Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem meg pont a wilkinson nem jött be :( 3pengés volt, sokba is került, de a pengék előtt volt pár függőleges fémszál, amibe szeretett beleakadni minden és akkor tépett... kínzás volt... még 2001-ben ballagási pénzből vettem kb 2500pénzért mach3 borotvált... limitált kék-fekete kiadás volt... :) adtak hozzá kb 3 pengét... azóta talán 1szer vettem pengecsomagot, mert 1-1db évekig is éles... használtam eldobható noname borotvákat is, de azok 2 alkalom után már nem vágtak, hanem téptek :( nem szeretek egyébként borotválkozni... ma viszont már kellene, mert kb pénteken láttam utoljára borotvát... :)

az írás nagyon jó :K én általában fürdés után szoktam megejteni... amikor hosszabb a hajam, akkor általában hátracsapom, hogy ne zavarjon, és úgy nézek ki olyankor, mint egy rosszéletű olasz digó :) egyébként meg fürdés után nagyjából megtörülközök, ráállok a fürdőszobai szőnyegre, derekamra csavarom a törülközőt és kezdődhet a folyamat :) gillette gélt használok (szintén nem találom el soha a mennyiséget) meg axe touch aftershave-et...

ui: van egy perverzióm... szeretnék majd egyszer megtanulni olyan kihajtható borotvával borotválkozni :) apukámnak van szerintem valahol egy, amit el tudnék tőle kérni és megtanulnék vele... csak a sérülésektől félek így is... történt már, hogy másnaposan összeszabdaltam magam ezzel a biztonságos borotvámmal is :) 3párhuzamos vágás a nyakamon... yeah :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.