Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smc


smc
addikt

Ekkora méretben semmi értelme a hajlított kijelzőnek. A billnek még talán, az ergonómia miatt.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Ti is olvastok index.hu-t? :D Lőrinc Harley-ja mellett olvastam ott ezt a hírt pár órája. :DDD

Amúgy nem tudom, mi szükség van a hajlított kijelzőre, nekem biztosan nem hiányzik.

(#3) TigerCat válasza smc (#1) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Megvan az értelme, csak a célcsoportot kell megtalálni.

Az olyan egyszemű embereknek jó lehet, akik csak nagyon közelre (20-30cm) látnak. Ebben az esetben hasznos, hogy nem kell mozgatni a fejüket, hiszen minden fókuszba kerül. Pl.: kivénhedt félszemű kalózok, öreg küklopszok, stb.

:DDD

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#4) smc válasza TigerCat (#3) üzenetére


smc
addikt

:C

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5) Formaster


Formaster
addikt

Apa kedődik! Megint egy szabadalom... Jó, hogy a processzort nem tudták szabadalmaztatni :U

(#6) kriszpontaz válasza smc (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az ergonomikus billentyűzet nem pont fordítva hajlított?
pl:

Ez így pont csuklótörő.

(#7) tibaimp válasza Formaster (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Félig meddig igen, mert az x86 utasításkészlet az övék...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) Tikakukac


Tikakukac
titán

Hm, jól hangzik. Mindenképpen erre van szükségünk, igen :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Az Intel levédeti az Acer x21 -et?

plus ça change, plus c'est la même chose

(#10) Tian66


Tian66
senior tag

"- ránézésre elég értelmetlen fejlesztésnek tűnik,"
És az is! Hihetetlen hogy ilyen dolgokra pazarolják az erőforrásokat.

(#11) Lacok


Lacok
őstag

A processzorai már úgyis görbülnek akkor ez miért ne. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#12) gyulank


gyulank
addikt

Azért olyan nagy ív nincs abban, hogy problémát okozzon. A billentyűzet alatt úgyis fólia van, az hajlítható, az alaplap gondolom, nem lesz meghajlítva, és asztalon szellőzhet az alja is. Meg jobban hozzásimul a hasadhoz, ami használatnál, és hordozásnál is jól jön, bár hason akkor rosszabbul szellőzik. Szerintem csinálnak hozzá hasi tasit is. Lefolyik róla a víz. Tele van előnyökkel.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#13) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már csak a hajlított vízmérték hiányzik.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) Tikakukac válasza gyulank (#12) üzenetére


Tikakukac
titán

Első és utolsó mondatot rakd egymás után. Ezután írd le, hogy tényleg van értelme. Nincs, nyilván. Ezek is kényszeres dolgok. A mindenbe 3D is az volt TV-ben, meg hirtelen már nem is tudom mi minden más a PC fronton.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15) gyulank válasza Tikakukac (#14) üzenetére


gyulank
addikt

Nem, mert ez nem felszólító mondat.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16) Tikakukac válasza gyulank (#15) üzenetére


Tikakukac
titán

Fáradt az én lelkem ehhez.

Ahogy érzed.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17) Fippo


Fippo
csendes tag

Hajrá...

OK! De hol marad az FPS!?

(#18) smc válasza kriszpontaz (#6) üzenetére


smc
addikt

Az a rajz írtó rossz, én sem tudtam értelmezni. Nézd meg a többi képet a galériában.

A bill közepe magasabban van mint a két széle. ( az asztaltól)

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#19) Meridian


Meridian
senior tag

mi az istennek ez a hajlításos mizzéria? Talán a papírlap amire a tervezők (korábban, a számítógépek előtt) dolgoztak hajlított volt? Az újság amit olvastunk az hajlított volt?Stb.

(#20) Formaster válasza Meridian (#19) üzenetére


Formaster
addikt

Ezzel veszenek rá, hogy mégnagyobb ázmerőt vegyél. A következő húzás a 21:9 lesz.

(#21) gyulank válasza smc (#18) üzenetére


gyulank
addikt

Most melyik mit hol? Az a fénykép meg nem állna meg a talpán. Meg amúgy az én kezeim alapból egymás felé állnak, és kb. 1 tevékenységet tudok elképzelni a fordított felállásra. A homorú billentyűzet max. a szemnek jó, mert rálátsz középről.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#22) Male válasza Meridian (#19) üzenetére


Male
nagyúr

Az újság sokszor gyűrött volt, úgyhogy gyűrött kijelző kell... meg a régi cakkos szélű fotók miatt ilyen is! :DDD

(#23) smc válasza gyulank (#21) üzenetére


smc
addikt

Tessék?

Így érthető?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#24) gyulank válasza Male (#22) üzenetére


gyulank
addikt

SPD kéne.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#25) gyulank válasza smc (#23) üzenetére


gyulank
addikt

Nem. Én a billentyűzet fényképről beszéltem, amihez hozzászóltál. Én nem tudom, mi nem érthető a másik rajzon.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#26) Dominó85 válasza smc (#23) üzenetére


Dominó85
veterán

Én értem, mire gondoltok. Szép eset mondjuk egy dühöngő gémer vagy befagyott Windows 11 esetén átlagos felhasználó, akik rábaxnak egy nagyot a középen megemelt klavira és reccsen az alaplap. Vagy másik esetben a gépház (értsd, amiben az alaplap van), csupán felső része lesz domború. Alul síkban lesz az asztallal. Maga az esztétikai csoda. Amúgy meg nem hajlították meg eléggé a kijelzőt, mert így nem lehet a monitor mögött Rejsztag-ot tartani. Nincs meg a teljes 3D-s takarás. - FEEL THE IRONY. Hatalmas baromságokat talál ki az emberiség mostanában. Tényleg közeleg a ki tudja hányadik jégkorszak. Gondolok itt a lassan papír vékony, nulla aksi mérettel rendelkező, percenként qrva gyors töltéssel etethető "mobiltelefonnak" csúfolt eszközökre. A hajlított 20-25"-os monitorokra, a parasztvakításra pont jó 100-200-600Hz-es képfrissítésekre és a 60fps elég a játékhoz dolgokra. De persze a moziban a kutyát sem zavarja hogy 23.976 frame van másodpercenként. IMAX-ben meg 29.997... Tudatosan olyan szinten le van butítva megannyi ember (aki fogékony és szarok-bele-tartalmatlan-életet-élek világnézetű)... Az emberiség lassan túlérett a kihaláshoz. Csak kár hogy nem olyan, mint egy jó bor. Idővel nem fog nemesedni...

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#27) koop6 válasza Dominó85 (#26) üzenetére


koop6
tag

Bocs, csak apró korrekció, a Dolby oprendszerrel ellátott mozivetítőgépek (tehát a legtöbb) nem tud 23,976 FPS-t, sem 29,997-et, 24-et és az újabbak 30-at tudnak, a többiről nincs infóm.
Szerintem saját órajel generátoruk van, ezért nem függnek a hálózati frekitől (plánem nem függhetnek, hiszen nem csak 25FPS-t tudnak!).
Illetve szerintem IMAX is lehet 24FPS, de ebben nem vagyok biztos!

(#28) Stormbird válasza Fred23 (#2) üzenetére


Stormbird
tag

Nem olvasunk ultraliberális szennylapot. Ahol a tech cikkeket móni a körmös meg valami koboldfejü retard karcol oda.Egyébként, marhaságnak tartom, a laptop táska is ehez kell hogy igazodjon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.