Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Dany007 válasza Dare2Live (#29) üzenetére


Dany007
veterán

Aztak***a :Y
Nem is emlékeztem erre a tvből, mondjuk elég régi...
Ezek után csak azon csodálkozom, hogy miért nem tiltották be az ilyen meccsek látogatását? Amíg ilyen "emberek" élnek ebben az országban egyszerűen betiltanám az egész sportágat úgy ahogy van!
De most halál komolyan. Tudom, hogy azért a szurkolók nagyrésze nem ilyen, de akkoris. Úgy ahogy van betiltanám a focit magyarországon. Kizárólag tv közvetítéseken keresztül lenne megtekinthető aztán kész. Aztán mehetnek tiltakozni a tv székház elé meg ahova akarnak. Az ilyenekbe kéne belelőni de tankkal.
Hihetetlen, hogy az én adómat is a rendőrségen keresztül az ilyen lények megfékezésére költik.
Ennyi értelmileg sérült beteg embert horrorfilmben láttam utoljára.
Azt eddig is tudtuk, hogy durva dolgok vannak. De így "közelről" még nem láttam / hallottam ezeket. Ezek nem emberek. Max biológiailag.
Hihetetlen. Ezt hogy engedheti meg az állam? Hogy ilyen egyálltalán létezzen az országban? Az első ilyen után be kellett volna tiltani a meccsrejárást úgy ahogy van. Aztán majd ha megtanulta a magyar "kemény szurkoló", hogy mit jelent a kultúra, akkor majd esetleg lehet beszélni a tiltás feloldásáról...
Hogy engedhetnek meg ilyet a 21. században?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.