Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) erer1000

erer1000
(őstag)
LOGOUT blog

oké, ez nem rossz koncepció :)

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#2) oriic válasza erer1000 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

+1 Simán jól néz ki szerintem.

Live-Die-Respawn

(#3) gabor907

gabor907
(tag)

nekem volt motorola razr2 v8... imádtam...

most, hogy lehet hajtogatni a kijelzőt nem is hülyeség ezzel is próbálkozni... összecsukom védi kívülről kinyitom simán nagy a kijelző....

lehet később lesz tömeggyártás, csak kipróbálják mennyire vennék az emberek...

nekem tetszik :)

core

(#4) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Hat ha csak hasonlot ossze tudnak hozni, egy-ket ev mulva sorozatgyartasban, ertelmes aron, levaltom az iphoneom. Ha csak nem dobnak valami nagyon komolyat az Applenel.
Amugy vegre megmozdul valami a moboliparban, evek ota nagyon uncsi.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#5) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

ez valami iszonyatosan bazári kinézetű lett

multifunkciós agárstadion épül

(#6) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Jól gondolom, ebben 2 akksi tüsténkedik? Amúgy szemrevaló darab és elfér az ingzsebben is. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#7) atosan

atosan
(PH! addikt)

Motorolát mindig szerettem még a nem okosteló időkben. Tetszik!

Maine coon

(#8) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Na végre valami eredeti!!!!

De hiànyoltam már a jó formákat! :R

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#9) zolomon17

zolomon17
(senior tag)

Teljesen felesleges, de mégis végtelenül király :) Ezekkel a nyitogatható kütyükkel végre felcsillan a remény, hogy lesz megint sub-tepsi kategória :DDD

OnePlus 6T + Nexus 9 + ASUS ROG STRIX GL502VS + ASUS Vivobook S14 S410UN - OnePlus 5 6/64 eladó!

(#10) atike

atike
(PH! nagyúr)

Na én nem tudok ezért lelkesedni.... Poén meg minden, de napi használatra...? :F Tuti brutál drága lesz mellé... Amekkora királyság volt a maga idejében az első Razr ez annyira nem lesz az. Szerintem.

(#11) Emericus Max

Emericus Max
(újonc)

Imádtam annó a v3-at és a V8-at is bár a 3-at jobban. A forma visszahozza az érzést. A koncepció ráadásul sztem eddig a legértelmesebb megközelítése a hajlítható kijelzőnek, már amit eddig tudunk. Simán venném, de 1500 Dezső???? :F WTF Remélem lesz belőle Gucci lepkés változat is 2500-ért :D
Asszem várni kell még 2-3 évet mire nem egy iFos árát kell kifizetni egy normális, vagány hajlítható kijelzős telóért.

(#12) Teal'C

Teal'C
(őstag)

Ez állati jó :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#13) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Na ez tetszik! :K

(#14) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Hogyan hajlik a gorailla glass?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15) erer1000 válasza Emericus Max (#11) üzenetére

erer1000
(őstag)
LOGOUT blog

exklúzív + 1500$ szavak megférnek egymás mellett
420k Ft.

Iphone Xs max 512GB ársávban dolgozna.
oké, rájön még valami, tfh 500k lesz ez a mobil. na de az XS max 512 is volt annyi, és még mindig rengeteg webshop adja 500k felett...
szóval nem olyan irreális ár ezért

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#16) pusszycat válasza Plazmacucci (#14) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ez plexi.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#17) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Esküszöm frankón tetszik :K húzós ára van de bejövős a cucc.

(#19) judas13

judas13
(őstag)

:C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#20) Stabi83

Stabi83
(fanatikus tag)

Sok, kicsi, huncut kínai azon serénykedik hogy feltámasszák a nyugat nagy legendáit.
És az a vicc hogy kezdenek is ráérezni erre.
Hamarosan már a kínaiakat fogja másolni mindenki és ezt nem negatívan értem.

