Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Köszönöm szépen beágyazást. Az új design meg tetszik. :)

Live-Die-Respawn

(#2) ViZion


ViZion
félisten

hááát de utálom ezt hogy csak X-re jön ki... Országomat egy viccbox emulátorért!
...majd nézem a filmet. Tényleg a Halo filmel mi lett? Nem lesz semmi belőle? Uwe Boll nem ér rá, vagy mi? :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) oriic válasza ViZion (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenleg egy két éve nincs róla komolyabb infó. Utoljára Spielberg neve került elő, de síri csend és hullaszag van azóta...

Live-Die-Respawn

(#4) ViZion válasza oriic (#3) üzenetére


ViZion
félisten

:R szomorú. Pedig ez a történet -ha nem baszcsizzák el- lehet egy új Star Wars... amúgy is ránk férne vmi jó sci-fi a nagy gothic-vámpír divat hullám után.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) oriic válasza ViZion (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Halo világa hatalmas, többrészes filmsorozatot is ki lehetne hozni belőle, mégsem teszik...Talán egyszer.

Live-Die-Respawn

(#6) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Jóóóféle :)

A játékhoz meg inkább már hozzá se szólok. inkább +1ezem ViZion #2es kommentjét.

Bár hazudnék ha azt mondanám nem viselnék el egy hasonló dolgot mondjuk a Cry-ból: De hagyjuk is :DDD

All→M8

(#7) ViZion válasza callmeakos (#6) üzenetére


ViZion
félisten

Igazán nem értem mi a fene van. Rengeteg nagyszerű könyvből lehetne film, vagy játék, de nincs, vagy elbaszcsizták. Csak pár példa: a Dűne: az RTS játék jó volt, nincs új rész, a film egy kaka; Shadowrun: valami konzol gamma volt, film nem; Battletech: MechWarrior játékok jöttek, film nem; Asimov alapítvány: pár novellából film, de játék nuku, pedig stratégiának elfogadnám...; Gibson Neuromancer: anno játék, de játszhatatlan, film az egyik novellájából... kevéske; W40k: játék van, film alig, Ultramarines lehetne sorozat...; Dead Space jó játék és pár rövid film... Crysis-t említetted, bár a játék eléggé "csőbehentelő" volt, filmben ütős lenne;
Deus Ex: ilyen történetért (főleg az első rész) több producer is szűzeket áldozna... akkor HOL a fenébe van a film??? :O

Csak nekem hiányoznak ezek? :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) Prof01


Prof01
veterán

Erre kíváncsi leszek, a játékra meg főleg! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) Ps Vita válasza oriic (#3) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nagy kár,jó film lehetne belőle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.