Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) MichaelSD válasza oriic (#48) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem azért nem tetszik, mert nagyon ezt a kamasz, 18 év körüli, korosztályt célozza meg. Úgy is mondhatnám, hogy kicsit gyermeteg és még nem is szégyelli. :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#52) oriic válasza MichaelSD (#51) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A történet így adja magát. Több mint valószínű hogy a fiatalokból lesznek az új generációs Spartan katonák.

Már Chief kiképzésekor is a fiatal gyerekeket rabolták el és képezték ki, illetve módosították fizikailag. Nem lehetnek idősebbek az újoncok mert nem lenne elég idő a kiképzésre, és a módosításokra.

Live-Die-Respawn

(#53) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Tetszetős, és látványos. Várom a sorozatot. :K

(#54) lujó55


lujó55
őstag

jól sikerült video. látványos. már csak azt kéne megtudni miről szól :F

(#55) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Halo 4 című játék novemberben jelenik meg. Abban a játékban központi szerepet fog játszani a UNSC Infinity nevü hajó. Ez a sorozat a hajó és lakóinak előtörténetét meséli el.

A bemutatott előzetes gondolom a múltban játszódik, hisz benne van John is, meg a Forward Unto Dawn is. Ezeknek meg tudjuk a Halo3-ban mi lett a végük...

Live-Die-Respawn

(#56) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyéb infó itt:

[link]

Live-Die-Respawn

(#57) Gude


Gude
senior tag

Tetszik amit láttam :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#58) Beri78


Beri78
őstag

hát nem tudom, mennyire lesz sikeres

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#59) oriic válasza Beri78 (#58) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A sorozat vagy a játék. A játékból elmegy simán 2-3millió, a sorozat meg lényegtelen hogy sikeres lesz-e. (szerintem az)

Live-Die-Respawn

(#60) Tigerclaw válasza dani993 (#35) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az SGU hihetetlenül jól indult, csak aztán scifiből hamar átléptek szappanoperába és nem a felfedezések és kalandok kerültek az előtérbe, hanem az, hogy ki kivel kavar, a testcserés kütyüről nem is beszélve. Az SGA-t nagyon imádtam, de az SGU még attól is jobb lehetett volna...igaz eleve kevés jó színésszel indult.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#61) MasterMark válasza Tigerclaw (#60) üzenetére


MasterMark
titán

Esetleg SPOILER veszély.

Az első 5 rész nagyon jó volt, aztán a kapun át követéses részek is, de a többi nem annyira. Aztán a második évad végig viszonylag jó volt.
A színészek jók voltak, nekem egyik sem tűnt bénának.

Switch Tax

(#62) rolii21


rolii21
aktív tag

Hat nekem tetszik a vidi jo lett:)

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#63) aram01 válasza rolii21 (#62) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem is,jó lenne egy egész estés film belőle

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#64) oriic válasza aram01 (#63) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mióta várunk már arra. :( Most Spielberg-ről pletykáltak legutoljára, de abból se lett semmi.

Live-Die-Respawn

(#65) aram01 válasza oriic (#64) üzenetére


aram01
nagyúr

én is mintha hallottam volna róla,kár hogy leült a dolog

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#66) oriic válasza aram01 (#65) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg ez volt az utolsó hír róla:

[link]

Pedig nem értem, a live-action trailerek is mind rohadt jó voltak, plusz vannak itt azért Halo rövidfilmek is amiknek rohadt jó hangulatuk van:

Halo Landfall

Live-Die-Respawn

(#67) aram01 válasza oriic (#66) üzenetére


aram01
nagyúr

meg lehet hogy nagyobb rajongó tábora van,mint a titanic 2-nek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#68) oriic válasza aram01 (#67) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez igaz, de azt sem akarom hogy Asylium méretű film készüljön belőle. Akkor inkább már ne is legyen. :(((

Live-Die-Respawn

(#69) aram01 válasza oriic (#68) üzenetére


aram01
nagyúr

na,hát az elég gáz lenne

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#70) Paci.


Paci.
tag

Lehet fanyalogni, de szerintem igenis jó lett ez is. Eddig minden Halo kisfilm, anime, Live Action, Cartoon Style tetszett, amire kicsit odafigyeltek. És ha már Live Action, akkor Halo 3 ODST ;)

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#71) venom123


venom123
tag

A sorozatra kíváncsi leszek. A játék meg remélem hozza a szokásos formáját. :)

"emlékszel még, mikor fiatalok voltunk és úgy hittük valami lesz majd belőlünk? emlékszel még, milyen fiatalok voltunk, látod mégis senkivé lettünk"

(#72) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, erre "vevő" vagyok :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.