Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

jó kis gyűrődés van ezen is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) yuing


yuing
őstag

Kövezzetek meg, de nem igazán látom magam előtt, hogy ez a technológia innováció felforgatja a mobilpiacot hosszútávon. Munkaeszközt nem tartom valószínűnek, hogy ki tud váltani.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A szétcsúszó telefonokon nincsenek gödrök, itt pl. borzalmasan néz ki, nem látok rá sok esélyt, h ez valaha is eltűnne onnan. Szóval részemről itt abba is hagyhatnák a folytatásokat.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Duree


Duree
veterán

Ez meg minek?

duree54

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Mar most milyen szep a kozepe😂

(#6) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Csúnya mint a bűn

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) odani


odani
tag

Nincs kizárva, hogy ezt "kifelé" kell összecsukni, szerintem a közepe alapján ez nem egyértelmű. Ezzel együtt nem néz ki jól így.

(#8) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Csatlakozom: a közepe nagyon szarul fest....persze van az a pénz ;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#9) roli543


roli543
őstag

Marianna-árok te vagy az? :F

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#10) bear_ válasza yuing (#2) üzenetére


bear_
aktív tag

Szerintem az LG féle feltekeredős/szétcsúszós lesz a befutó.

(#11) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Látszik, hogy ez egy alpha termék. Lehet csak technológiát tesztelnek, kizárt, hogy ilyet kiadnának.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#12) janeszgol válasza bear_ (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem az sem. Én is hittem ezekben az összecsukható, hajlítható, tekerhető, forgatható stb modellekben, de szerintem maradunk ott még 10 év múlva is, ahol vagyunk most.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hát ez elég gáz és mellé még tuti az ára is prémium lenne...

(#14) Luck Dragon

Kísérletnek jó ,másra nem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) Próféta


Próféta
tag

Én örülnék egy olyan telefonnak, aminek a kijelzőjét szükség esetén meg tudom növelni. Az, hogy összehajtós vagy kihúzós, vagy más trükkje van az mindegy. Szóval szerintem ez a jövő. Legalábbis én szeretném ha ez lenne.
Persze ehhez elfogadható ár is kell. Ahhoz meg konkurencia és nagy gyártási szám. Szóval én örülök, hogy már a Xiaomi is ezzel próbálkozik.
A konkrét termékhez meg annyit mondok, hogy igen, nem néz ki jól a hajtás nyoma.
De ez végülis egy prototípus. Majd dolgoznak rajta és remélhetőleg olcsóbban adják mint a Samsung. Persze még mindig nem én leszek a célcsoport, de ez is egy lépéssel közelebb visz ahhoz, hogy pár év múlva nekem is lehessen hajlítható kijelzős telefonom.

(#16) =Mentor= válasza Quqesz (#8) üzenetére


=Mentor=
őstag

Az a vízelvezető árok, ha esőben használod :))

(#17) pusszycat válasza Próféta (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem mindegy. Ha valamit széthúzol vékonyabb lesz ha ketté hajtod vastagabb. :D

Na jó, vicceltem.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) strogov


strogov
senior tag

Egy tisztességes desktop módot fejlesszenek inkább. A dokkolásnak van értelme, ennek sokkal kevesebb mint amennyit szopnak vele. Sérülékeny, minden kosz belemegy, ronda, 2x annyiba kerül mint egy csúcs telefon. Igazi főnyeremény.

(#19) gattolino


gattolino
senior tag

Köszi Xiaomi. Nem kell a bloatware-s szarotok. Dugjátok fel a reklámokkal oda ahonnan jön ki a reggeli ürüléketek. Nem ez lesz a jövő. Remélem úgy sújtják majd a márkátokat, ahogy a Huawei-t is. Egy elégedetlen Poco felhasználó..

Vivo X90 Pro Plus

(#20) szekra válasza gattolino (#19) üzenetére


szekra
őstag

:C

(#21) helixP válasza gattolino (#19) üzenetére


helixP
nagyúr

Másik topic van Realme-nek esek neki, itt a Xiaominak. Mit kéne használnunk? Oszd meg velünk bölcsességedet, telefonguru! :R

(#22) gattolino válasza helixP (#21) üzenetére


gattolino
senior tag

LG, Sony, HTC, Pixel, Apple?
De a kínaiak egyre drágábbak. És cserébe a kommunista államot támogatod, akik majd pár év múlva saját formájukra fogják alakítani a világot. Ne legyen igazam..

Vivo X90 Pro Plus

(#23) bostone


bostone
addikt

Olyan szép, mint egy kombájn.

Egyébként hallott kategória, ahogy a 6 hüvelyk fölötti mobilokat erőltette anno a Samsung.

(#24) helixP válasza gattolino (#22) üzenetére


helixP
nagyúr

Felsoroltál 3 kvázi halott márkát és a két nagyot, amik persze nem élnek vissza az adtaiddal, mint Kína... :C

(#25) Luck Dragon válasza helixP (#24) üzenetére

Én csak egy nagyot látok, melyik lenne a másik?

;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) gattolino válasza helixP (#24) üzenetére


gattolino
senior tag

Inkább ők kezeljék az adataimat, mint Kína. :R

Vivo X90 Pro Plus

(#27) rigoberto


rigoberto
őstag

Valahol el kell kezdeni..

