Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyerecske


gyerecske
senior tag

Jó lenne, én most szereztem be akciósan a PSVR-t és eddig meg vagyok vele elégedve.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#2) #21123072


#21123072
törölt tag

Pedig reméltem, day one jön psvr-ra is, csak nem hagynak ki egy 4 milliós piacot.

(#3) Atithunder


Atithunder
csendes tag

Saját érdekük is az lenne, hogy legyen PSVR verzió, jelenleg a legtöbb példányban értékesített VR headset, ráadásul egy Half-Life játék szerintem a PlayStation tulajdonosokat is érdekelné (Half-Life 1 volt PS2-őn, Half-Life 2 volt PS3-mon) Én kb. 1 éve vettem PSVR-t és imádom. Egyre több minőségi produktum van rá, és megfelelő beállítások mellett tökéletesen használható (gondolok itt a sokak által panaszkodott kontroller követési problémákra), főleg ha az ár/érték arányt nézzük. Igen, technikailag fejlettebb a legtöbb egyéb VR headset, de nincs szégyellnivalója a PSVR-nak szerintem. Több haverom kipróbálta nálam, akik a "PC master race"-hez tartoznak, és meglepően elismerően nyilatkoztak róla. Sokan gagyinak hiszik és szarozzák úgy, hogy egy percet sem volt még a fejükön. Bátran buzdítok mindenkit, hogy próbálja ki valahol. Kellemesen fog csalódni.

(#4) RetroFighter


RetroFighter
tag

Remélem hamarosan megjön az eszük. :B

(#5) Scholes9 válasza RetroFighter (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Reméljük :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) Shing válasza Atithunder (#3) üzenetére


Shing
őstag

Ez minden exkluzív címnél így van, egy sima portolási költség többszörösét megkapnák a kiadók, mégsem teszik. Más kérdés, hogy a Valve mennyire van rászorulva, hogy a saját platformját vagy hardvereit full exkluzívokkal terjessze. Szerintem nincs, még egy Half Life 3 sem lenne steam only.

Egyébként ha PC-n összerakod a különböző VR eszközöket már van egy népes felhasználói bázis, amit az Alyx is biztos megfog dobni, gondolom felmérték a piacot rendesen, ezért is merik először csak steam-re kidobni.

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Adnák ki inkább VR mentesen is. Így annyi lesz a vége, páran megveszik a maradék meg vagy megnéz róla egy végigjátszás videót vagy elolvassa a sztorit.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Pont a VRnak nincs szüksége erre. Tessék összefogni Oculus-Valve-Playstation!
Majd,ha lesz szép nagy user base ankor lehet osztozni exkluzívokkal

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Shepard


Shepard
tag

A kiadó és a ps játékosok is kölcsönösen jól járnának vele. Ha már ennyire megfogadták, hogy szájuk a hármat ki nem ejti. ;]

(#10) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Kíváncsi lennék, hogy lesz e ebből valaha is "hagyományos" Gampad/bill.-egér-el játszható verzió... Biztos sok mindent át kellene írni benne, hogy az irányítás/interakció stimmeljen, de miért ne tennék meg ezt a kis erőfeszítést, ha ott van egy még nagyobb piac ami a VR mentes PC-sket illeti, így simám megérné. No meg nekem sem igazán tetszik, hogy akkor ebből nekem ismét ki kell maradnom (talán az első igazi VR-es cím, aminél ez felmerült nálam). Ha nem is rögtön, de mondjuk a start után fél-egy évvel, amikor már eleget adtak el a VR-ra (meg hozzá elég VR cuccot).

(#11) XORANDOR válasza Shepard (#9) üzenetére


XORANDOR
kezdő

"számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, ameddig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig – hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig" :)

(#12) XORANDOR


XORANDOR
kezdő

Nem bánom a VR vonalat, de azért örülnék, ha anélkül is lehetne csapatni. \,,/

(#13) Shepard válasza XORANDOR (#11) üzenetére


Shepard
tag

Azaz.:C De vajon meg tudnának-e felelni a vándor 5 kérdésének?

(#14) XORANDOR válasza Shepard (#13) üzenetére


XORANDOR
kezdő

"A legszebb vasár- és ünnepnapi mérlegemen!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.