Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) puttputt


puttputt
őstag

Szőr!

Nekem is nagy kaland a borotválkozás.
Van is itt róla 1-2 topik, ott már elmeséltem a "történeteimet".
Naponta legalább 2x, esetenként 3x kéne, akár jóatyámnak, akár az övének (nem a nadrág...) és még sorolhatnám... Fene egy genetika, bár van jó oldala is.
Teccik a fehérnépnek, azt mondják.
Olyan gyorsan nő és olyan erős, hogy csak na.
Mindig cukkoltak miatta, mert az áll környékén semmivel sem lehet levakarni.
LEGALÁBB érdes, legalább "koszos" marad, semmivel sem jön le.
Túl korán kezdtem borotválkozni (szintén társak cukkoltak a pelyhedzés miatt anno), ezért is lett ilyen "ragaszkodó".
Ezért van körszakállam, csak ezért. Lustaságból.
Így ha nem kell "divatoznom" (ha van olyan 1-2 nap, mikor a bolton kívül sehova)..., akkor 3 naponta, egyébként viszont legalább 2 naponta kell, hogy ne nézzenek ősembernek.
(A borosta persze, mint mondtam garantált így is.)
A Barbonnal mi a helyzet? Olyan volt, hogy mikor gimikoleszban azzal "frissítettem" az arcbőröm, a felügyelő azt hitte, beittam. :DDD Jó erős, "vaskos" illata volt. ;]

Meg minden kéményseprőnek (ez nem bizonyított), celebnek, halivudi sztárnak, művésznek csapzott a haja, borostás a "tekintete".
Ne borotválkozz, Vakegérke! :DDD
(Sztrájkoljunk.)

Szóval; "Le a szőrrel!" Vagy mégsem? :)

Amúgy, tetszett az iromány. Több ilyet.
A témája is egyedi, nem olvastam, nem tudok hasonlóról a "világirodalomban". :D
Érdekes ihletettség.

Ja! A gélről annyit, hogy mikor tinikoromban először láttam a TV-ben, vettem is egyet gyorsan... Nem szerettem a habot. Aztán csalódtam, mikor hab lett belőle a végén. Jól "átvertek". :DDD

Findzs: Annyira nem vészes. :) Hogyha 1x használatosból az ember bevásárol a 100 Ft.-osban (2x10-es csomag), akkor árban kb. ugyanott van. Csak persze időt kell hagyni a borotválkozásra, mert azzal azért könnyebben megvágja magát az ember. Az abszolút ár-érték arányos. Tényleg egyszer lehet csak használni, mert "megtelik", viszont olcsó.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.