Nagyon terszik ez a koncepció.

[ Szerkesztve ]

(#21) Straw válasza Plazmacucci (#14) üzenetére

Straw
(senior tag)

1 irányba hajlik, egyszer ;] :DD

42

(#22) cezarlacrone

cezarlacrone
(fanatikus tag)

Oké oké, csak összehajtva ne legyen 6 centi vastag :D

Szerk.: Habár, legalább fele olyan hosszú lesz cserébe :B

[ Szerkesztve ]

(#23) kakuk.tamas

kakuk.tamas
(őstag)

Ha kinyitva nem lesz 5,7-6"-nél nagyobb (amit kétlek), akkor még használható is lenne. A magasított alsó ív, és a hajlítás miatt az egy kezes használat kilőve, de talán még a normális 2 kezes is.

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#24) djkakukk válasza erer1000 (#15) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

És ha a cibetmacska fogja kik@kálni, akkor a sz@r fog extra tartalmat 'tartalmazni'? :))

Ha már ettől drága az a bizonyos kávé, amivel BIZONYÍTHATÓAN semmi sem történik, olyan gyorsan 'távozik'... :DD

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA - Anyu! A Móricka sérteget! - Menj, sírj a modiknak!

(#25) djkakukk válasza Plazmacucci (#14) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Tikk...

;]

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA - Anyu! A Móricka sérteget! - Menj, sírj a modiknak!

(#26) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Huhh, na ez az első olyan hajlítós koncepció, ami tetszik, ez tényleg a régi designt hozza vissza felújítva.

(#27) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Én a hajlítható telefonokból, tabletekből inkább kivárom a második, harmadik szériát... és akkor is csak úgy veszek, ha a hajlíthatóságnak értelme is lesz, nem csak marketing fogás.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28) djkakukk válasza Tigerclaw (#27) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Nem tudom, így lesz-e, de ha minden más technikai 'újítást' is figyelembe veszünk:

1st: x pénz
2nd: x + (2/3x) pénz
3rd: x + (2x+2/3x) pénz

(#29) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Jól néz ki egyébként, de ez már nem lerágott csont egy kicsit? Anno volt nekem is, nagyon sokáig Motorola V3-asom klasszik ezüst színben, imádtam, néha vissza is sírom :DDD

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW E91 318D / Samsung Galaxy S8 black

(#30) dz1989

dz1989
(senior tag)

:)) Végre valami. :) :R Ez már inkább megéri. Még ha több mint 400e lessz is. Kérdés mennyi ki-be csukást fog birni.

Amúgy is imádomba kinyithatós mobilokat.
De ha okostelefon vagy/és van autofokusz vagy makró kapcsoló az még nagyobbat dob.
Pár Személyes kedvencek:
Sharp GX20, GX30
Panasonic X700 és X701
Panasonic VS3
NOKIA N71
Nokia 6290
Nokia 7270
Nokia 7390
Sharp TM200 ;)
! Sharp 007sh ;) !
Sharp 903sh
Motorola V600
Motorola V60/V60i
Motorola MPX200

A V3 családból a V3x ami a makró kapcsolós kameramiat és a V3xx a Külseje miatt tetszik.

Remélhetőleg Nagyon durva harc lessz! Panasonic CM1 vs Nokia 808 vs Nokia 1020.(ehhez még egy kis idő kell) Légy bátor mint az oroszlán, de jámbor mint a dúká. Siemens mobilokat megveszek. Ha van eladó írj privátott.

(#31) dz1989 válasza Mr.Grincs (#29) üzenetére

dz1989
(senior tag)

Ha nem is biztos lerágott de alaposan megrágot. :D
V3
V3i
V3x
V3xx

Közben bejött a Rózsaszín V3 is meg D&G arany is.

