Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Klassz

(#52) ZSAPI


ZSAPI
csendes tag

Bár ezek a renderképek elég régiek, ez egy nagyon tetszetős koncepció. Azonban a jelenlegi hajlékony kijelző tech alapján kétlem hogy kicsit is hasonlítani fog az eredeti eszköz ezekre a renderképekre. Ilyen szintű hajlíthatóság tuti hogy nyomot hagy. Csak én emlékszem a rengeteg 2 éves készülékre amin a nyitogatás miatt eltört a szallagkábel ami a kijelzőt táplálta? :)) Nem hiszem hogy egy kijelző jobban bírná a nyitogatást mint egy szallagkábel, Főleg ilyen szögű hajtogatásnál. :(

ja+aha=jaha

(#53) Banano


Banano
tag

Haaat..meg szokni kell azert.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#54) dz1989 válasza HarleyCustom (#39) üzenetére


dz1989
senior tag

Furán hangzik de úgy értem hogy valami komoly fejlesztés lenne ami kiemelkedő és egyedi a kialakulása miatt is elfogadhatóbb a közel kb 450e mint egy ugyan ilyen árú alma vagy háromcsillag. Nyilván sok a kb 450e De cserébe mutat is olyat ami relativ az árában van.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#55) dz1989 válasza Mr.Grincs (#32) üzenetére


dz1989
senior tag

Engem sem fogott meg annyira. Pedig volt benne makrókapcsoló is a kamerához. Nem V3x-nek kellett volna hivni hanem pl V4 vagy V5 nek

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#56) dz1989 válasza Polarstar (#36) üzenetére


dz1989
senior tag

Jaja. Nem véletlenül szoktam a 70-es Számomat ilyen telokbe rakni. :))

A GX20 ban a 2Mb memóriát keveseltem és hogy normálisan nem lehet infrázni. Legalább a telóval készült fotókat. Meg hogy nem anyagában szinezett volt a külseje. :O

De cserébe a Kijelzője kiemelkedő volt a Kamera akkoriban pazar. Valamint a megjelenése stílusos. Ja meg a Zseblámpa funkció is volt.

Ja Ma megint be is üzemeltem. :))

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#57) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Erre lehet majd számítani:

forrás: World Intellectual Property Organization

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#58) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Jöhet, csak még vastag a ceruza. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#59) dz1989 válasza ghiottone (#57) üzenetére


dz1989
senior tag

Jújj Kenyér Ez kell!!! :)) :B

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#61) tom956ster válasza ghiottone (#57) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Ha ilyen is lesz, nem opedig 1-1ben a cikkbéli, akkor is bejön. Régóta nem írtam már MA! cikkhez a fórumban, de ez megér egy sort, mégha valakinek bazári is... biztos nem nyomná úgy a zsebet mint a Note8... nagyon ötletes a kilakítás, sok mindent elintézel a külső kijelzőn, egy üzenetet végig pörgetsz, ilyesmi, ha pedig kell, felhajtod és tolod 6"+ collon...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#62) SL-27


SL-27
tag

Hmm... én, mint tősgyökeres Motorola fan és felhasználó azért kellő fenntartással várakozom.
Annyira most nem dobbant meg a szívem. A RAZR 2 V9-emet imádtam :)

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#63) ghiottone válasza SL-27 (#62) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Soha nem volt kihajthatós telefonom, most se lesz, maradok inkább a Z vonalon :DDD Z4 Play tok már úton.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#64) Mr.Grincs válasza ghiottone (#57) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez igen, ez így ebben a formában kellene. :Y

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#65) karmaresz


karmaresz
senior tag

Még nem látom át, hogy minden élethelyzetben működik-e a teljes koncepció, viszont a forma baromi jó.
Ezzel az összehajtással már meg is lehet spórolni a dedikált selfie kamerákat is egyből.
Ha nem is lesz tökéletes, de alapja lehet egy új generációnak.
Hajrá!

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#66) Azie


Azie
őstag

a kihajtás... hát érdekes. viszont ha nem is lenne kihajtható, elég király lehet egy végre kompakt méretű okostelefon. Olyan, mint a passport, csak a qwerty helyett káva van, amin fizikai gombok és biom azonosító van. nekem szimpatikus.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#67) SL-27


SL-27
tag

Na, ez így már eléggé finom :)
Cikk

Motorola RAZR 2019 - Introduction & First Look!

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#68) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Ez Zseni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.