Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Ősember válasza Bonyi96 (#13) üzenetére


Ősember
őstag

ok, akkor mondd meg mire gondoltál és lehet jobb belátásra térek :K mik azok az értékek, amikre rámutattál? addig igen is jogomban áll leszolni, amig ezt alá is tudom támasztani, márpedig alátámasztottam, de te nem...
ha a kettö közül valamelyiket választhatnám, akkor inkább felvirágoztatnám, na de hogyan? a játékosok zöme tehetségtelen, ez sem éppen vita tárgya. nem is emékszem már legutoljára mikor láttam egy normális cselt magyar játékban. mindegyik passzol, de az sem tökéletes, mert nem is oda megy ahova kellene, a másik nem figyel, rossz a labdakezelés... bla-bla-bla.
ok, tegyük fel az egész magyar labdarugopopulácio tehetségtelen... de könyörgöm, legalább a kellö kondicio legyen meg ahhoz ,hogy a 90 percet végigfussák :DDD elsö fél orában mindig fu de aktivak, aztán lelassul az egész. innentöl kezdödik, hogy feldobják magukat és reklamálnak a bironak.

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.