Remélhetőleg Nagyon durva harc lessz! Panasonic CM1 vs Nokia 808 vs Nokia 1020.(ehhez még egy kis idő kell) Légy bátor mint az oroszlán, de jámbor mint a dúká. Siemens mobilokat megveszek. Ha van eladó írj privátott.

(#32) Mr.Grincs válasza dz1989 (#31) üzenetére

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Uhh tényleg, igazad van, ezek eszembe sem jutottak, pedig volt V3X-em is :DDD, jó volt, jobb volt mint a V3 de gagyibb hatása volt a burkolatának, nem is sokáig volt meg.

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW E91 318D / Samsung Galaxy S8 black

(#33) IGN85

IGN85
(lelkes újonc)

Tetszik a koncepció, de az alsó kerekítést nem tudom hová tenni. Kinyitott állapotban agyonüti az ergonómiát. Nekem furcsának hat így a lenti káva.

(#34) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Amúgy ezek a render képek kb. 1,5 évesek legalább ... ;)

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) - Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#35) totgab02 válasza erer1000 (#1) üzenetére

totgab02
(tag)

Na ez egy rohadt jo otlet

(#36) Polarstar válasza dz1989 (#30) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Nem tudom elfelejteni a Sharp GX20 vodkafonos ferrari editiont - mint minden mobil csukási hangját megtervezték - de ennek volt a legjobb az összes között.
A szánalmas péklapát mobilok ettől a szuper hangtól is megfosztottak minket.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#37) djkakukk válasza Polarstar (#36) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

[link]

Anno: :Y

Most: :DD

Változik a világ...

(#39) Herreløse válasza dz1989 (#30) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

“...Ez már inkább megéri...”

Mint micsoda?

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#40) Graphics válasza Herreløse (#39) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Mint a többi hasonló nyitogatós cucc.

(#41) ρσгτσ

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

V3 -at én nagyon szerettem. Aztán amikor már kikopott a zsebemből becseréltem egy gyűjtő baratomnál 2 működő Sony -ra. Én sokáig a J6, J7, J70 kombót gyűjtöttem. Többek között.

Megfelelő kialakításban simán vevő lennék egy újragondolt szétnyithatós "pengére".

[ Szerkesztve ]

Motorola 5200 - porterocka

(#42) Herreløse válasza Graphics (#40) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Ja értem...

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#43) Graphics válasza Herreløse (#42) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

De te mire gondoltál, vagy netán csak érdeklődés volt ;] ?

Nem kell mindig kukacoskodni ám :D

Pár ilyen nyitogatós dolog már be van jelentve, az hogy ennek konkrétan nincs "ellenfele" az egy dolog.

Ha erre gondoltál írd le nyugodtan máskor

[ Szerkesztve ]

(#44) Herreløse válasza Graphics (#43) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

:D
“...Nem kell mindig kukacoskodni ám...”

Ez rád is igaz.;]

Azt akartam megtudni,mihez hasonlítja,hogy “inkább ez ennyiért”...csak ennyi.

(#45) Graphics válasza Herreløse (#44) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Persze, hogy igaz

(#46) pusszycat válasza Herreløse (#44) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Iphone-hoz. :DDD (tudom érzékeny területre kóboroltam)

(#47) Herreløse válasza pusszycat (#46) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Kóbor macska.:D

(#48) skitter

skitter
(senior tag)

Na ez nagyon... Gondolom, csukva - kompaktként - is használható a külső kijelző miatt, a belső meg ott van videóhoz, navihoz, böngészéshez ésatöbbi, ráadásul még szép is.

Az ember már nyugodtan idegeskedni se tud.

(#49) Remusz911

Remusz911
(PH! kedvence)

Végre valami innováció.

Remélem lesz pár hajlítós mobil az MWC-n. :)

(#50) Nirvanus

Nirvanus
(fanatikus tag)

Ez a legéletképesebb koncepció eddig, szerintem. Én venném.

[iTX-or-GtfO!] https://hardverapro.hu/apro/netezos_konfig_elado_40/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.