Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Hmmm... websorozathoz képest igényes és jó kis sorozat, ráadásul nem is lett túl nyálas (az elején féltem ettől). Ilyen minőségben hosszabb sorozatot is csinálhatnának. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) compifan12 válasza Cifu (#1) üzenetére


compifan12
csendes tag

jöhetne inkább egy filmsorozat mint a star wars.Ilyen néhány részes halo.

,assasin's creed 3 jöjjön már!,asrock extreme 4,intel core i5 3570k,sapphire hd 7970,kingston 16gb 1600mhz,seatage 1tb 7200rpm,samsung ssd 830 128gb,zalman z11 plus,chiethef ctg-500

(#3) ng0ofy válasza Cifu (#1) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Elég sok pénzt beleöltek és a kadétokat játszó diákok játéka még így is elég gyatra, de egyébként nagyon szuper sorozatocska volt, ezt a befejező részt már nagyon vártam (: Annak ellenére, hogy sohasem játszottam Halo-val. A látványvilága nagyon tetszik és a történet sem rossz. A "you are the only survivors - on the planet" szöveg pedig nagyon megfogott (:

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rohadt jó kis sorozat volt, beleborzongtam, főleg a legvégénél... :Y :R

Live-Die-Respawn

(#5) CocooN-z válasza oriic (#4) üzenetére


CocooN-z
őstag

Kár hogy csak ennyi rész :(((

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#6) oriic válasza CocooN-z (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyinek tervezték... :O

Live-Die-Respawn

(#7) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Príma befejezés, ezt nevezem. AZ elején tényleg rezgett a léc nálam, de ez most kárpótolt. Tényleg kár hogy vége.

All→M8

(#8) CocooN-z válasza oriic (#6) üzenetére


CocooN-z
őstag

Valahogy át kéne írni a tervezetet, csak észrevennék 2-3 héten belül, hogy 30 részre van szerződésük, kicsit vakarmák a fejüket, de folytatnák....Nem? :DD

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#9) ng0ofy válasza CocooN-z (#8) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Hackeld hát meg a rendszert :D

Vicc nélkül: van most ilyen akcióra és látványra kihegyezett, ha kissé gagyi is, sorozat? Ami inkább katonás, mint érzelgős jellegű :D Lehetőleg sci-fi témában. (:

Ez pont az a kategória, amit hétvégenként megnéznék a youtubeon, csak kérdés, hogy ki finanszírozná.

Remélem lesz valami star wars-os sorozat, ami igényes, most, hogy a Disney megvette a Lucasartsot.

(#10) Blyan


Blyan
félisten

Nagyon jó lett. Kissé szkeptikus voltam az első résznél, de remekül helytálltak.
:R

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

http://www.moovie.cc/online-filmek/halo-4-forward-unto-dawn-online-2012
itt fent van az első 2 rész magyar felirattal:D

(#12) iBlast


iBlast
aktív tag

chief nagyon badass :DDD

(#13) oriic válasza Kereszhaver (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

4 részhez van már felirat.

Live-Die-Respawn

(#14) Dominó85


Dominó85
veterán

Nekem nagyon bejött. Sajnálom, hogy csupán 5 részesre tervezték. Az effektek és lassítások nagyon a helyükön voltak. Nyáladzás meg pont annyi volt benne, amennyi kellett. DE...Miért pont Anna Popplewell-t kellett kinyírni a végén? :))

* Péter - 06302461862 *

(#15) oriic válasza Dominó85 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert megszökött Narniából... :DDD

Live-Die-Respawn

(#16) Dominó85 válasza oriic (#15) üzenetére


Dominó85
veterán

Kár hogy nem hozzám szökött. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#17) ng0ofy válasza Dominó85 (#14) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én azon csodálkoztam, hogy szakítottak a hálivudi klisékkel és nem a néger tiszt halt meg először. Sőt, egyáltalán nem halt meg (:

(#18) Blyan


Blyan
félisten

Amúgy engem a call me master chief duma bosszantott csak, még az előző részben. :D Mintha ez lenne a neve, holott ez egy katonai rang rövidítése.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) oriic válasza Blyan (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindenki Chief-nek szólítja. Cortana is. (na jó néha John-nak.)

Live-Die-Respawn

(#20) Blyan válasza oriic (#19) üzenetére


Blyan
félisten

Ettől még nem ez a neve, azért hívják így, mert ez a rangja. Ahogy Avery Johnsont seargent-nek nevezik.
A könyvekben sem úgy jelentkezik szolgálatra, vagy bármi, hogy Chief bblabla.

Amúgy ennek a rangnak a rövidítése: Master Chief Petty Officer. Mellesleg Spartan 117 a hivatalos megnevezése. :)
Szóval ez kicsit gagyi volt, katona katonának nem így mutatkozik be, és a kadétek bármennyire kölykök, katonák.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) falijja


falijja
őstag

nekem tetszett nagyon is. simán csinálhatnának belőle egy mozis verziót is... :K

(#22) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Felirat

Live-Die-Respawn

(#23) Blyan válasza oriic (#22) üzenetére


Blyan
félisten

És ezek mely változatokhoz van. Amit leszedek a YT-ból, mondjuk a Machinima csatornájáról?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) oriic válasza Blyan (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott van zárójelben hogy melyik verzióhoz jók?(Sheppard22, vagy Willimaw)

Live-Die-Respawn

(#25) Blyan válasza oriic (#24) üzenetére


Blyan
félisten

Oké. de ezt le kell torrentezni valahonnan, vagy letölthető, vagy mittomén? Érted, én kizárólag YT-on néztem, ezért kérdem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26) oriic válasza Blyan (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kalózöbölben fennt szokott lenni, szedd le onnan.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.