(#28) Segal válasza gattolino (#26) üzenetére


Segal
veterán

Azzal azért remélem tisztában vagy hogy nem kell ahhoz Kínai telefont használnod hogy Kína (is) mindent tudjon rólad...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#29) helixP válasza gattolino (#26) üzenetére


helixP
nagyúr

Sajnos ez nem választás kérdése: ha érdekes vagy Kínának (vagy akárki másnak) kezelgetni fogják az adataidat, ne aggódj ;)

(#30) HarleyCustom válasza joey04 (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#31) HarleyCustom válasza gattolino (#22) üzenetére


HarleyCustom
veterán

...pár év múlva saját formájukra fogják alakítani a világot...”

Ez már rég megtörtént, gazdaságilag biztos. Mindenki ott gyártat, onnan vesz alapanyagot is.
De nem tudom, vagy Te mire gondolsz?:U

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#32) gattolino válasza HarleyCustom (#31) üzenetére


gattolino
senior tag

Hát amit a saját lakosságukkal csinálnak. Pontrendszer bevezetése, ha nem saját márkát veszel lepontoznak és nem kapsz hitelt stb..

Vivo X90 Pro Plus

(#33) atike


atike
nagyúr

Ez sem fog arról meggyőzni, hogy ej de jó a hajlítható kijelző (telefon) és nekem olyan hű de nagy szükségem van rá... :DDD

(#34) Schuler888


Schuler888
senior tag

Azta. Hat ez nagyobb mint a 2fold es a 2flip hajlitasi arka osszesen :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#35) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát szerintem ez az összecsukható megoldás egyik gyártónál sem lesz sikertermék...

Tech-demo, semmi más... Kb. a "tudunk mi ilyet is" kategória...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Graphics válasza gattolino (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk ez sokat nem tesz hozzá a készülékkel kapcsolatos hírhez.

Elégedetlen vagy, sajnálatos.

Mennyiért adod el? :) Ár alatt szívesen szenvedek tovább vele. ;]

Te is támogattad a vásárlással, sőt a OnePLus vásárlásakor is a kínai államot tehát.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) gattolino válasza Graphics (#36) üzenetére


gattolino
senior tag

Nyilván támogattam, mivel nem vagyok sajnos gazdag, vagy nem szeretek részletre vásárolni készüléket.
Nem adom el ár alatt. Most már marad.. :N :U

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#38) Quqesz válasza gattolino (#37) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pedig vannak nagyon jó olcsó telefonok az általad megnevezett gyártóktól! Lg K22, K42, Samsung A21, A51, sőt még az LG velvet is 100e körül van. De biztos nagy ember lehetsz és nem érnek fel hozzád az általam ismeret pár cégvezető aki sáomit használ és nem félti az adatait.....a többiről véleményem az aláírásomban. ;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#39) helixP válasza Graphics (#35) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, szerintem meg egyértelműen ez (nem feltétlenül így) a jövő, nem véletlenül foglalkozik vele mindenki.
Két megoldásra is választ ad. Akinek nagy a jelenlegi telefon méret, az tudja kisebbre hajtani (Motorola-féle megoldás, Z-flip), vagy akinek kicsi a jelenlegi méret, vagy nem szeretne tabletet ÉS telefont hurcolni (mindegyik másik koncepció).

(#40) Graphics válasza helixP (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem az LG kihúzható megoldása lesz a nyerőbb.

Ez a hajlítás nem működőképes így. Bumszli lesz a készülék.

Nekem a multitask miatt még a Microsoft Surface Duo megoldása tetszik, mert két külön képernyőn tudok dolgozni, mint most két monitoron. De ez személyes igény persze.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) helixP válasza Graphics (#40) üzenetére


helixP
nagyúr

Amíg nem tudják megoldani a gyűrődésmentesítést, az LG megoldása valóban kecsegtető.

Igazad van: tényleg személyes igény nekem a Surface megoldás pl. egyáltalán nem lenne hasznos.

(#42) gattolino válasza Quqesz (#38) üzenetére


gattolino
senior tag

Nekem az LG V60 Thinq tetszik, de mivel nem vagyok se nem nagy ember se nem gazdag, ezért most inkább nem vásárolok telefont. Most kibírom még 2 évig Pocoval. De inkább többet nem veszek Xiaomit az tuti

Vivo X90 Pro Plus

(#43) Graphics válasza gattolino (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most ugye nem ezt fogjuk állandó jelleggel olvasni..?

Ne szenvedj vele ha szar. Add el

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) elfelejtette válasza gattolino (#26) üzenetére


elfelejtette
veterán

Legalább megspórolom az excelben azt két oszlopot, ha nem nekem kell nyílvántartani hogy mikor szarok, és mikor maszturbálok, kábé ez a két dolog, ami mást is érdekelhet rólam... ;]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#45) gattolino válasza Graphics (#43) üzenetére


gattolino
senior tag

Ha te nem folytatnád akkor már nem beszélnénk erről. Írtam, hogy nem fogom eladni. :U

Vivo X90 Pro Plus

(#46) Graphics válasza gattolino (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendben, megvárom a következő hírt. ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) Schuler888 válasza Graphics (#40) üzenetére


Schuler888
senior tag

Egy dolog nem jott meg fel: a feltekerheto "filmreteg" ellenallasa meg az osszecsukhato verziokenal is sokkal vedtelenebb, amig csak nezed, mint tv tokjo, nade hasznalati targykent... kivancsi vagyok mikorra lesz ez megoldva

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#48) pusszycat válasza elfelejtette (#44) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tévedés, engem nem zavar, csináld nyugodtan csak mértékkel avagy a jóbból is megárt a sok. Semmilyen adatomra nem igazán vagyok érzékeny de azért a banki appomba ne turkáljanak...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#49) Quqesz válasza gattolino (#42) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hmmm V60 yammi! :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#50) Luck Dragon válasza pusszycat (#48) üzenetére

Miért mi van benne ? :DDD ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.