Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Minőségi rövidfilm ez is, pörgős, megvan a hangulata. Nekem mondjuk még mindig az Enter the Freeman a kedvenc Half-Life-os filmem, pedig ott meg is szólal a doktor :Y :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) capulet75


capulet75
addikt

Király! ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3) ribizly


ribizly
veterán

HATALMAS!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Puro


Puro
aktív tag

Nagyon jó :D Nekem a Half-Life Origins és az Escape From City 17 két része is bejön.

(#5) minek?:S


minek?:S
őstag

Nagyon ott van:D kiadhatnának valami hosszabb filmet is nem?

vagy esetleg egy könyvet.. szívesen elolvasnám:D

Üdv.:M.

(#6) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ez tényleg nagyon-nagyon jó lett, szerintem eddig ez a legjobb, csak a biztonsági őr túl szerencsétlen és esetlenül mozog.
Hatalmas respect és gratula a készítőknek! :C

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#7) Slade92


Slade92
aktív tag

Nem rossz nem rossz! :)

(#8) marcell991


marcell991
tag

Nagyon jó lett, de én Gordon helyében az MP5-öt vettem volna fel a végén :K

[ Szerkesztve ]

Developers, developers, developers, developers! http://youtu.be/KMU0tzLwhbE

(#9) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Jó lett a kisfilm. Néhol mosolyogtam, de tetszett.

(#10) waithEard válasza huskydog17 (#6) üzenetére


waithEard
őstag

Szerintem az is el van találva.... a két nyomi alkalmazott. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#11) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Vannak jó kisfilmek :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#12) ViZion


ViZion
félisten

Ehh, jó volt, a végére a robbanás nem kellett volna ennyire, mert nagyon gyenge a CGI ott. De szimpatikus. Ahogy ez a régi film is király volt: Beyond Black Mesa

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13) BlackSoft válasza ViZion (#12) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nagy filmekben a robbanásokhoz nem véletlen használnak mái napig benzint ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#14) Kaiku


Kaiku
senior tag

Szánalmas, hogy a rajongók tartják életben a franchise-t ami még mindig életképes, közben a Valve meg csak a pénzét számolgatja amit a tetves steam-en keres. A hájfej össze-vissza igérgette az epizódokat ami csak a második részig jutott annak is már 6 éve. :W

(#15) minek?:S


minek?:S
őstag

Egyébként aki nem ismeri annak itt egy City17-es minimovie, nekem ezis nagyon bejött:)

(#14) Kaiku Jogos, vagy csak arra várnak, hogy kicsit elcsendesedjen minden a HL körül és egy nagyot robbantsanak mindenesetre én már izgatottan várom, hogy mikor lesz egy olyan bejelentés ami a HL-lel kapcsolatos, és remélem, hogy nem adják ki túl későn és nem rontják el.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#16) huskydog17 válasza minek?:S (#15) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Azt a mindenségit! :Y
Ezt a filmet még nem is láttam, pontosabban az első részt még régebben, amikor az megjelent, de nem tudtam, hogy megjelent a második része, ez a 2. rész is egy remekmű! Nekik kéne csinálni az egész estés filmet is!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#17) RaZroX


RaZroX
addikt

Portal 2-ből bezzeg nem tudnak ilyen jó filmet összerakni.. :(((

This is the way

(#18) Puro válasza RaZroX (#17) üzenetére


Puro
aktív tag

Szerintem mind a kettő ütős :D
link1
link2

[ Szerkesztve ]

(#19) po1son válasza Kaiku (#14) üzenetére


po1son
addikt

Jó munkához idő kell... :DDD
Amúgy nekem is nagyon tetszett a minimovie.
Jó lenne, ha egy mozi filmet egyszer csinálnának az első részből. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#20) Kaiku válasza po1son (#19) üzenetére


Kaiku
senior tag

Igen, a sz.rhoz még több! Ezen a rövid filmen is látszik, hogy amatőrök a szinészek, de simán tudják azt amit manapság a magyar sorozatokban lehet látni! Az pedig, hogy ezt mind csak rajongásból csinálták egyszerűen fantasztikus. :R
Én nem hiszek a HL folytatásában. Volt elég idejük, egyszerűen kényelmesebb és sokkal jövedelmezőbb egy online kereskedést üzemeltetni.

(#21) po1son válasza Kaiku (#20) üzenetére


po1son
addikt

Hát egy teljesen új grafikus motor megalkotása nem kis munka (Source Engine 2) és szerintem biztos lesz 3. rész.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#22) ViZion válasza po1son (#19) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem kár reménykedni. Halo filmet is elb***ták, ebből se lesz semmi. A nagy stúdiók f@snak, inkább egy 007-es 111. rész, vagy mission impossible 200, mert az húzónév, bejáratott. Ezt meg a sok geek letőtené' :DDD ...

Kaiku: az említett sorozatokban amatőrök vannak, kevés az igazi színész.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) RaZroX válasza Puro (#18) üzenetére


RaZroX
addikt

én valami olyasmire vágyom amiben ugy megjelenik rendesen GLaDOS :D

This is the way

(#24) minek?:S válasza huskydog17 (#16) üzenetére


minek?:S
őstag

Én örülnék egy hosszabb filmnek is vagy egy könyvnek, de énis így nézem.. az elsőrésze:aha fasza csak rövid, jöjjön part 2... aztán..baszki O.O ... és nagyon ottvan:D

Üdv.:M.

(#25) Pete55555 válasza minek?:S (#24) üzenetére


Pete55555
addikt

Szerintem is, egy könyv is bőven jó lenne, kezdetnek mindenképp, ha meg veszik mint a cukrot (mert vennék) akkor rájönnének, hogy jöhetne a film is... na meg az a ******************************* 3. RÉSZ !!!!!!!!

...Szeretem leracsniztatni...

(#26) D.Va


D.Va
senior tag

:C
Pont pár napja vakartam a fejem pár percig a Tesco sorok közt egy ilyen pajszert bámulva, filóztam épp hogy venni kéne egyet... De ez a shortfilm most teljesen felcsigázott! :D
Holnap megyek is és beruházok egyre és kirakom a polcra a Half-Life DVD mellé :P

Illetve a Lamda egerem mellé... :))

[ Szerkesztve ]

(#27) waithEard válasza D.Va (#26) üzenetére


waithEard
őstag

Talán nem haragszol meg, ha azt mondom, hogy igazi fanatikus vagy. Legalábbis ebből az egérből kiindulva.
Elképesztően ronda, és nagyon kényelmetlen is lehet. :R :)

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#28) RaZroX válasza D.Va (#26) üzenetére


RaZroX
addikt

olyan mint egy hamburger

This is the way

(#29) minek?:S válasza Pete55555 (#25) üzenetére


minek?:S
őstag

Na végre valaki egyetért velem, pont ezen a szinten vagyok, bár nem vagyok nagy könyv olvasó..:D(Azért összes AC könyv ott van a polcomon kiolvasva, beleértve a BF3-at is)

(#26) -RARA- Egy HEV Suitot is összedobsz mellé és te leszel Gordon Freeman:D az az egér meg honnan van?:Y

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#30) D.Va válasza minek?:S (#29) üzenetére


D.Va
senior tag

Azt az egeret én dobtam össze.
Itt van róla a logout modding cikk hogy hogy készült:

[LambdaMouse]

(#31) minek?:S válasza D.Va (#30) üzenetére


minek?:S
őstag

Köszönöm, és nagyon grat az egérnek :R
a homokozós sztori vicces :P

Üdv.:M.

(#32) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

kiváló rövidfilm, gratula a készítőknek! :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.