Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #24536576


#24536576
törölt tag

Azért majd a Xiaomi aktivistái megmondják, hogy az is Xia fejlesztés. :DD

(#2) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nem igazán értem, hogy miért akarják ezt a hajlítható kijelzőt ennyire lenyomni a torkunkon.. Persze nyilván nagyobb profittal lehet dolgozni a minden eddiginél drágább készülékekkel.

Nekem továbbra sem kéne egyik ilyen modell sem, ingyen sem, köszönöm, de elégedett vagyok a jelenlegi telefon formatervekkel.

[ Szerkesztve ]

(#3) antim


antim
tag

Várom a 9 colos Fold XL verziókat! Addig kihúzom... 😃

(#4) doooo válasza #24536576 (#1) üzenetére


doooo
veterán

A számból vetted ki a szót.
Csodálom, hogy még ennyire csend van részükről.

(#5) prolad válasza Mr.Silkó (#2) üzenetére


prolad
őstag

Fold 2 tulajként csak azt tudom mondani, hogy ha teheted próbáld ki és használd 1-2 napig. Nem feltétlen akkor fog meggyőni, ha kézbeveszed, hanem ha utána visszatérsz egy normál mobilra, az fog elavultnak/korlátozottnak érződni.
Nem tökéletes a formaterv, valószínűleg nem is ez lesz a nyerő hosszútávon, de így is messze jobb bárminél, mint amit eddig használtam. Ha akarom egy 1 kezes kompakt telefon, ha akarom egy mini tablet, mi kell még.

(#6) janeszgol válasza prolad (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Anno en is ezeket vagytam, aztan a Galaxy S8 ota elillant ez. Nyomokban maradt, de csak nyomokban. A tabletmodot inkabb otthon hasznalnam, arra meg akad dedikalt tab is.
Esetleg irodas melohelyen, de az ritkabb.

A Galaxy S8 az oka. Az egy baromi jo formaterv volt, es elore iranyozta, hogy a regi formakba konnyen belemegy egy 1 collal nagyobb kijelzo is.

(#7) GeoJoe válasza Mr.Silkó (#2) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Tudjuk tudjuk, nem kell se tablet, se note széria, se edge szél se semmi :DDD

(#8) #95462144 válasza Mr.Silkó (#2) üzenetére


#95462144
törölt tag

"Nekem továbbra sem kéne egyik ilyen modell sem, ingyen sem, köszönöm, de elégedett vagyok a jelenlegi telefon formatervekkel."

Ez nyilván egyéni preferencia kérdése, hogy kinek mi a megfelelő.
Szerencsére a gyártók nem így gondolják, ahogy Te és fejlesztenek rendesen, még ha az irány számodra nem is szimpatikus. Ha úgy gondolnák a gyártók, ahogy Te, akkor még most is 3210-el rohangálnának az emberek, mert rengetegen elégedettek voltak annak a formatervével. Csak tudod fejlődik a technika. És nem nyomják le a torkodon tudsz választani.

[ Szerkesztve ]

(#9) .Szaki. válasza Mr.Silkó (#2) üzenetére


.Szaki.
addikt

Gondolom a hagyományos telefonkialakítás meg fog maradni még jó darabig. :) Eleve nincsenek ezek a telefonok még olyan árkategóriában, hogy ezt megengedhessék maguknak. Egyelőre én úgy látom, hogy megint több kialakítású telefont lehet majd választani, mint anno, amikor volt hagyományos, szétnyitható és szétcsúsztatható telefon. Most lesz hagyományos és szétnyitható. :)

(#10) prolad válasza janeszgol (#6) üzenetére


prolad
őstag

Volt S8-am, nekem használhatatlanul kicsi volt. Nem is feltétlen a teljes képátló, hanem a szélesség. Még az eddigi tényleg nagy telefonjaimnál (pl Xiaomi Max 3) is azt éreztem, hogy keskenyek, hiába volt már összességében egy nagy és nehezen kezelhető valami. Itt nincs ilyen gond.

Nagyon jó amit az S8 és társai elindítottak, de hiába lett egy collal nagyobb a kijelző, ha a képarány miatt a szélesség érdemben nem változott.

(#11) #40047616 válasza Mr.Silkó (#2) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ki akarja lenyomni a torkodon? Kötelező ezt venni? Esetleg nincs más mobil a piacon? Nem értem az ilyen megnyilvánulásokat. :F

(#12) OCTAMD válasza prolad (#5) üzenetére


OCTAMD
őstag

Fold az tényleg nagyon jó telefon

Nagyon hiányzik már egy hajlíthatós szifon is,de az a cég annyira elmaradt a fejlesztésekkel

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.