Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Érdekes, bár nem látok fantáziát a három méretű kijelzőnél.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) troviko


troviko
senior tag

Érdekelnek egyáltalán valakit ezek a hajlítható kijelzős vackok?

https://www.oldtech.hu/

(#4) janeszgol válasza troviko (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, engem! Két telefon tetszik most nagyon: Huawei Mate X2 és SG Z Flip. Egy Samsung Galaxy Z Flippet szívesen használnák a mindennapokban, nekem az a tökéletes megoldás.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) Segal válasza troviko (#2) üzenetére


Segal
veterán

Az első színes kijelzős telefonnál is az volt az első gondolatom, hogy ez meg minek a telefonba. Szintén ez volt az első kamerás mobilnál.
Aztán mindkettő esetében (meg még pár másiknál is) egyértelművé vált hogy igenis hasznos dolog.
Tehát a hajlítható telefonok is még több dologban is hátrányban vannak a hagyományos társaiknál, de ezeknek is csak időt kell adni és le fogják hagyni a ezeket.
A másik ok meg az hogy annak ellenére hogy megjelentek ezek a piacon rengeteg hagyományos is kapható, tehát ha téged nem érdekel a hajtogatható akkor max ne vedd meg, de azért akiket érdekel azoknak fejlesszük nyugodtan.
Én ilyenkor mindig a f*szbookot szoktam felhozni példának. Én nem vagyok fent mert engem nem izgat a dolog, de attól még nem követelem a betiltását mert tudom hogy mennyi embernek jelent egy mindennapos használatot. Egyszerűen csak nem használom.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) adamklark


adamklark
senior tag

érdekelni érdekel, csak még nem tart ott hogy érdemes lenne megvenni, béta tesztelő nem leszek ennyi pénzért, de remélem fejlődni fog. nekem a kihúzható kijelző volt a gyerekkori álmom

(#7) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Tokgyartóknak fel van adva a lecke.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) Lacielvtárs válasza fornettisuti (#7) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

maximálisan igaz :D
én is pont erre gondoltam, mert a fold 2 sem egy tok barát telefon ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9) Bog válasza troviko (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem hogy érdekelnek, de aki használ már ilyet, az el sem tudja képzelni, hogy visszatérjen az oldschool, fix kijelzős vonalra. ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Lacielvtárs válasza Bog (#9) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez így igaz, ezzel én is így vagyok :D :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#11) ErwinChico válasza Bog (#9) üzenetére


ErwinChico
tag

Pontosan így. :)

Cogito ergo sum sollicitus.

(#12) helixP válasza troviko (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

A piac nagy részét, különben nem fejlesztenék.

(#13) ffrdgc


ffrdgc
tag

Ezzel létrejöhet egy tabletként használható értelmes képarány, nem úgy mint a jelenlegi fold koncepciós négyzet képernyőknél.
(Hasonló okból szimpatizalok a kétszer hajtással)

Samsung Galaxy Note22

(#14) Lacielvtárs válasza ffrdgc (#13) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mondjuk ebben van igazság, mert foldon a kép arany néha eléggé mókás :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#15) helixP válasza ffrdgc (#13) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyetértek.
Mondjuk a mostani 4:3 közeli képarányok sem haszontalanok, webelni, e-könyvezni talán még jobbak is, mint a 16:9-10 stb-k.

Ebben a koncepcióban pont az a jó, hogy nem kell választanod :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.