok az ellenfelek maradtak, ha passzívan megvártam egy-egy ilyen harc végkifejletét

[ Szerkesztve ]

"sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

(#76) oriic válasza Cifu (#58) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pc-n alig volt eladás, és ez azért volt mert mondjuk nem évekkel később kellett volna megjelentetni, amikor már sokkal jobb játékok voltak pc-re. Ha akkor jön ki amikor a boxos verzió, hatalmas eladásokat produkált volna számítógépen is.

Amúgy meg elmond sokat a játékról hogy az első részből 5milliót, a 2. részből 8millió példányt adtak el eddig. COD-okon kívűl mutassatok játékot pc-re mondjuk amit ennél többen vettek meg. Abban az időben, akkor sikeres volt a játék, nagyon is...

Live-Die-Respawn

(#77) Löncsi válasza oriic (#76) üzenetére


Löncsi
őstag

Eladások száma =/= sikeres.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#78) oriic válasza Löncsi (#77) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Régen még az volt.... :(((

Live-Die-Respawn

(#79) Löncsi válasza oriic (#78) üzenetére


Löncsi
őstag

Egyél sz@rt... több milliárd légy nem tévedhet.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#80) atidzsiforc válasza Löncsi (#77) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Hivatalosan tényleg akkor sikeres, ha sokan veszik meg. Halo CE nem lett az pc-n, de ahogy említettem korábbi kommentben, még mindig rengetegen multiznak vele.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#81) oriic válasza Löncsi (#79) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, én itt szerintem befejeztem akkor... Ha nálad a több milliós eladás, a rengeteg majdnem 90százalék fölötti értékelés(userek részéről is) nem jelenti azt hogy sikeres akkor nem tudom mit jelent neked ez a szó.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#82) Löncsi válasza oriic (#81) üzenetére


Löncsi
őstag

Engem nehezen tudsz meggyőzni bármiről is.... edd a kék pirulát. ;)

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#83) Def26 válasza oriic (#81) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem se erőltesd ezt vele tovább. Ahogy nézek direkt idegesít, hergeli a társaságot.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#84) gabber01 válasza Löncsi (#77) üzenetére


gabber01
addikt

dehogynem azt jelenti, hogy sikeres. te inkább azt akartad mondani, hogy : eladások =/= minőség

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#85) Löncsi válasza gabber01 (#84) üzenetére


Löncsi
őstag

Jobban belegondolva igazad van, én kérek elnézést.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#86) MasterMark válasza gabber01 (#84) üzenetére


MasterMark
titán

Amúgy: ≠

Switch Tax

(#87) gabber01 válasza MasterMark (#86) üzenetére


gabber01
addikt

Igen, nagyon ügyes vagy. Köszönöm, hogy erre felhívtad a figyelmem. Nem volt kedvem előkeresni a karaktertáblából, de te biztos minden nap használod...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#88) MasterMark válasza gabber01 (#87) üzenetére


MasterMark
titán

Igazából beírtam a google-be.

Switch Tax

(#89) atidzsiforc válasza MasterMark (#86) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ez a szőrszálhasogatásjel? ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#90) Löncsi válasza atidzsiforc (#89) üzenetére


Löncsi
őstag

Ez a "nincs jobb dolgom ezért belekötök minden szarba" jel. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#91) Youri válasza atidzsiforc (#89) üzenetére


Youri
veterán

ha megnézed, két helyen is elhasítja :D

RTX ON

(#92) Lapajbacsi


Lapajbacsi
aktív tag

Ez eléggé nevetséges.. saját maguk alól húzzák ki a szőnyeget a fejlesztők illetve a managment-jük nyilvánvalóan... Ó hogy lehetnek ennyire buták miközben rohadt okosak - istenem... sok ész pedig nem kell.. EZT 10 ÉVE EL LEHETETT VOLNA JÁTSZANI, de nem most, amikor MIDEN TÖLTHETŐ ÉS ÖRÜLETES DÖMPING VAN... Könyörgöm van másik hatszáz játék akár a konzolzombi hülyegyerekeknek, akár a pc-seknek.... Kb egy pc-s warez-es gamer így gondolkodik: nah megnézem a Halo4-et... ja hogy nem jelenik meg pc-re...huhh egy gonddal kevesebb, így is kb 20-30 vadiúj game vár a vinyómon hogy toljam, mert még ha napi 20 órában játszom sem bírom... hiszen csak egy pl Skyrim ha úgy mélyében belemegyek, napi 8 órában kb FÉL ÉV... kinek kell ilyen helyzetben már szutyok Halo 4 tessék mondani... végigtoltuk egyet-kettőt, nagyjából tudjuk mire számíthatunk, kicsit szebb grafikával (bár még ez sem biztos ld CoD BO2, ami gyengébb az előző MW3-nál SOKKAL)... szóval senki sem fog krokodilkönnyeket ejteni a Halo 4-ért ahogy a Fable2-ért sem tettük.. túllépünk legyintünk és a dömpingben játszunk másik 100 játékkal... viszont világszerte elveszít ez a franchice sok millió rajongót, aki esetleg teszem azt úgy döntene, hogy a következő részt esetleg megvásárolná... hát hiába, lehet hogy programozáshoz, 3d grafikához nagy zsenik dolgoznak ott, de úgy látszik üzletileg szegénykék kevésbé zsenik... nem tudom sajnálni őket... megyek is és tolok egy kis Far Cry 3-at... XD

(#93) Lapajbacsi


Lapajbacsi
aktív tag

..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.