Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Pénz beszél, kutya ugat. De ezek szerint az EA figyelmét (is) sikerült újra felkelteni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2) Puma K


Puma K
veterán

Szerintem inkább azért sértődött be az EA a Nintendóra mert nem akarták a béna Origin-t használni, szóval nem érdekelte volna őket annyira, hogy kevés fogy a Wii U-ból, mert a scriptes okádék játékaikat úgy sem nehéz átportolni :))

(egyik régi barátom múlthét pénteken újra kellett, hogy rakja az Origin-t és a rajta lévő játékokat mert nem volt hajlandó elindítani a Premium Edition verzióban megvett BF3-mat... de előtte sem volt jobb a helyzet:

(igen tudjuk, hogy Origin és nem Origins ;) )

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3) #85552128 válasza Puma K (#2) üzenetére


#85552128
törölt tag

Konzolon nem hiszem, hogy kötelező lenne az origin, a Wii U-nak meg adtak már esélyt korábban is nem az ő hibájuk, hogy (jogosan) nem érdekli a népet.

A másik dolog, hogy minden rendszerrel lehetnek gondok, főleg PC-n ahol rengeteg tényezőn áll vagy bukik a dolog.
Nekem például a klienssel 2 év alatt nem volt komolyabb gondom (kb. 10 játékkal használtam), amit hiányolok belőle az a steamhez hasonló backup funkció lemezekre.
3rd party programokkal amik az overlay felületet használják nem ajánlatos használni, mert inkompatibilisek az Origin In-Game overlay-vel, ilyen pl. Fraps, Rivatuner, MSI Afterburner, Steam In-Game stb.

[ Szerkesztve ]

(#4) CsuBaKamBra


CsuBaKamBra
tag

Az őrdögi kör....
Nincs elég felhasználói nincs EA game - nincs új FIFA NFS stb. nincs felhasználó bázis növekedés.
(persze vannak más kiadók is)

[ Szerkesztve ]

(#5) bepken válasza Puma K (#2) üzenetére


bepken
veterán

hát nem tudom...azért például az EA Sports játokok (főleg az elkövetkezendő generáció) elég nagy közönségnek szólnak platformtól függetlenül. szerintem teljesen reális az, hogy egy játék bizonyos platformon való megjelenését az adott platform iránt érdeklődők számához kötik, hiszen ők a célközönség. ez a szám pedig ugye koránt sem mindegy, hogy mekkora!

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6) djculture válasza bepken (#5) üzenetére


djculture
félisten

Hát a japánba nem két ember él , márpedig azoknál divat a nintendo.

(#7) bepken válasza djculture (#6) üzenetére


bepken
veterán

hmmm...mondasz valamit. mondjuk - bár nem akarok sztereotípiákat gyártani, ezen kívül nem ismerem az eladásokat - de lehetségesnek tartom, hogy ott nem is a Madden vagy a FIFA a sláger :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kit érdekel az EA? Mert azokat, akik Nintendo gépeket vesznek (fele japán), tuti nem. Zeldát, Metroidot a népnek!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Én wii-n alig játszottam EA címmel hosszú távon meg soha.
Kérnénk egy jobb Online lehetőségekkel felruházott Animal Crossingot valami új Zelda-t és egy minőségi mario játékot. Én ennyit kérnék egyenlőre aztán jöhet majd az új paper mario, Super Smash bros. és egy két normálisabb platformer(pl: de blob) .

Engem ennyivel meg tudnak venni. :)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#10) bepken válasza RepeatSector (#9) üzenetére


bepken
veterán

ergó teljesen érthető okokból fontolgatja, hogy egyáltalán számításba kell e vennie a piac ezen részét :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#11) ldave


ldave
félisten

Vicc az egész.
Kiadnak egy FIFA 13-at, ami inkább FIFA 12, legalábbis nem ugyanaz, mint a PS360-ra jött és kb megvette már mindenki, aki akarta.
Kiadnak egy Mass Effect 3-at, aminek semmi elődje nem volt Nintendo gépen, miért venné meg valaki egy sorozat zárórészét az előzmények ismerete nélkül. Ha meg volt más gépe, akkor azon már játszotta.
És ezek után csodálkoznak, hogy senki nem vette meg a játékaikat?!

A Slime draws near! Command?

(#12) RepeatSector válasza bepken (#10) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Alapvetően az utolsó robbantás a NFS Nitro volt. Nem hozta az elvárt sikereket, vissza is vett az EA a Nintendo támogatásából!

De ha a fifa sorozatot nézzük!
wii eladások:
11
12
13

ellenben XBOX 360 eladások:
11
12
13

Én megértem az EA kivonulását. Alapvetően a nintendo az a Platform, ami a casual és a platformer(mondjuk úgy régi generáción felnőtt játékosok) iránt érdeklődőket szolgálja ki!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#13) Mister_X válasza RepeatSector (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Fifa egy rossz vicc Wiin. Sőt, kábé minden EA eresztés.

@ldave: a Mass Effect böki nekem is a csőröm. A Wii U lemezére szerintem rá is ment volna mind a három rész. Plusból amúgy megvan, majd meglesem, hogy mennyire élvezhető az első két rész nélkül.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) ldave válasza Mister_X (#13) üzenetére


ldave
félisten

Semennyire, mintha megnéznéd a Mátrix 3. részét az első kettő nélkül. Annyit értenél meg belőle.

A Slime draws near! Command?

(#15) Mister_X válasza ldave (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig az jó film.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) MasterMark válasza Mister_X (#15) üzenetére


MasterMark
titán

Az ME 3 is biztos jó játék, csak nem értenéd a történetet. :)

más: Ezen a WiiU-n mennek a GameCube-os játékok?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#17) Mister_X válasza MasterMark (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem, nem mennek. A hardver mondhatni rokon, de alapesetben kompatibilis módban, azaz nem szoftveresen emuláltan futtatja a Wii játékokat - ezért nem lehet a Wiis játékokat GamePaddel játszani. GameCube port meg nincs. Ugyan így futtatta a Wii a GameCube-os játékokat is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) RepeatSector válasza MasterMark (#16) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Virtual Console alatt lesznek a gamecube játékok.

De van egy másik módszer a gc játékok futtatására(ilyenkor a mote + nunchuk vagy classic controller veszi át az irányítást), igaz ahhoz a virtual wii módot kell módosítani és egy új mios-t telepíteni!(devolution).

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) Angel1981


Angel1981
veterán

I'LL BE BACK! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.