Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) joey04


joey04
titán

Hát én azt mondom hogy ami itt megy foci néven az borzalom.mégis 2 éve még bőszen jártam meccsekre sőt jártam NBIIes meccsekre is, egy dolog miatt: mert akármilyen is a csapatom akármilyen szinten játszik akármilyen szinvonalú bajnokságban mégiscsak nekik drukkolok.és én is azt mondom hogy ez nem foci.de mégis figyelem az eredményeket és ha mi játszunk azt meg is nézem. régebben szinte minden meccset megnéztem amit adtak a tvben, ez azért ma már nem így van meguntam, egy Fehérvár-DVTK meccs már nem köt le.ha kiesnénk vagy netán a megyei bajnokságig zuhannánk vissza akkor azt figyelném az NB1 hidegen hagyna. de a csapatot követem. mert ilyen a hűség... én átéltem azt hogy a csapatom (majdnem) megszűnt.senkinek nem kívánom ezt.azóta még jobban megbecsülöm hogy van kinek drukkolni, hajrá Vasas!

a balhékhoz meg: az összes olyan magyar csapatnál akiknek a mi szintünkön nagy tábora van előfordul a balhé, vannak idegbeteg emberek akik csak ezért mennek ki és a nagy táborral rendelkező csapatoknál ez fokozottan igaz.klubtól függetlenül írom ezt.

amivel nem értek egyet: a leírt rigmusok igenis hallhatók a mai napig azokban a körökben akiket érdekel a magyar foci.mások meg nem ismerik de eddig sem ismerték. annyi a különbség hogy ez a réteg egyre jobban megy össze, amit sajnos nem is csodálok.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.