Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flakter


flakter
tag

Jó az ötlet!!

..FlaK..

(#2) blade zte


blade zte
őstag

Nehogy olyan trágya legyen, mint a mai tesztalany... Nevetséges.

Oppo find 7 astro black

(#3) Spancho


Spancho
őstag

Ekkora gagyi reklámot :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#4) sid87


sid87
senior tag

Én akkumulátor fronton szeretnék forradalmit. :-D

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5) margithid válasza sid87 (#4) üzenetére


margithid
veterán

Nagyon egyetértek!

(#6) McSpy válasza sid87 (#4) üzenetére


McSpy
őstag

Itt a forradalom

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#7) stutga válasza McSpy (#6) üzenetére


stutga
tag

Szerintem kapacitásra gondoltak. :/

(#8) flesli


flesli
tag

Egy ilyen azért tetszene :)

(#9) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Volt már ez a reklám azt hiszem. Van benne fantázia. Akkor 2017ben ilyenre cserélem az iPhone 4-t.:)

(#10) ripla


ripla
őstag

már előre látom az elkövetkező korok divatját, mindenki a kezére, nyakára, lábára, derekára, ruhájára, hajára, kutyájára, macskájára, stb.-jére tekert kijelzőkkel fog rohangálni. :D

(#11) nrgia


nrgia
őstag

Tetszik... hajrá mérnökurak!

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#12) arn


arn
félisten

nah ez tetszik... nem is kellene tobb kijelzo, csak a ez a szethajthato. es akkor nem lenne gond, hogy tepsi a telo. esetleg hengerbe feltekerni? :D

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#13) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

Ezt mintha már hallottuk volna...
Meg aztis hogy hidrogéncellás autók sorozatgyártása kezdődik 2005-től...
Mára tele is vagyunk hidrogéncellás autókkal...
Ja, nem.

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#14) FaceThePro válasza -=Ghost=- (#13) üzenetére


FaceThePro
tag

A hidrogéncellás autók sorozatgyártásába elsősorban a hidrogénkutak ( töltőállomások ) kiépítése jelent gondot.
Egy telefonnál nem hiszem, hogy ez akkora gond lenne.

Huawei Ascend Y300 & Asus Memo Pad HD 7

(#15) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Akkor még van 1-2 évük arra, hogy kitalálják, hogy mire jó a hajlítható/hajtogatható kijelző, mert egyelőre a hajlított kijelzője is csak parasztvakításnak, üres designelemnek tűnik és nem funkcionális résznek. Persze az én fantáziám elég szegényes, de én csak az "okos-órák" esetén tartanám hasznosnak, ha hajlított kijelzőt kapna, meg nagy méretben az egészen nagy monitoroknál jól jöhetne egy enyhe homorú panel.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) DMG válasza stutga (#7) üzenetére


DMG
senior tag

Jajj, hát nem érted a lényeget, bármilyen felületre felvihető, mondok példát: kabátbelső, bőröv, sapka sál. Aztán ott lesz rajtad a kapacitás, csak fel kell dugni a telefont rá. :D

Viccet félretéve volt valami forradalmi akku fronton (talán a folyékony akku?) ami 10x több kapacitással bírt ua. felületen mint amostaniak, azzal mi a helyzet?

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#17) tybsen


tybsen
addikt

Nem is tudom melyik topikban beszeltunk rola pont nehany hete, erre most itt van ez. En nagyon varom. :) A reklam viszont nagyon gaz..

(#18) McSpy válasza stutga (#7) üzenetére


McSpy
őstag

Azzal is szolgálhatok :C

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#19) oszi666


oszi666
őstag

Hat ez rohadt jo :D

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#20) Tidzsimon válasza FaceThePro (#14) üzenetére


Tidzsimon
őstag

No meg az, hogy próbálj meg bezárva tartani hidrogént, hosszabb távon, hamar leereszt a tartály.

Mcspy mellesleg a nyomtatott akuval is nagyobb teljesítményt lehet elérni ha rétegezik, csak mwgazűnik a hajlíthatóság.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#21) McSpy válasza Tidzsimon (#20) üzenetére


McSpy
őstag

Attól függ milyen vékony egy réteg,és ha 2-3 réteg hajlítható akkut építenek bele,attól még lehet hajlított,csak több réteg esetén esetleg nem teljes mértékben lesz hajlítható

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#22) krisztianAMG válasza FaceThePro (#14) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A hidrogénnel az a baj, hogy csak energiatároló, nem forrás. A hajtáshoz szükségen hidrogént elő kell állítani, amihez annyi (vagy még több) energia kell, mint amennyi kinyerhető belőle. Szóval egyet lépünk előre, másfelet hátra... Az előállításhoz is új technológia kellene.
A jelentős szállítási és tárolási veszteségekről nem is beszélve.

(#23) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez tényleg érdekes lesz. Halad a technológia előre de nagyon .

kengyel

(#24) Ihsahn válasza sid87 (#4) üzenetére


Ihsahn
tag

Hát ez az. Akku fronton megy a helyben toporgás.
Én pl pont teszek rá, hogy 3 mm-rel vastagabb a telefon, ha 1 nap helyett 2-t bír ki folyamatos 3G-n és netezzéssel, telefonálással, némi játékkal.
Amúgy jó lesz nekünk a hajlítható telefon? :) Majd ha hideg lesz a tabletet a nyakam köré tekerhetem, hogy ne fázzak? Pláne, ha a proci meg melegszik, bakker, az de jó lesz, sosem lesz torokgyuszim... :C

[ Szerkesztve ]

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#25) Swami


Swami
senior tag

Csajozós display. :D A fekának nagyobb van... :DDD

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#26) Tigerclaw válasza Ihsahn (#24) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem ha a gyártók nem a gigahertzeket, megapixeleket, retinakijelzőket és incheket kergetnék egy telefon fejlesztése során, nem éreznéd azt, hogy lassan a 3000mAh se elég. Tablet, notebook, számítógép dettó ugyanez. A jelenlegi a kulcs az energiatakarékos működés, nem a még több energia hajhászása. Kell a nagyobb kapacitás ax energiatárolásban, de nem azért, hogy az agyatlanúl megtervezett kütyüknek legyen miről működniük. Ha így haladunk, a telefonokban lassan 4k-s kijelző lesz és pár óra alatt lemerül majd. Az emberek meg majd hozászoknak ahhoz, hogy az okostelefonjuk mellé vigyenek egy butát, amivel telefonálni is lehet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#27) margithid válasza Tigerclaw (#26) üzenetére


margithid
veterán

Bezony, nekem is van a nexus s mellett, egy kis alcatel és egy saját márkás vodafone, ilyen 2000 Ft-os kategória mindegyik, de ha hosszabb távra mennék valahova, vinném ezeket is.
Az a baj ha használod, akkor a 3000 MAh se megoldás, ide új technológia kell.

(#28) Ádám16 válasza kengyel (#23) üzenetére


Ádám16
addikt

Ebben a formában van értelme, bár az egy dolog, hogy 2015-re talán lesznek tömeggyártásban ilyen készülékek, de az áruk még pár évig tuti, hogy az egekben lesz.
Mindenesetre hajrá, érdekel a dolog.

(#29) jozso1989


jozso1989
őstag

Hát ha ez ilyen lesz, akkor ahogy az a csaj is mondta: AWESOME!

Nekem baromira tetszik ez a kinyitva Tab, összecsukva telefon design. Csak vajon a papírakksi fogja-e bírni?:D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#30) Lomha 8V válasza sid87 (#4) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Veled vagyunk! :D

(#31) Ali G.


Ali G.
senior tag

helyes, ennek lesz értelme nem a hajlított szarságnak :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.